Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassmo8

Odzywki Eveline dobre czy zle ??

Polecane posty

kassmo - pomalowalas jeden panokiec na dwa kolory czy na jednej dloni masz np.3 panokcie w jednym kolorze a dwa w drugim kolorze?:P Jesli chodzi o marke WIBO (MILO chyba nie ma!) to maja fajne lakiery do paznokci:D Tusze do rzes tez sa OK:D Ja uzywam oliwki w zelu do ciiala z Johnsona :D Jesli chodzi o stopy to ja mam krem z Eweline:D Rewelacyjny! Banki chinskie uzywasz??? cziki - ja mam naklejki i naklejam na panokiec i trzymaja sie nawet tydzien te wzorki:D O jakim urzadzeniu z zyletka pisalas??? Nie lapie:/ Os zawsze chcialam miec,na bateria badz do produ,przyrzad do robienia manicure ...z tym,ze byl drogi to nie kupowalam az raz zobaczylam w rewelacyjnej cenie w Rossmannie i co? i....dupa:/Bezbadziejny:/Teraz suzkam czegos fajnego i juz wole wydac wiecej kasy i miec ladne paznokcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowalam tutaj: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Mocznik/243 Tanie jak barszcz :) wybierasz sobie ilość gramów i taką dostajesz, mi na jedno użycie idzie może pół łyżeczki takiej do herbaty :) A od razu z tego sklepu polecę to: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Korund-mikrodermabrazja/60 Peelig wszechczasów, normalnie jak papier ścierny, lepiej na wieczór robić bo zaczerwienienia się lubią pojawić jak za mocno się potrze tym, ale jest booooskie! I starczy mi gdzieś na 2 lata z tego co widzę, o ile nie więcej, bo robię z 1 łyżeczki korundu i 6 łyżeczek mleczka do demakijażu, wlewam do słoiczka po jakimś kremie i mieszam, jeden słoiczek starcza na 2 miesiące używania 2-3 razy w tygodniu :D Byłam wczoraj w tym sklepie, nie mieli 8w1, tylko SOS, i mi babeczka próbowała wcisnąć że im to najlepiej schodzi, i w sumie tylko to zamawiają bo tak babki biorą... W sumie zastanawiałam się, ale stwierdziłam że poszukam jednak 8w1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
dziewczeta gdzie kupujecie kosmetyki eveline w wawie? Bo nie moge trafic, sa jakies balsamy w tesco, ale chodzi mi o blyszczyki i kosmetyki kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibelotka, to coś takiego: http://www.ntnails.pl/aparat-do-pedicure-tytan-solingen-omega-zyletka-gratis-,p,5873.html Wycina twarde skórki z tyłu stopy :) Raz sobie zrobiłam tak mocno, że się aż krew lała :o Przyrząd do manicure to to takie co ma różne nakładki do szlifowania, wygładzania itp? Kupiłam chyba z poradnikiem domowym, szajs jakiś straszny :( Muszę sobie dobre cążki kupić, moje są już nieostre... A jak patrzę na ceny tych dobrych to aż mną telepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZIKI taaaak to urzadzenie ma wymienne wkladki ale to co ja kupilam w Rossmannie to tandeta:/ Dam to urzadzenie jakiejs nie zbyt lubianej kolezance na np.urodziny hahaha (zartuje:P) Zobaczylam na link,ktory wyslalas i gdzie jest to urzadzenie o ktorym pisalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIBELOTKA maluje 3 paznokcie na jeden kolor a dwa ostatnie na inny :) jak dla mnie swietny efekt.Widzialam jak oststanio miala tak pomalowane paznokcie aleksandra kwasniewska(miala chyba pomarancz z szarym) i strasznie mi sie spodobalo ;) kupilam dzisiaj kolejne dwa lakiero z firmy Butterfly, nie znam tej firmy ale polecaja wiec wyprobuje.Cena jest rewelacyjna, przyznam...Ale jaki daja efekt tego jeszce nie wiem :P 8ml badz 11ml kosztuje tylko 2.5zl...Slyszalyscie o tej firmie ? :> A co do banki chinskiej, to tak uzywam i polecam ;) tylko zeby osiagnac efekty trzeba sie nia masowac regularnie, czyli codziennie hehe :) Ja ostatnio nie mam czasu a poza tym musze kupic jakies nowe serum na rozstepy bo moje sie juz konczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny,piatkowy dzien:D Ech...trzeba okulary zalozyc na nos bo snieg oplatany promieniami slonecznymi "daje" po oczach:P Ja sesje mam juz za soba...bardzo dawno temu skonczylam studia...tak dawno,ze nie pamietam kiedy to bylo hehehe :P Jeszcze nie kupilam odzywki z Eveline 8w1....planuje zakup ale na dniach:D Ostatnio kupilam sobie cos miesznego bo mialam zly dzien...a zatem kupilam....jajko,ktore ma w srodku ziemie,ziarenka i musze ubic gore jajka (jak jajko na miekko sie zbija na gorze aby dotrzec do zoltka:D) ,pozniej musze podlewac i PODOBNO jakas roslinka ma wyrosnac i nawet jakis napis ma byc na jej lisciu hehehe.....kiedys cos podobnego kupilam siostrze i rzeczywiscie jej wyrosl kwiatek z napisaem na lisciach:D Milego dnia kobietki i udanego week,zycze:D PS.W ten weekend sa dni babci i dziadka.....kupilyscie juz cos dziadkom?Ja jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jajko, dobra jestes :P jak cos wyrosnie to napisz jak widnieje napis na lisciu. a mi paznokcie rosnal i rosnal i twardnieja :) Jeszcze nic nie kupilam, ale pewnie bedzie to jakis zestaw witamin i kwiatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u mnie w rossmanie i widzialam tam odzywki z eveline trzy rodzaje , w tym ta 8w1 po 10zl i iles tam groszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Robilam ostatnio porzadki w szafie z moimi kosmetykami i znalazlam z Bielendy ZEL TRYSK I BLYSK,POWER GRAFFITI 3D blyskacz:D Fajny hehehe....data waznosci jeszcze OK:) i znalazlam jeszcze resztki Brylantyny w wosku z Joanny:P Kupilam ostatnio Antyperspirant z NIVEA "invisible b;lack & white" ....zobacze czy jet ok bo nawet antyperspiranty zostawiaja mi plamy na jasnych ubraniach ...nie wspominajac o czarnych:/ Uzywam krem z Celia,krem tlusty,przeciwzmarszczkowy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :) a ja wlasnie zakupilam peeling z firmy Synegren i powiem ze jestem zadowolona, ma grubsze czasteczki i dobrze oczyszcza :P aaa no i tusz do rzes z milo(zolte opakowanie) podkrecajacy i tez o dziwo jest dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooooooooooo haloooooooooo !!! :P kupiłam sobie olejki do masażu z Ziaji i chciałam polecić hehehe :P piszcie coś dziewczyny nooo :P Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula mak
Mnie bardziej odpowiada odżywka New nails. Zresztą czytałam, że laski miały po Eveline problemy. Przy mojej odżywce paznokcie są twarde, mają ładny połysk, a płacę za nią niby tylko 10 zeta. Na pewno mogę tylko potwierdzić zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej te odżywki są godne polecenia. Również czytałam wpisy o tym, że ta odżywka sprawia problemy, ale gdy wczytałam się w poszczególne wpisy okazało się, że dziewczyny były uczulone na jakiś składnik. Albo co też często się zdarzało, źle stosowały preparat - np, przed nałożeniem odżywki ścierały płytkę paznokcia, co jest niedopuszczalne! Były też takie, które odczuwały pieczenie (czyli pierwszy objaw uczulenia) i to totalnie ignorowały! Ja używam tej odżywki, moja siostra i większość koleżanek - żadna z nas nie ma najmniejszych problemów, za to nasze paznokcie są teraz mocne i nie rozdwajają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu 8w1
i tych podobnych, ktore zawierają formaldehyd. w ogole jaka to ściema, że to odżywka. skoro na lakierach chwalą się, że nie zawiera szkodliwego formaldehydu, a do odżywki go nawalili, nie zastanawia was to? on wcale nie odżywia, lepiej poczytajcie sobie o skutkach ubocznych, o których już niektóre dziewczyny pisały. powodzenia w leczeniu paznokci później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola_aleksandra
Uzywalam tej odzywki aby wzmocnic paznokcie. Nie bolaly ani nie piekly. Ale po sciagnieciu tipsow pomalowalam nia zeby jakos zregenerowac slabe paznokcie. Zaczely mnie strasznie bolec, wiec to zalezy od stanu paznokci. Jezeli uzywacie na zniszczone to na pewno nie bedzie to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha27
witam używałam odzywki przez kilka miesięcy po jakimś czasie zaczęły bolec mnie aż wręcz rwać dwa palce moja płytka zaczęła odchodzić od opuszka wczoraj byłam i chirurga zrywać paznokcia to tak po krotce moja przygoda z ta odzywka jeżeli czujecie ból to znać ze paznokcie już chore jak ktoś ma jakieś pytania pisać na e mila zabcia2286@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowość
Ja powiem tak, uzywam obecnie odzywki do paznokci z Eveline, aby paznokcie byly bielsze i piekniejsze, aby nie zolkly, aczkolwiek jestem bardzo zadowalona z diamentowej i z 8w1 są najlepsze, nie wiem jakie są inne ale postaram się wypróbować. W rossmanie są te odżywki za 12,59 zł :) kupuje tam i jest BARDZO zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokół odżywki krążą różne opinie i zadania są podzielone, jednak jedno co mogę o niej powiedzieć to to że .... działa świetnie. Za każdym razem gdy mam problem z zapuszczeniem paznokci używam tej właśnie odżywki, jako bazę pod lakier. Zaleta pierwsza to to , że lakier dłużej się trzyma oraz druga, paznokcie stają się dużo twardsze. Odżywki tej nie można stosować za każdym razem, bo to silny środek i nie należy używać "codziennie" , lecz użyta np raz w tyg. świetnie się sprawdza przy hodowaniu dłuższych pazurków. Osobiście wolę takie rozwiązanie niż lakier hybrydowy, gdyż ten drugi dłużej się ściąga i dłużej aplikuje i do tego po dłuższym czasie paznokcie to dramat. Ta odżywka była prze zemnie zakupiona właśnie by ratować pazurki po hybrydach. Oczywiście czytałam o formaldehydach, że szkodliwe są, ale preparat stosowany z umiarem i rozsądkiem nie wyrządzi szkody. Używam jej już naprawdę długo i nie mam jakiś skutków ubocznych. Oczywiście jak jej nie używam to pazurki się łamią, ale zawsze tak miałam, więc korzystam, że mogę czasami mieć długie ładne i naturalne paznokietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×