Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k,ms gvs,m g

Jaka firma ma porządne skórzane torebki...

Polecane posty

Gość Monika738
Jeśli szukasz dobrej jakościowo torebki skórzanej to rozejrzyj się po Internecie, teraz jest mnóstwo sklepów z galanterią i dodatkami w dobrej cenie, ja zamawiałam na www.sklep.dorjan.pl. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej trendy, to spraw sobie plecak :) Serio - taki w stylu retro. Są obecnie bardzo modne i popularne, a i na lato masz jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia76
Od lat sprawdzony sklep www.zeskóry.com.pl. Tam mają torebki Patersa ,Nutelle i wiele innych produktów ze skóry. Sama zamawiam u nich torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik96
Od lat sprawdzony sklep www.zeskory.com.pl. Tam mają torebki Patersa ,Nutelle i wiele innych produktów ze skóry. Sama zamawiam u nich torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam torbę Wittchena i jestem bardzo zadowolona: czarna klasyczna kupiona po dużej przecenie. W tym roku też myślę nad zakupem jakiejś mniejszej i jasnej, bo jest na nie zniżka: https://realde.al/Wittchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://sklep.orsonero.pl/ mają świetnej jakości produkty. Kupuję u nich od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Mogą też uszyć torebkę na indywidualne zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Landleder, oczywiście jak ktoś lubi klimat Vintage;-) Kawałek skóry, nie jakaś mielonka, lakierowana i malowana farbkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Noszyk
Polecam http://foryou-collection.com/ są mistrzami w szyciu produktów ze skóry. Przypadkiem na nich trafiłam i polecam wszystkim z całego serca. Ja akurat zamówiłam sobie i zrobili zgodnie z moim projektem a czekałam aż 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zamawiam w sklep-torebki24.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia Górska, Vip Collection, Wittchen. W sumie nawet na Mosquito widziałam skórzane torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Eobuwie mają dobre torebki ze skóry. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A patrzyłyście na torebki skórzane na ramię papillon4you.pl Są ręcznie robione (sprawdźcie i zapytajcie). Z włoskiej najlepszej skóry. Zupełnie ręczna robota. dodatkowo można liczyć na niepowtarzalną stylistykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, szukałam ostatnio torebek w sklepach stacjonarnych i szczerze mówiąc to nic interesującego nie znalazłam... zaczęłam szperać w Internecie i tam natrafiłam na http://www.celebritybycb.com/ - jestem mile zaskoczona tą marką i jestem pewna, że to nie ostatnie moje zakupy w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z krainy Muminków
ja kupuję w warzywniaku porządne torebki foliowe i mi wystarczą, moja Zośka też tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek sprzedawca kredek
f.shoplov.in/a/2588c8f9-801b-408b-b7ee-b50657d3b524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafka_82
Polecam te z Goshico! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o skórzane torebki to chyba najgorzej kupować w sieciówkach. Można trafić na jakąś faktycznie porządną ale zazwyczaj są nie najlepszej jakości. Trudno mi podać jakąś jedną firmę natomiast mogę polecić taką która robi świetne dodatki kaletnicze (a najczęściej to one właśnie się psują czy odlatują) DKAL www.dkal.pl. No i zawsze można spróbować zrobić taką torebkę samemu – a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam torebkę Cartiera od x lat i nigdy nie było z nią problemu. Naprawdę towar pierwsza klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×