Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassmo8

Odzywki Eveline dobre czy zle ??

Polecane posty

Aaa dziękuję bardzo :) Kurczę muszę coś zrobić z moimi włosami po tej zimie, jakoś je odżywić... :D polecajcie coś sprawdzonegho albo coś co odkryjecie :) możemy wymieniać się doświadczeniami i tak będzie prościej i ciekawiej hehehe :P Nie pal papierochów ! Ja z tym skończyłam 2 miesiące temu, choć nie paliłam aż tak długo(coś ponad 2 lata) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Witam:D .... alez u mnie jest szaro za oknem,zimno i deszczowo:/ Nigdy nie mialam burgundu! OBawiam sie tego koloru bo moj naturlany to sredni blond i farbuje na mokka braz badz jasny braz i farbuje co 3-4 miesiace:D Czasami co 2 miesiace jak zobacze siwe wsloy bo juz je mam:/Masakra a nawet nie mam 30 lat:/ Dzis zrobilam sobie domowe spa:D Czuje sie genialnie tlyko slonca brak za poknem ale moze jutro pojawi sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
aaaaaaaaa co do fajek to ja nie pale DOPIERO tydzien:P Chce sama zostawic ten nalog bo widze,ze po papierosach zle sie czuje i mam okropna cere:/ Za to moj facet duzo pali i postaram sie przy Nim zostawic papierosy a jest to ciezkie bo jak On zapali to czasami mnie ciagnie ale tylko czasami:P kassmo8 - tak z ciekawosci przytylas porzucajac papierosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja rzuciłam na 3 miesiące, ale potem wróciłam bo przytyłam 12 kg :( Miałam wielkie plany co zrobię z kasą zaoszczędzoną i w ogóle, a tutaj mi to co zaoszczędziłam szło na jedzenie i jeszcze dokładałam drugie tyle, oprócz tego co zwykle na jedzenie wydawałam 😭 No i jakoś się zdenerwowałam, zapaliłam po 3 miesiącach 1go i potem wróciłam z powrotem do ilości jaką paliłam. Nawet efajka kupiłam żeby ograniczyć, ale to nic nie dało :o Tyle że ja już dłuuugo palę, jak miałam 16 lat to zaczęłam. O dziwo się to na cerze nie odbija na razie :D Ja też pod 30stkę jestem, na odrostach widzę kilka siwych włosów ale tragedii nie ma jak na razie, naturalny mam ciemny blond a teraz farbuję na naturalny jasny brąz piankami z castinga, polecaaaaam! :D U mnie się kolor trzyma długo no i nie znać odrostów tak ;) A nienawidzę jak mi odrosty widać, moglabym farbić już jak jest kilka mm tylko :o Z cerą też nie ma źle ale tutaj mam pierdu pierdu na punkcie dbania o siebie - mikrodermabracje, do demakijażu tylko naturalne olejki, zabiegi z kwasami raz w miesiącu, no i na noc krem z kwasami, bo te na dzień mnie czymś uczulają, i tutaj bb cream... Gdyby nie to że większość zabiegów sama robię w domu z półproduktów to wydawałabym miliony u kosmetyczki :o kassmo, z gotowych odżywek polecam te co już tu pisałam, isana z olejkiem baassu (jakieś 4 zł kosztuje) i garniera z awokado :) Z masek są dobre z firmy Bingo wszystkie :) Natomiast ta Gloria co wszyscy polecają u mnie się nie sprawdziła w ogóle, a jak ją kupowałam to hurtem 3 butelki bo ciężko ją znaleźć :o I sobie tak stoją w szafce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Wlasnie ogladam produkty Isana ,ktore znajduja sie w Rossmanie i nie znalazlam Odzywki z olejkiem baassu o ktorym pisalas CZIKI ! 12 kg.....wooow duzo!!!! Cyrk:/ Ja sie nie dam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przedluzalam
dobra odzywka do paznokci to tylko "bomba witaminowa" firmy joko naprawde! ja zawsze obgryzalam paznokcie nic mi nie pomagalo a odkad ją kupilam to paznokcie mam cudne dlugie twarde no po prostu super, kosztuje okolo 9-11 zł zalezy gdzie z reszta poczytajcie opinie tej odzywki same pozytywne. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Wiecie co dziewczyny.....dla kazdej osoby inna odzywka jest dobra...zreszta tak jak wszystko:DNie wszystko wszystkim przypasuje:P cziki - dzieki za link:D moja sis uzywa balsamu do ust z Rossmana ".Carmex w tubce" i to ma ochydny smak bo dala mi posmarowac usta bleeeee...ja do ust uzywam masci z witamina A i mam super usta:DKosztuje okolo 4 zl.w aptece:D O wiele lkepsza jest ta masc niz jakas pomadka ochronna z mala iloscia witaminy A:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Pisalam o odzywce do paznokci ale pewnie to tez sie tyczy odzywki do wlosow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalka:D Przegladam w necie katalog z Avonu,z ciekawosci ,i widze,ze mozna kupic dwa lakiery do paznokci za 26 zl....chyba tanio?Kolory sa ladne:D Jeden lakier mam z Avonu i jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczeta :) Co do papierosow to owszem chcialo mi sie bardziej jesc, ale pije duzoooooo zielonej herbaty, pije kawe i jakos nie mam ochoty na papierosa :D no i takze po 2 litry wody niegazowanej dziennie :P smoczysko ze mnie hehehe :P musze sprawdzic ta odzywke z Issan :) Haaaaaaaaaaaaaaaaaalka lakiery z Avonu sa beeee, jak dla mnie :P Jakos ich nie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kupilam odzywke z Issan ktora polecacie, ale w rozowym opakowaniu :> nie wiem czy dobra :P aaa i natrafilam na promocje mojego zmywacza tez z Issan(duzy jest po 4.99zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Ja tez bylam wczoraj w Rossmannie i nie bylam pewna czy to ta odzywka o ktorej tutaj pisano (tez widzialam jakas w rozowym opakowaniu) wiec kupilam w sprayu z Issana do suchych i rozdwajajacych sie koncowek :D Tez mialam kupic zmywacz ale nie mialam go na liscie to zapomnialam o nim:/ Wiecie,ze ochroniarz JAK NIGDY nie filowal na mnie:D No i .....stowa poszla bo jeszcze pare niezbednych pierdolek kupilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowa to inna, ta z olejkiem ma białe opakowanie, ale różowa ponoć zła nie jest (sama nie używałam więc się nie wypowiem) ;) Chyba się wybiorę jutro po zmywacz, bo mam z biedronki i śmiedzi tak że 2h trzeba mieszkanie wietrzyć :o Z Avonu nie miałam lakierów, ogólnie średnio Avon i Ori lubię, jedynie serum do końcówek ale ono z alkoholem jest :/ Miałam przedłużane rzęsy, jakoś przed świętami, kupiłam grupona na to, tylko sobie nie doczytałam że nie na całość rzęs a na efekt kociego oka, myślałam że to całość - a okazało się że tylko w kącikach, tak 1/5 oka :o No wyglądało to zajebiaszczo, ale już po 3 dniach zaczęły spadać 😭 Mimo że nie tarłam i demakijaż płynem micelarnym... Moja mama miała całość przedłużaną, ale normalnie płatną, w innym gabinecie - i trzymały się jej 3 tygodnie na wakacjach ... Przypuszczam że mi spadły bo z grupona robią taśmowo i nie dbają tak o efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka używa odżywki Eveline 8w1 i jest zachwycona. Sama widziałam efekty. Długie, twarde paznokcie. Ona je tylko malowała na naturalny kolor albo pastelowy róż. Tylko pozazdrościć. Dlatego ja też zamierzam sobie kupić. O żadnym szczypaniu mi nie wspominała ale może to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie moje paznockie sie trzymaja, s twarde i utrzymuje sie na nich ldlugo akier(co wczesniej bylo niemozliwe). Jezeli chodzi o odzywke to jest rozowo-biala i jest napisane ze jest z olejkiem babassu, wiec nie wiem... A nie wypadaly Ci rzesy po doczepianiu ? moja kolezanka doczepiala ale tak prosesjonlanie ietraz musi robic to regularnie bo jej duzo wypadlo i ma okropne swoje naturalne...ale to chyba tez zalezy od kleju na jkim sie przykleja czy czegos tam...Nie znam sie zbytnio na tym :P Dzisiaj zakupilam sobie lakiery z Vipera-szary i z Selen brzoskwiniowy i pomalowalam na dwa kolory paznokcie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ta, biała jest :D Bo taka z jedwabiem jest różowa całkiem i myślałam że o tej mówisz :) Na razie nic nie wypadają, ale ja mam dość mocne rzęsy, ogólnie długie i podkręcone, ale cienkie i jasne, więc słabo widoczne :( Ja też dziś byłam na lakierowych łowach :D Jeden ciemny fiolet, perłowy, boski :D Drugi brokatowy jasny, no i kupiłam sobie stempelek i tabliczkę z wzorkami, i do nich srebrny lakier gęsty, ale nie wychodzą mi w ogóle wzorki :( Za to pazury tak twarde że nie jestem w stanie zgiąć w dół żadnego, pierwszy raz w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez o dziwo bardzo twarde, zobaczymy na jak dlugo :) A co sadzicie o lakierach z rossmanowskiej(?)marki Milo i tej drugiej Vibo ? chyba jakos tak sie nazywaly. I w ogole co sadzicie o kosmetykach z rossmana? moze cos ciekawego do przetestowania polecicie ?? Lubie testowac ;) Kupila 2 miesiace temu oliwke z Johnsona aloesowa w rossmanie i jak dla mnnie to genialna kuracja dla skory, zwalszcza zima ;) Ps.Chyba powinnam zmienic temat tego topiku hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogólną kosmetologię i kosmetykoholizm, hihi :D Mam jeden z wibo, czerwony - odcień baaardzo ciekawy, szybko schnie, ale trzyma się krótko ;) Co polecam z Rossa... Do mycia ciała żel dla dzieci babydream, słabo się pieni ale dobrze pielęgnuje, jak mam okres uczuleniowy to nawet mnie swędzi wszystko po proszku do prania czy żelu pod prysznic co normalnie nie swędzi, a po babydream zawsze spokój :D Żel do włosów Isana czarny, ładnie się układają loki po nim i długo trzymają ;) Nakładam na mokre włosy i jak zaschnie na skorupę to odgniatam :D Jeszcze odżywka alterra z morelą, z granatem, ogólnie z alterry (marka dostępna tylko w rossie) są fajne kosmetyki - żele do ciała, żele peelingujące do ciała, itd, fajnie pachną i mają dobre składy, mało inwazyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-). Ja używam tej odżywki. Z początku odczuwałam lekki ból, ale jakoś specjalnie mi to nie dokuczało. Jeśli chodzi o działanie- to szczerze powiem, że nigdy nie miałam lepszej. Paznokcie nie dość, że szybciej rosną, to stają się twarde i elastyczne. Na prawdę polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdecydowanie taki temat hehe :) Slyszalam ze z firmy Alterra jest dobry szampon morela-brzoskwinia,tonik do twarzy "orchidea" i krem pod prysznic pomarancza-wanilia.Musze wyprobowac ;) aaa co do odzywki tej eveline 8w1, nalozylam ja na wierzch na kolorowy lakier i normalnie prze dlugo sie trzyma ;) a jak dbacie o swoje stopy ?? Bo ja ostatnio bawilam sie omega i maskami z rossmana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mocznik w proszku, mieszam ze zwykłym kremem do stóp i tyle :P I jak czuję że są twardawe to takim jakimś urządzeniem z żyletką się bawię :) Dziś sobie podjadę do jednego sklepu gdzie wiem że mają z eveline kosmetyki, a nóż widelec będzie ta odżywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niestety 5: Mam wrażliwe oczy a nic mi nie dolegało po użyciu odżywki i eyelinera Eveline. Jednemu się w pracy podoba, drugiemu mniej ale mają pracę i że to nie jest powód aby bojkotować markę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przyrzad z zyletka to wlasnie omega :P takze jej uzywam :) mocznik ? mozna dostac pewnie w aptece :D i polecasz ? ja musze sie jak narazie pozbyc dwoch odciskow z ktorymi juz troche walcze a one nadal narataja :/ pewnie z butow na obcasie... Odzywka kosztuje od 9-13zl zalezy gdzie :D ja kupilam za 11.90zl a widzialam tansze ;) ale oplaca wydac sie te pieniadze.W ogole teraz Eveline puscilo w obieg serie "szwajcarska receptura" mam odzywke z tej serii, krem do rak i pomadke do ust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Eveline Slim Extreme 3D peeling do ciala i uwazam ze przynosi efekty:) Jest naprawde dobry, a cena jeszcze lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocznik zamawiałam z netu, nie wiem czy w aptece jest - na pewno są maści z mocznikiem, ale nie tak duża ilość jego w składzie ;) Mi nieraz po smarowaniu pięt i chyba niezbyt dokładnym potem umyciu rąk się palce łuszczyły i dłonie od wewnątrz... Bo takie mocne cholerstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to musi byc jakis dobry specyfik ;) a jak z cena ? duzo tego jest ? Ja mam z eveline serum do biustu i na rozstepy .Jak dla mnie sie sprawdza :) ale musze dodac to ze uzywam jescze do tego banki chinskiej, wiec duze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×