Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jemTerazFileta

dzisiaj byłem na basenie, czułem na sobie wzrok wszystkich ludzi

Polecane posty

tofiffka- Wysiłek to pojęcie względne. Gdyby człowiek nie miał wysiłku, to pozbył by się mięśni i nie umiał by chodzić. Młodzi nie muszą ćwiczyć, bo się zazwyczaj dużo ruszają, jak basen ,rower itp. Także praca fizyczna,wszystko to powoduje także sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj to.
na tym forum zawsze wszystko jest wyolbrzymione albo sprowadzane do stereotypów typ napisał, że trenuje na siłowni i że widac efekty- ok brawo dla niego.. to odrazu jakis debil napisał, że jest kulturystą po sterydach haha kurwa, a jak ja napiszę, że jechałem przed chwilą autem to analogicznie powinniscie odrazu napisac, że brałem udział w rajdzie dakar i ogólnie mam z was beke, że mówicie, ze nie mozna byc w miare wyrzezbionym, miec mase i siłe.. wszystko sie da cipeczki :) potrzebne sa tylko checi - to najwazniejsze a do tego zaparcie.. treningi i roznego rodzaju wspomagacze, odzywki to absolutne minimum , ale i sterydy uwazam, ze nie są złe jesli stosuje sie mądrze co do idioty pytajacego o megabola, idz lepiej sie poucz bo widac, ze z ciebie ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edd's
Na mnie też się gapią z racji mojej brzydoty. Czyli na to sami wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak kobiety zaraz myslą ze jak zaczną ciezary podnosic to im miesnie porosna naszczescie przyrost masy miesniowej u kobiet jest bardzo maly chodzi o inną budowe ciala i hormony niz u facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×