Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a co do testów owulacyjnych mi wychodziły testy lekka kreseczka 2 dni przed tą co była mocna, twoja tez by moze w tedy była jak bys przeprowadzała dalej testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Ira wszystko jest możliwe , ja poprzedni okres miałam koł4,5 dni a w tym cyklu 1 dzień po 2 dniach teścik i 1 krecha, w piąteg gin monitoring pęcherzyka graffa brak , gin mówi że dziwne bo endometrium ładniutkie , ech już nic nie wiem w każdym razie w środe 15 dc i jak pęcherzyka grafa dalej nie będzie to dostane clostybergyt , ja już wogóle sie pogubiłam , brzuch cały czas boli, ale nic złego na usg nima , czyli nic innego nie pozostaje jak olać wszystko i sie gzić , hehe do dzieła babeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Dzięki, Ula :* mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz :) pewnie jutro rano zrobię sobie test z pierwszego moczu i zobaczymy co mi pokaże. oby II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli moze test by ci pokazał, 11 pozytywna kreske, a zbliżenie miałaś tak jak pisze 9, 14, doskonale plemniczki mogły przeżyc i moim zdaniem mozesz mieć prawdopodobieństwo ciąży, a to plamienie , ile dni juz trfa i takie słabe masz , nie obfite???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie Ira ,moje zbliżenia tez w tedy były , i mam nadzje ze owocne dla nas.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
w sumie, Bezik, to też masz rację.różnie to bywa...tylko,że ja nigdy czegoś takiego nie miałam...no zobaczymy.może jednak będę miała farta :) a nie, to trzeba się zabierac do nowych staranek i już ;) a Tobie pewnie owulacja się przesunęła i dlatego nie było widać pęcherzyka. w środę pewnie już coś będzie...musi być! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ula, plamienie dostałam późnym wieczorem w czwartek. włożyłam na wszelki wypadek podpaskę.w piątek rano tego było bardzo malutko.później zaczęło trochę więcej.myślałam, że to @ tak się rozkręca. ale zawsze mam w 1-2 dzień taki dość obfity (i trwa średnio 5 dni),a teraz dosyć skąpe to plamienie.i ciemniejsze, niż zwykle.takie bardziej brązowe, niż czerwone. czyli tak ogólnie, to ten "@" dostałam w piątek ok. południa,a dzisiaj już prawie nic nie ma.tylko troszeczke się maże i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
🌼 :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak na okres to rzeczywiscie dziwny byłby ten okres, zrób test i napewno rozwieje wątpliwosci , trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
dzięki :* jutro powiem co i jak :) miłego popołudnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
wzajemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ira j myślę ,że to plamienie implantacyjne:), bo to w sumie na okres mi to nie wygląda. A ja dzisiaj znowu ten śluz z krwią, może dzisiaj doszło do owulacji? tylko mam nadzieję,że nie będzie za późno:( dzisiaj wieczorkiem. Jajnik boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
tak sie zastanawiam czy ja niemam czasem endomedriozy bo : boli dość mocno krzyź , miednica , brzuch a okres 1 dzień i tak nagle sie zatrzymał , teraz nie wytworzył sie pęcherzyk, może pod tym kontem powinnam też sie przebadać , doradźcie coś kobietki proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku ja niestety nie pomogę bo nic na ten temat nie wiem :/ A mam takie pytanko do Was :) jak myślicie przed wizytą u lekarza zrobić najpierw bete? czy najpierw się umówić na wizytę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika no tescik piekny fajniutkie dwie kreseczki ;) trzymaj sie i nie przemeczaj ;* ola najlepszy na zgode jest seksik moze akurat bedzie trafny i ta temeratura moze to cos znaczy ;) ula powtorz test ja wierze ze sie udalo ;) biegusia tak trzymaj o to chodzi ;) bezik dobrze ze humorek masz juz lepszy dzisiaj nie poddawaj sie i nie wyszukuj sobie dodatkowych hrob ale przebadac sie zawsze jest warto.i tak jak mowi ira moze owulka sie przesunela i bedzie widac pecherzyk na nastepnej wizycie ;) ira moze to i plamienie implantacyjne badz dobrej mysli i zrob test za pare dni . a co u brzuchatek slychac cos sie nie odzywaja ? ja spokojnie czekam na @ jeszcze 1,5 tygodnia . pozdrowienia dla reszty dziewczynek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika jak test pokazal dwie krechy to umow sie do lekrz i ewentualnie jak on ci zleci zrobic bete to zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiałaś moje wątpliwości Ewelinko :* bo właśnie się zastanawiałam jak to wszystko ogarnąć żeby dobrze było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira ja tez mysle ze to palmienie ...@wygląda inaczej...brąz jest i owszem ale praktycznie na samym począteczku i na końcu...a jak Ty piszesz, ze drugi dzień miałas skąpe plamienia to napewno nie @ a jesli tak to n aprawde jakas dziwna ...jesli to plamienie czyli zagnieżdżenie to spokojnie zrób test ...muszą wyjsc IIkrechy jak jestes w ciązy...czego z całego serca życze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Dzięki, Biegusia :) mam nadzieję, że to jednak jest plamienie implantacyjne,a nie jakaś dziewna @... nie wiem tylko,czy test mam zrobic jutro, czy wstrzymać się jeszcze kilka dni.jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira znow to samo
Nie nakrecaj sie , odczekaj , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA!TO,TERAZ JUZ NA BANK GRATULACJE!już dzidziusia masz:)teścik wyszedł pięknie!teraz tylko bez stresów i wszystko bedzie dobrze!:)buziaki i dbaj o siebie i dzidziuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
ja to jestem dziwna:( może @ chcę przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULEGAŁKO KOCHANA!mam nadzieje,ze szybciutko sie pogodziliscie..?no..tak to bywa czasami(jestesmy tylko ludzikami...)nie ma co sie gniewać!jak sie kocha to i wybacza(ja,z moim zadko co prawda0ale tez schizy czasami...tylko tak na góra 30 min.jest{obrazalskie}a,jak u Was?dłuzej trwa...?i,u innych dziewczynek(jak to wyglada)MOŻE MACIE JAKIEŚ ZŁOTE SRODKI NA SZYBKIE POGODZENIE SIE..?ja radze przytulić się,pogłaskać jak dziecko(bo ONI jak dzieci czasami..niestety;) takze kochana!nie poddawaj sie!i dawaj,dawaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULNA-trzymam kciuki!czekam na dobre wiadomosci.CZUJĘ!ŻE UDAŁO SIE TOBIE!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
dlaczego jestem na pomarańczowo? ja już się pogodziłam:) nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIK!i,jak tam..?(walnełas kieliszeczka..?na odstresowanie?)brzuszek juz nie boli mam nadzieje..? i,masz racje!na spokojnie!i,bez schiz kochana:)ja również miewam bóle krzyza,ledzwi do tego i brzucha,ale tak to juz bywa(jestem zdrowa)oprócz niedocz.tarczycy9ale to niec z tym wspólnego nie ma)no,co tam u Ciebie?buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie ULEGAŁKA!I,O TO CHODZI,BO PO CO KŁÓTNIE...SZKODA ŻYCIA NA NERWY!:) NIE WIEM CO MI JEST OSTATNIO+OPTYMIZM NORMALNIE NA WSZYSTKO!HEHHE:)TOBIE I WAM WSZYSTKIM WYSYŁAM DOBRE FLUIDKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUŚ!oby do środy!nie denerwuj sie,to nic nie pomoze!!!!!głowa do góry,wszystko sie ułoży!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRA....dziwne te Twoje plamienia..kurcze..:(..NO!ALE!nadzieja,ze dlatego bo dzidzka jest!!!!!!!!i nie ma innej opcji:):):)daj znac jutro,mnie nie bedzie jakis czas ale czytam WAS!i myslę o kazdej z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×