Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kszewuszka myślisz, że już z tą betą mogę iść do lekarza czy sprawdzić najpierw przyrost (48h) i powtórzyć w czwartek i w piątek iść? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że możesz... serduszka jeszcze nie usłyszysz ale ja na twoim miejscu bym poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika no pieknie idz teraz do lekarza ;) maya foru spoko chociaz ja bede pisac i tu i tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a nie lepiej sie zdecydować gdzie? |Bo tak na dwa fronty to trochę trudno to ogarnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny nawet nie wiecie jak mi trochę ulżyło ale milion myśli mam na minutę, że coś będzie nie tak :/ ale jestem przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a nie lepiej sie zdecydować gdzie? |Bo tak na dwa fronty to trochę trudno to ogarnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jak wszystkie sie przeniosa to sama tu nie zostane ;p ale jak ne to tu itu bede zagladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tu jestem przyzwyczajony:( jakoś tm tak dziwnie:( Nika piękna beta!! Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , za namową mojego mena zrobiłam test dzisiaj-przed momenten no i negatywny :/,nie wiem co myśleć o tym, może mało mam hormonów bo często chodzę do wc(tak srednio co 2h)? Póki co tez będę działać na 2 fronty ;) i tu i na nowym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy test zrobiłam w 40 dc i wyszły od razu 2 grube krechy.Ale na przykładzie mojej koleżanki test pozytywny wyszedł dopiero 2 tygodnie od spodziewanej miesiaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to nasze tu tez bardziej odpowiada tam za duzo tego a z wami juz sie zrzylam;* ale coz narazie na dwa fronty ;p taka jedna jak @ nie ma to nadzieja jest czekaj jeszcze pare dni ja trzymam kci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_jedna jak dasz radę to zrob bete da Ci pewny eynik a Ty nie bedziesz sie zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki spadam posiedziec z moim buziaki dla kazdej i milej nocki wam zycze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35dc :] A z tą betą to nie wiem jak tu jest, czy tak moge isc to GP i powiedzieć ze chce takie badanie bo mam taki problem :/ w Polsce to już dawno bym zrobiła a tu .... porażka Małpko, masz racje :) poczekam a nóż @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co ci doradzić... chyba pozostaje czekanie, trzymam oczywiscie kciuki żeby @ nie przyszła! Musze uciekać dobranoc dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko, będę czekać, te objawy mi spokoju nie dają zwłaszcza to uczucie mokrości :) przed okresem to chyba nie jest normalne ;) Zmykam spać, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI:)ja tylko na moment weszłam,mam nadzieje że jak za paarę dni wskocze do Was=to bedziecie jeszcze tutaj!!!???albo chociaz zagladniecie i dacie znac gdzie jestescie..??????bedzie mi WAS brakowało...no,nic ide dalej sie pakować=jutro ciężki dzień...po pracy przeprowadzka na maxa!kurcze,stresika mam a i @ nie widać no,ale za tydzień jakos pewnie przyjdzie..to akurat jak sie odezwe... BUZIAKI DLA KAZDEJ Z WAS!I POWODZONKA!:) :)PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki myslalam ze to trochę inaczej bedzie wyglądać - ta nasz transformacja - w inne wirtualne pomieszczenie - ale niestety cos sie nie tak podzialo i wszyskie jakos nie umiemy sie odnalesc - każda pisze w innym watku...ja tez sie z Wami zzylam i wolalam juz jak byłysmy na kafee...teraz jakoś tak sie czuje obco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×