Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

NIKA ja proponuje najpier bete,i,jak jest juz na 100 proc.wiadomo to dopiero lekarz.No,ale mówie od siebie tak,poniewaz ja mam tragedie z lekarzami tutaj(długo sie czeka)a,juz wogóle by do polki chciec isć...Chyba,ze masz jakiegos i szybko sie dostaniesz to też ok!Nie martw się,przytulkaj do kochanego swojego i nie myśl juz za dużo! dobranoc kochane,ja tez uciekam kapu i haśku do mojego skarba:)choć nici ze staranek i tak ciesze sie,że mam do kogo przytulić,takiego mojego mężusia najdroższego na świecie:) ŚPIJCIE DOBRZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA ja proponuje najpier bete,i,jak jest juz na 100 proc.wiadomo to dopiero lekarz.No,ale mówie od siebie tak,poniewaz ja mam tragedie z lekarzami tutaj(długo sie czeka)a,juz wogóle by do polki chciec isć...Chyba,ze masz jakiegos i szybko sie dostaniesz to też ok!Nie martw się,przytulkaj do kochanego swojego i nie myśl juz za dużo! dobranoc kochane,ja tez uciekam kapu i haśku do mojego skarba:)choć nici ze staranek i tak ciesze sie,że mam do kogo przytulić,takiego mojego mężusia najdroższego na świecie:) ŚPIJCIE DOBRZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! co tu taka cisza? żadnych dobrych wieści? nie wierzę:). U mnie wczoraj były staranka ale tak na śmiesznie pełny luz, chociaż nastawiam się na @ , dzisiaj 3 dzień brania duphastonu , na razie jest ok. Biegusia zmartwiłam się tym,że to mogło być plamienie owulacyjne z tym minusem ,że macica jest słaba:(. A jak u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim....ulegałko tak gdzieś przeczytałam...ale wiesz jak jest z tymi opisami...różni ludzie różnie piszą...wiesz za zasadzie co komu pasuje... także nie nakręcaj się , nie martw niczym tylko na luziczku jak piszesz działajcie...my dzis ciąg dalszy ale już nie rano... zostawiliśmy sobie przyjemności na wieczór a rano no cóz...jak zwykle obowiązki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry, czytam Was ale nawet nie wiem co Wam doradzić w waszych problemach :( nawet mi się już myśleć nie chce nad tym wszystkim :( u mnie 39 dc i nic :( nawet brzuch przestał boleć :( i jeszcze na dodatek lekarza w czwartek nie będzie tylko dopiero za tydzień :( ja już nie wiem co ja mam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki ;-) ja czekam do 3 na okres myśle że nie przyjdzie bo jakieś obiawy sa ale czytajac was też je macie co miesiąc wiec stracilam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
dzisiaj już 6 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś to zrób tak jak biegusia doradza zrób ostatni test , jeśli wyjdzie negatywny to po prostu Ci się przesunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
robiłam w sobotę popołudniu i nic :( nawet cienia kreski :( a czuję się chyba normalnie no może dziwnie mnie bolą piersi - same sutki a nigdy mnie tak nie bolały a jak już to bolały całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) :* ulęgałko masz racje na luzie najlepiej a na pewno na dobre Ci to wyjdzie :) i dwie kreseczki zobaczysz :) Ewuś to może zrób teścik albo betę może coś się wyjaśni kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a czy za bete sie płaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia jest tego typu czy wcześniej zdażały sie Tobie takie przesunięcia @ jeśli tak to w porządku...czekaj... jeśli nie to cos jest na rzeczy ...tylko teraz co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pójdę jutro to zapłacę chyba 35 zł bo wynik będzie po południu no i założę sobie kartę, żeby sprawdzić przez internet jak coś. Ewuś a jak bolą same sutki to może coś jest na rzeczy mnie też bolą przy dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus podzwoń popytaj... będziesz wiedział...czasem test jest w granicach 13 zl..ale przecież lepiej zrobić bete... wiarygodniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nigdy mi się nie zdarzyło żeby aż tyle mi się spóźnił @. Zawsze miałam tak 28-29 dniowe cykle a ostatnie dwa 32. Te sutki mnie na prawde dziwnie bolą. Dziękuję wam że staracie się coś doradzić. Podzwonię i popytam ile u mnie kosztuje beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia ma racje beta wszystko wyjaśni :) Ewuś a też masz taki ból piersi, że w nocy wyspać się nie możesz? ja nawet jak się przekręcam z boku na bok to je czuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Właśnie nie mam takiego. Bolą mnie sutki ale tylko przy dotyku i nic więcej. ?I to tylko tak troche nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka daj ty sobie spokój z testowaniem.... kłóć sie i kochaj sie z mężem ...i nic nie martw jak ma przyjść to przyjdzie...oby nie oczywista sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×