Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agaczar13

Lodówka pod zabudowę-wasze opinie-POMOCY

Polecane posty

Gość gość
To wielkość lodówko zamrażarki zależy od potrzeb rodziny, ja potrzebowałam dużej lodówki a cena grała dużą rolę. Dobrze, że znajoma poleciła mi avans.pl bo tam naprawdę opłaca się kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lodówki candy z zamrażalnikiem. Są super pojemne i ciche. Ja swoją kupowałem na avans.pl, dowiezli mi ją w pionie do domu. Są różne modele, ale firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam w sferisie, fajnie bezproblemowo z dowozem i wniesieniem przez miłych panów kuriwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te lodóki Amici mają fajny design a przy tym są dostępne cenowo. My się zastanawiamy z kolei nad FK2635. Ale musimy budżet znaleźć i może we wrześniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od kogo zamawiasz kuchnie. Jeżeli pod zabudowę, to lepiej, żeby wszystko było dobrze wymierzone. Jeśli robi to fachowiec, to tez na pewno coś Ci doradzi. Przynajmniej tak było w przypadku mojej cioci. Wymierzyli i dobrali i wszystko super, ze sobą współgrało. Poczytaj o tym, będzie Ci łatwiej zdecydować https://faar.pl/jak-wybierac-lodowke-z-zamrazalnikiem-do-zabudowy . Na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed lodówkami Kernau! Dostałem lodówkę do zabudowy z wadami fabrycznymi i od miesiąca czekam na naprawę a potem okazało się na wymianę. FIrmy najwyraźniej nie obchodzi że przez ten czas muszę obejść się bez sprawnej lodówki w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemaneczko:). Ja wam moge polecic lodówkę AMici z modelu FK339. Stoi u mnie w kuchni od...tygodnia i za każdym razem jak na nia patrze mysle:cud:D. Na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaŻwirka
Buduję się za miastem, w którym obecnie mieszkam i przy okazji musiałam zrobić rozeznanie w temacie wszelkich sprzętów domowych, które kupię do mojej nowej, pięknej kuchni. Mój wybór padł na markę Liebherr i jej chłodziarko-zamrażarkę ICUNS 3324, którą mogłam zabudować swoimi frontami. Jestem bardzo ciekawa działania reklamowanej przez nich technologii no frost, która dzięki cyrkulacji chłodnego powietrza ma zapewnić, że nie będzie się tworzył lód wewnątrz - nigdy nie lubiłam odmrażania zamrażarki w celu pozbycia się lodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodikaz
lodówka pod zabudowę to świetna sprawa pod względem estetycznym jako ze idealnie się komponuje w meble. Liebherr jak dla mnie robi najlepsze lodówki do wbudowywania. Jako własciciel wielu mieszkań wysokiego standardu zawsze do wyposażenia wybieram ich sprzęt jako ze nie ma czasu na ceregiele z awariami, które w tym przypadku nigdy się nie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lodówki candy z zamrażalnikiem. Są super pojemne i ciche. Ja swoją kupowałem na avans.pl, dowiezli mi ją w pionie do domu. Są różne modele, ale firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybiorę coś z media expert, wybór mega duży no i fajne ceny, chyba przez internet zamówię to od razu mi dowiozą do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lodówkę pod zabudowę. Estetyczniej wygląda i na tym koniec. Lodówki pod zabudowę są mniejsze! Jest bardzo mały wybór firm i modeli pod zabudowę. Drzwiczki skrzypię, ale to nie wina lodówki tylko firmy montującej meble.

Cenowo wychodzi dużo drożej pod zabudowę. W przyszłości boję się o koszta wymiany na nową, jak nie znajdę podobnych wymiarów to będzie trzeba przerabiać zabudowę. Teraz bym sobie 7 letnią za małą lodówkę wymieniła na większą bo rodzina się powiększyła i jestem uziemiona. Przy rozmrażaniu muszę wyłączać bezpiecznik bo wtyczka jest zabudowana. Można by wymieniać same wady.

Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×