Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakajamama

Co pomaga Wam Schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Ja super schudłam (18kg) wspomagając się naturalnym suplementem figura extraslim, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Teraz piję jeszcze cały czas ich herbatkę figura detox na oczyszczenie organizmu. Żadnych obaw o zdrowie, a efekty super. Zresztą na ich stronce jest akcja zaskocz figurą i można sobie popatrzeć, jak się 3 dziewczyny odchudzają http://zaskoczfigura.wp.pl/?smmnfxbpmsvthenticaid=1146d9&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parrotka
Nie wszystkie preparaty na odchudzanie są szkodliwe. Ja biorę całkowicie naturalny suplement figura no-apetite, który zmniejsza uczucie głodu i dzięki temu nie podjadam cały czas. No, a ponieważ jest naturalny, to nie ma żadnych obaw o jakieś efekty uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o szybką odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy szybko schunde trenując na rowerku stacjonarnym i saplajac drugie tyle kacl niz przyswajam w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewase72
Hmmmm, wiele jest środków na odchudzanie, ale które działają? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janija
trzeba sie ruszac i tyle, a nie wierzyc, ze tabletki zrobia to za nas. kupic sobie buty dobre do biegania i regularnie biegac. mam fajne z http://air-max.pl/ i nie mam problemow z utrzymaniem sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikk
mi pomagają kapusłki american booster z zielona kawą, efekty są, łatwiej mi spadają kg dzięki nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna jest figura błonnik. Biorę ją od ponad miesiąca. Ćwiczę, nie objadam się i zaczynam już widzieć pierwsze efekty. Suplement całkowicie naturalny, więc na pewno nie zaszkodzi, a reguluje pracę jelit i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zwolenniczką chemii w odchudzaniu. Stawiam na zdrowe odżywianie,******* 3 litry wody dziennie. Zacznij biegać, zapisz się na zumbę lub aerobick. Jak można wierzyć, że chudnie się dzięki tabletce? Gdyby to było takie proste, otyłość nie byłaby dziś chorobą cywilizacyjną... Zapraszam serdecznie na bloga: http://fitnessinietylko.vum.pl/, gdzie są wszystkie informacje, dotyczące tego, o czym wcześniej pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ tak! Wciskasz wszystko jak dawniej a po tej tabletce to tłuszcz po prostu odpada ci tak płatami. Każdego dnia w innym kolorze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzięki tabletce, ale jak się połączy dietę, ćwiczenia i naturalny suplement na odchudzanie, to efekty przychodzą szybciej. a jak ktoś ma słabą wolę, to może to być motywujące. Wiem coś o tym, bo nie mogłam schudnąć, dopóki nie zaczęłam brać suplementu figura extraslim, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i jak zobaczyłam pierwsze efekty po naprawdę niedługim czasie, to dało mi motywację, żeby się dalej odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_85
Mi bardzo pomaga to że zamawiam sobie catering dietetyczny Kiełki na Widełki bo 1. pilnuję diety 2. więcej się ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biorę suplement figura na odchudzanie tylko że błonnik - jest całkowicie bezpieczny, bo naturalny, ale mega skuteczny. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo pomaga Vitalia, już jestem 4 kg na minusie przy niecałym miesiącu ich diety- Smacznie Dopasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam jedzenie po posiłku grejpfruta, te suplementy diety nie pomagają, szkoda się truć- lepiej wybierać naturalne sposoby itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jakaś celebrytka się odchudzała na tym grejpfrucie :P jedzenie go raczej nie zaszkodzi, bo jest mało kaloryczny do tego owoc i jeszcze witaminy ma. nie odchudzam się, ale mam konto na Vitalii. Fajny portal. Jak dziewczyny wrzucają zdjęcia fot z ich diety, którą wykupiły na Vitalii to aż ślinka cieknie! i te ich przemiany, spadki kilogramów Jestem pod ogromnym wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam stosując tabletki Slimcea. Waga ruszyła jak byłam po 2 tygodniach i zaczeła spadać tak że przez pełną kurację schudłam 12kg. Ładny efekt. Same tabletki oceniam na 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlinda
Jednym pomogły innym nie.Mnie to akurat nie dziwy to tak samo jak z dietą jedne działają inne nie.Mnie akurat Foreverslim pomógł schudnąć,ale z kolei moja koleżanka jest nie za bardzo zadowolona z tych tabletek bo udało jej się zrzucić tylko 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylorT
Novosilm. Próbowałam wielu tego typu srodków potem odpuściłam bo nie widziałam efektu a potem znowu postanowiłam spróbowac no i natrafiłam na Novoslim jak dla mnie najlpeszy i schudłam prawie 9 kg na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi "pomaga" stres w obecnej pracy.. ale staram się odżywiać zdrowo, wspomagam się informacjami o produktach na bioportal.pl i jest mi jakoś łatwiej komponować sobie dietę. jak mam chwilę wolnego to i na fitness pójdę się poruszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia19751975
Mi bardzo pomaga suplement http://go-slim.pl/ jestem po porodzie nie karmie wiec mogę sobię pozwolić na odchudzanie i suplementację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Green Barley Slim, wraz z suplementem dostałam dietę i zestaw ćwiczeń, i to bardzo mi pomogło. Tabletki świetnie hamują łaknienie i usuwają toksyny z organizmu. Schudłam stosując się do wskazówek producenta 14 kilogramów i efekt utrzymuję się do dzisiaj, co jest dla mnie bardzo ważne. Polecam wam gorąco ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia293
Mi pomógł suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl schudłam z nim 16kg w 2 miesiące co wcześniej było nie osiągalne jak dla mnie zaczynałam dietę i zaraz ją kończyłam bo nie mogłam wytrzymać a gdy przyjmuję suplement nie czuję głodu jem regularnie i wychodzę na rolki czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×