Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzugulka

09 - 01 - 12r. - odchudzam się.

Polecane posty

Gość zuzugulka

odchudzam się. kto ze mną?? zmieniam nawyki żywieniowe i dodaje sporty ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzugulka
proponuje diete 1000 kcal i tego się trzymać. pozwolilam sobie na za wiele i teraz 5kg ciąży nade mną. chce coś zmienic. siebie i swoje podejscie do włąsnej ja. nie chce skakać po watkach w róznych nickach i tak nic z tego nie miec. zakładam swoj chce sie zmobilizowac i wziac do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj;) Ja jestem chętna;) Również od jutra zaczynam, bo ostatnio za bardzo poluzowałam;) I boję się wejść na wagę;) Będę miała dietę po prostu 0 słodyczy i mniej jedzenia;) I znowu chlebki grahamy;) Myślę, że nam się uda;) Niebawem odnowię stopkę:) I mam nadzieję, że będziemy się wspierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzugulka
zapraszam kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzugulka
miło ze jestes:) witaj tak, ja rowniez sobie na za wiele pozwolilam ...;/ czas sie wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzugulka
przede wszystkim zero słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alijka
Siemka! Chętnię się dołaczę i wesprę w chwilach kryzysu:) a skąd kobitki jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czfurka
Hej Dziewczyny. to i ja sie chetnie do Was przylacze. Otoz moj cel to schudniecie 4 cm z tyleczka i ud :P i stety czy niestety to mam ograniczony czas ,z tego wzgledu ze wyjezdzam na urlop w polowie lutego. w tym momencie jkaby ktos mnie zoabczyl w bikini to by pmyslal ze jakas krowa pasaca sie na lace, uciekla na plaze.... 😭 mam dosyc grube uda do mojej sylwetki i nienawidze ich od lat. prboowalam juz wielu ,wielu rzeczy od diet po cwiczenia zeby cos zmienic ale oprocz ograniczenia kalorii nic nie poskutkowalo. na ''diecie'' jestem od zeszlego poniedzilaku czyli od 02.01 i na razie hmmmm..... przybylo mi 1.5 kg!!! nie wiem jakim cudem, bo na pewno nie jadlam wiecej niz normalniem, ale coz.... staram sie tym nie przejmowac mam nadzieje,ze za tydzien waga pokaze mniej ,ale zreszta nie chodzi mi o wage tylko o wymiary . moja dieta jest bardzo prosta i monotonna ale mi to nie przeszkadza w sumie, bo jest dla mnie bardzo wygodna. 1. sniadanie- owsianka 2.obiad- Weight Watchers - z mikrofalowki- tylko jedno danie mi smakuje i jem je juz od 7 miesiecy i nadal mi sie nie znudzil ;-) spaghetti .... ma 345 kcal w tym 18.8 g bialka. 3.przekaska- owoc- banan-albo jablko 4. kolacja- albo nic albo owsianka albo zupa. Ruch- ogolnie to jestem straszny ale to straszny leniuch i mimo ze wczesniej zadne cwiczenia mi nie pomogly tym razem jestem bardzo zmotywowana ( na razie ;-) wiec sie zapisalam na zumbe. mam zamair chodzic 3 razy w tyg. i dzisiaj bedzie moj pierwszy raz. Ach,no i do tego odskocznie: raz na tydzien restauracja, plus raz na tydzien cos slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z mazowieckiego. na sniadanko : u mnie 3 wazy z makrelą i plasterkami papryki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pieknie- okazalo sie ze nigdzie dzisiaj nie ide, bo nie ma juz miejsc na zumbe !!!!! udalo mi sie zamowic dopiero na 2 LUTEGO!!!!!! przy dobrych wiatrach jaik ktos zrezygnuje to uda mi sie pojsc 23 stycznia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) zugzulka mamy podobny cek :) trzymam kciuki :) jestem na 1000 kcal tylko na innym topiku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja muszę schudnąć do czerwca 20 kg, więc dołączam się od dziś! Już zjadłam owsianke, i wypiłam szklankę wody, zaraz zrobię sobie kawe. Potem jeszcze nie wiem co zjem, ale jestem strasznie zdeterminowana, do tego dołączam ćwiczenia a6w. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja sie dolaczam, ale czy nie mozna zmienic tej dietki na bardziej atrakcyjna? np: S: szklanka soku z wycisnietych cytrusow (tylko nie z kartonu) 2 S: duze jabko O: np. pol torebki dzikiego ryzu, troche piersi z kurczaka (ugotowana lub upieczona) moze obejdzie sie bez kolacji a jezeli juz nas bedzie sciskal to jakies warzywo bo owocow nie polacem bo mamy wieczorkiem spowolniony metabolizm a tam jest cukier tak wiec..... na sniadenie moga byc zamienniki np twarozek chudy z natka lub szczypiorkiem i pomidorem na obiad warzywa gotowane np brokul, kalafior z sosem jogurtowym z dodatkiem czosnku. To sa moje propozycje, a niechce odchudzxac sie sama !!!!!!!!!!! z Wami jest razniej. Czekam na sugestie. A moze stworzmy razem jadlospis i trzymajmy sie go sztywno. Jutro wklepie jadlospis ktory dostalam os dobrego dietetyka z lublina moze cos z niego uda nam sie wykorzystac. Oczywiscie nie zapominamy o piciu wody.....2 litry i cwiczeniach, bo to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czfurka.
nie chce mi sie logowac. sniadanie bylo o 10.20- jak zwykle owsianka.... i rano kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta&cwiczenia
też jestem na diecie :D śniadanie 3 jajka na twardo 80 g płatków owsianych+200 g mleak łyżka oliwy z oliwek surówka warzywna obiad ryż brązowy lub kasza gryczana 100 g kurzy cycek 300 g łyzka oliwy z oliwek surówka warzywna trening po treningu 80 g białego ryzu 100 g cycka z kury(grill lub gotowany) kolacja 100g twarogu póltłustego lub opakowanie serka wiejskiego surówka z warzywów łyżka oliwy z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie były na sniadanko wasy z makrelką , potem serek wiejski, jabłko, szpinak.. a teraz czekam na ksiedza po koledzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) mozna sie dołaczyc?,przybrałam ostatnio pare kg i okropnie sie z tym czuje :( eh,,postanowiłam wziasc sie w garsc i zn owu cieszyc sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czfurka.
juz po obiedzie i przekasce- banan jak na razie 690kcal pochlonelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) ja dzisiaj całkiem ładnie oprócz jednego wybryku;] Śniadanie i II : 7 grahamow z ogorkiem - 160 kcal Obiad: ziemniaczki i ogórek- ok.200 kcal ale na podwieczorek 3 małe kawałki ciasta, ale zostało po weekendzie i pozwoliłam sb jeszcze tak w pierwszym dniu;) Ale ogólnie jest dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z aqua aerobiku, zmachama sie ale jestem z siebie dumna.....nic nie tknelam po pracy a byla godzina 19. na obiad bylo pol torebeczki dzikiego ryzu z wolowinka i 3 galazki braokula oraz 1 maly grejfrut............... trzymam za was kciuki jestem glodna to fakt ale jest 22.30, aby do sniadania :) jutro napisze co jadlam :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
ja tez się dołączę ale ja jem o wiele mniej... dziś na śniadanie pół dużego jogurtu naturalnego a na kolacje jabłko. na obiad nie wystarczyło czasu. jutro na śniadanie owsianka z mlekiem 0% obiad pierś gotowana z fasolka szparagową a na kolacje serek wiejski light i może jabłuszko na drugie śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieezalogowanaaa
hej dziewczyny. to i ja tutaj bede sobie zagladac, bo tez zaczelam od poniedzialku moja dieta z zalozenia bazuje na kaszach , warzywach i grejfrutach, ale dorzuce do niej troche chudego nabialu i ryby generalnie chce zmienic swoje nawyki zywieniowe, co jest dla mnie nie lada wyzwaniem gdyz uwielbiam piec i gotowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki z samego rana ;p uu mnie pora sniadania- kawa i 2 najmniejsze kromki razowego z poledwica i serem. fajnie , ze jest tu ktos prócz mnie.:))) dziś się wejde na wage i zobaczymy jak to sie sprawa ma..... Miłego dnia, odezwe sie po 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czfurka.
Hej! ja wczoraj na kolacje zrobilam sobie omlecik z 2 jajek.a potem jeszcze zjadlam....................... 2 michalki!! ale nawet tak bardzo tego nie zaluje ;-) choc z tego co wiem to jeden michalek ma 76kcal!!!!! poza tym sciagnelam sobie zumbe na DVD wiec zaczne dzisiaj tancowac. na razie obczailam mniej wiecej jakie sa ruchy. nie powinnam byla wchodzic na wage ,ale jednak to zrobilam i pokazala o cale 0,5kg mniej.... dobrze ze mniej niz wczoraj ale kurcze w tym momencie powinnam wazyc nie wiecej niz 58 kg.......a nie 59.5 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczynki, ja juz po sniadanku,zaliczylam 3 wasy,chudy serek homo,plaster szynki dojrzewajacej bez tluszczu,lyzka niskoslodzonego dzemu,kubek kawy z 0% mlekiem, najadlam sie jak smok:) milego dnia dziewczynki...nie grzeszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×