Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość k,ms gvs,m g

Jaka firma ma porządne skórzane torebki...

Polecane posty

Całkiem fajne torebki ma też Ryłko i Prima Moda. Tak generalnie jestem też fanką Parfois, ale oni mają torebki z ekologicznej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiank2
Cervadone ma bardzo dobre torebki, mam już dwie, czarną i brązową :) Myślałam jeszcze o czymś z nowej kolekcji jesień zima 2015, ale może dopiero na wiosnę cos kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Bardzo ładną turkusową kopertówkę kupowałam sobie ostatnio przez stronę www.shopperka.pl . Mają bardzo ciekawe wzornictwo i kolory do wyboru. Jak ktoś szuka mniej tuzinkowych modeli to ja bym tutaj proponowała sprawdzić. Można dostać zniżkę w promocji Urodziny przy większych zakupach, tam wystarczy wpisać kod rabatowy i tyle. No i jeszcze dostawa jest robiona za darmo przy odpowiedniej kwocie zamówienia. To też dla mnie było istotne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci skórzane torby od Andy-fashion ;) www.andy-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shopperka
Odbierz 20zł rabatu na zakupy w sklepie Shopperka.pl https://bitly.com/shorten/ Serdecznie zapraszamy i życzmy udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo, jak skórzane torebki to koniecznie zajrzyj na http://janpolbis.pl/ - mają świetne. Moja mama zamówiła u nich kiedys i jest bardzo zadowolona. Ja tez planuje sobie kupić, podobaja mi sie te ze skóry juchtowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Eobuwie znajdziesz kilka porządnych firm, które oferują skórzane torebki. I są modne i praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam porządną torebkę z allinside.pl Mają bardzo fajne torebki, fajnie wykonane, solidnem nic się nie przeciera i można załadować ją do oporu i nic nie przeszkadza w noszeniu ani nie zsuwa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funia1ą
Moja mama twierdzi, że jakościowo najlepsze są z Cervandone, ma jedną i rzeczywiście są bardzo mocne, naturalna skóra, torebki z Włoch, bardzo ładne, stylowe w sumie są i dla młodych i starszych kobiet, wszystko zalezy od wzoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaK
Jeśli szukacie torebek na każdą okazję to proponuję te z vooc-a. Potrzebowałam taką do pracy, ale również na prywatne wyjścia i kupiłam ten model: http://vooc.pl/pl/p/Modna-torba%2C-worek-VOOC-Vintage-P6/151 w kolorze czarnym. Pewnie na wiosnę kupię tę jasną lub koniakową :) Świetnie wykonana a widok zazdrosnych koleżanek z biura bezcenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj tutaj www.mohadesign.pl - mozesz zaprojektowac sama torebke albo kupic gotowa w sklepie. Sama mam jedna i moge szczerze polecic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona bardzo ze swojej trobeki od FALT, mają własny sklep internetowy - jakby ktoś cchciał zobaczyć www.falt-store.pl Ręcznie wykonane i jeszcze nic się z moją nie dzieje. Jak ktoś lubi niebanalne wzory to polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam www.mohadesign.pl mozna tam sobie zaprojektowac swoja wlasna torebke ze skory naturalnej wybierajac wlasnie kolor skory, podszewki oraz kolor wykonczen (w kolorze zlota lub srebra). Ja zamowilam sobie Grandę i jestem mega zadowolona. Porzadne wykonanie i poki co sluzy mi bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta strona zaczyna mi się coraz bardziej podobać. http://www.fashiontradepromotion.eu/women/bags/ i chyba dlatego że przegląd całego świata jak tez szybko zmieniające się kolekcje torebek również. Markowe pewne sklepy. Więc niema problemu z ewentualnym zwrotem. jasna sytuacja zakupu w sklepach i bezpośrednio w sklepach firmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci poleciła zajrzeć do sklepu Eobuwie. Tam mają torebki dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z allinside.pl i jestem zadowolona z wykonania, użyteczności i wyglądu :) Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga new sącz
Bardzo dobry producentem jest firma wojewodzic ceny nie są niskie ale coś za coś:) http://sklep.wojewodzic.com.pl/ modne torebki damskie, torebki damskie, torebki skórzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko sam spam porazka jakas,ja polecam ci torbe dziki józef kaletnika z łodzi,mozna go znależć na fejsie,poza tym długo słuzyła mi torba guess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją ostatnią torebką kupiłam w sklepie www.e-baron.pl. Jest cała ze skóry i prezentuje się naprawdę świetnie. Dużym plusem jest to, że za taką jakość nie trzeba od razu płacić cen z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa_
Stylową, markową odzież, torebki i dodatki do domu znajdziesz tutaj: http://www.kodymody.com/pl/odziezwieczorowa Jeżeli chodzi o zakupy stacjonarne na pewno warto wstąpić do sklepu Słoń Torbalski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś na Eobuwie? Tam mają torebki sprawdzonych firm. Badziewia nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do odwiedzin sklepu internetowego firmy Giulia S. www.giulias-shop.pl A także do strony firmy: www.giulias.pl Firma zajmuje się produkcją artykułów skórzanych ze 100% naturalnej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×