Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość k,ms gvs,m g

Jaka firma ma porządne skórzane torebki...

Polecane posty

Gość kania1350
ale piękna! tylko cena powala... aż z ciekawości zajrzałam na stronę i znalazłam coś dla siebie, może mąż sprezentuje mi na gwiazdkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batycki ma bardzo dobre skórzane torebki, mam jedną od 3 lat i w sumie używam jej dość często, a wcale nie widać tego po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają skórzane torebki od Zuzi Górskiej. Zdaję sobie sprawę, że sporo kosztują, ale moim zdaniem są tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLasocka
Jeżeli ma być klasyczna to może listonoszka? Ja swoją kupiłam w https://leatherandthepug.pl . Wybrałam czerwoną w rozmiarze 14. Mieszcze notes, laptopa itp. Pasuje do wszystkiego, jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie mango ma fajną ofertę i jak są przeceny - to warto się zainteresować, a z polskich bardzo lubię pilewicz i batyckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepsze torebki są w Witchen może troche za drogie ale zrobione z bardzo dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam ostatnie dwie w www.borsaborsa.pl i naprawdę bardzo sobie chwalę. Są wyjątkowo solidne, a przy tym pięknie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moim zdaniem torebki z wittchen są teraz gorszej jakości niż parę lat temu. I nie do końca cena jest adekwatna do tej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep Plenty More - gdzie można kupić: markowe torebki skórzane, modne torby na ramię, damskie kopertówki, duże torby worki xxl, listonoszki. Sklep internetowy http://www.plentymore.eu/ ma w swojej ofercie ponad 500 wzorów torebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula_Ga
Według mnie Baron ma naprawdę bardzo dobre skórzane torebki. Można je zamówić poprzez sklep internetowy e-baron. Mam 3 torebki tej marki plus torbę na laptop i jeszcze żadna z nich mi się nawet nie popruła, a służą mi nie pierwszy sezon. Uważam, że lepiej inwestować w lepszej jakości rzeczy i zapłacić raz niż po kilkanaście razy za produkty wątpliwej jakości, nie ze skóry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaDo
Wypowiem się o polskich producentach, których znam. Baron polecam-dawniej mieli bardziej "babciowate", takie z biglem itp. Teraz mają całkiem fajne fasony i kolory. Wojewodzic - dawniej bardziej mi się podobały, teraz mniej a ceny wyższe. Bardziej się promują. Jakość torebek taka sobie, nawet po naprawie reklamacyjnej znów się prują. Opinia nie tylko moja. Verso -dawniej miałam, funkcjonalne, dużo przegródek itp. Dobra jakość. Ostatnio mniej mi się coś podoba w ich kolekcji. Carra - jakościowo dobre, porównywalne z tymi powyżej, cenowo taniej. Do tej pory nic się nie dzieje z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia866
Ja polecam Torebki Mahonia. Dziewczyna sama szyje torebki ze skóry naturalnej. Ceny spoko i jakość też super. Każda torebka jest inna, więc można być spokojnym, że nie spotkasz nikogo z taką samą torebką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na mojatorebeczka.pl. Mają bardzo dobrej jakości torebki, bardzo duży wybór i są przepiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście lubię torebki włoskie, podoba mi się ich styl i to, że pachną skórą:) nie polecam tych z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną i oryginalną torebkę z prawdziwej skóry znalazłam w tym sklepie https://yellow-giraffe.pl/21-torebki sprzedają też na Allegro. Mają tylko pojedyncze sztuki to nie będzie wpadki że któraś z moich koleżanek będzie miała taką samą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wydaje mi sie ze Batycki ma takie torby. Wiadomo ze moze troszkę wiecej kosztują ale powiem Wam ze jak uzbieracie naklejki za zakupy w PoloMarkecie to na pewno będziecie też mogły kupić az 60% taniej torbę własnie tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno myślałam o porządnej torebce ze skóry naturalnej na lata, a nie na 1, 2 sezony. Przeszukiwałam internet i natrafiłam na takie cudeńko http://vooc.pl/pl/p/Listonoszka-duza-torebka-Vintage-P27/138 Długo zastanawiałam się nad kolorem miodowy (w sklepie nazywają koniak), a kolorem naturalnym. U mnie wygrał miodowy. Torebka porządnie wykonana pięknie pachnie skórą. Polecam obsługa miła i kontaktowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vercia Mam do Ciebie pytanie a jak z zapięciem tej torebki dobrze sie ona zapina bo zastanawiałam sie nad nią ale bje sie ze trudna ja będzie zapinać ;) jak możesz odpisz chodzi o torbę Vooc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.markowoitanio.pl duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×