Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane jak fajnie, że jesteście :) tak mi się już spać chce ale czekam na mojego miśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku kochana wszystko będzie dobrze nie martw się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik nie smuc sie powinnas sie cieszyc to dobre wiesci jest jakas nadzieja w ostatecznosci zglosisz sie do kliniki a moze akrat te leki cos pomoga i wcale nie bedziesz musiala widzisz kobiety z tymi przeciwcialami zachoda i tobie sie uda musisz w to wierzyc ;) nika a co twoj dzis wraca no to mily wiecor przed toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
pesymistką jestem , na dodatek niecierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja clo biore 2 cykl i przerwa... bo lekarz boi sie ,ze przestymuluje jajniki,a przy mojej endometriozie to niewskazane... w 1 miesiącu w 9 dc-miałam 2 pecherzyki po 15 mm... a w tym w 10 dc-1 pęcherzyk 25mm! Wiec w następnym już nie biore chociaz hormony jeszcze bedą działać...zobaczymy... a co do duphastonu to nic mi po nim nie ma,zresztą po wszystkich tabletkach na endo nic mi nie było :) zadnych skutków ubocznych,jedynie po clo głowa trochę boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Niki jakie te kreseczki śliczniuchne :) krzewuszko ja po duphastonie @ miałam 6 dni a w następnym cyklu go nie brałam i miałam 1 dzień, może dlatego owulki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze w niedzielę albo w poniedziałek zrobię i zobaczymy czy będzie ciemniejsza krecha :) cieszę się ale i tak się boję żeby tylko nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja dupaston biorę cały czas bo muszę ....endometrioza niestety ale po nim @mam 4 dni z czego 1 i 4 dzien to plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
miłej imprezki krzewuszko :) Nika wszystko będzie w porządku będziesz miała cudowną kochaną dzidzie , dbaj o siebie i niczego sobie nie żałuj , tulaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Co tam u Was? My właśnie jedziemy do moich rodziców bo mój jutro chyba będzie musial już jechac. A mam taka ochote na mięso na kotleta że masakra :) testowała któras może dzisiaj? :) pokazywać || kreseczki :) buziaki dla wszystkich ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Bezik :) W domciu posprzątane czas zacząć sie szykować na imprezke.Skrobnę jutro :) Pogoda u nas wiosenna,u mnie już powoli krokusy bedą kwitły :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!Weroniczka piękna kreseczka!!!Wiki baw się dobrze:) i napisz jak było:).Ja dzisiaj zaczęłam brać duphaston zobaczymy jak to będzie.... a jak reszta staraczek i nie tylko:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobietki :) ładna pogoda dziś, zastanawiam sie czemu nie mam pęcherzyka graffa, w 10 dc powinien sie pojawić zwłaszcza że cykl był 24 dniowy, jak nie będą wytwarzały sie pęcherzyki to nie będzie dzidzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie u mnie tez dzisiaj ładna pogoda już mam posprzątane troszkę pomogłam mężusiowi na budowie :) a wiecie ja zaczęłam pić zieloną herbatkę na śluz płodny bo słyszałam że poprawia i dzisiaj zauważyłam efekty bo już od dłuższego czasu wogóle go nie miałam więc zobaczymy jak to będzie :) Weronika gratulacje :) piękne 2 kreseczki życzę dużo zdrówka dla Was :* Krzewuszka udanej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) ale mam ladna pogode jade na zakupki;D wiec pozniej do was zajrze ;) weronika no piekne dwie krechy graulacje jeszcze raz ;) Wika udanej imprezki baw sie dobrze ;D ola mam nadzieje ze dupek pomoze i bez skutkow ubocznych sie obedzie ;) bezik dzidzia bedzie napewno kochana bie lam sie ;* marta moze pojawienie sie sluzu to jakis znak ;) ira ewus ulna roblyscie testy ? buziaki dla wszstkich dziewczynek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Przed chwilą zrobiłam test i wyszła jedna kreska :( :( :( a @ brak. ja nie wiem co się dzieje :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja dzis też zrobiłam test ,, APTEO,,, o7 .00 rano z porannego moczu robiła któras taki test, czytałam opinie i nie za bardzo ma dobre opinie cos fałszuje, i niewiem czy go przeprowadziłam dobrze, bo najpierw wyszedł wynik negatywny ,ale tam pisało ze wynik do 5 min , a ja nie poczekałam tych 5 min, ( nie robiłam z zegarkiem) tylko jak widziałam ze pojawia sie jedna kreska gruba tłusta, , a drugiej nie było takiej , to schowałam test do pudełka i sie oczywiscie popłakałam , zdenerwowałam i połozyłam sie jeszcze , no i wziełam test spowrotem do ręki, jak ochłonełam o 10.00 godz, patrze a tam druga kreska, taka blada , jasniutko rózowa, porównac do testu niki , to raczej bledsza, i czytam instrukcje, ze po 10 min test jest nie ważny , i teraz niewim czy wynik jest prawidłowy czy nie, , a @ nie mam nadal, brzuch nrazie nie boli , tylko taka opuchnieta jestem dołem, a ico cos żle sobie poobliczałam z tym okresem i @ powinnam miec wczoraj na 24 .02, a nie 23 , to dopiero dzis minął 1 dzien spóżnienia, niewiem co mam myslec , test powtórze za jakis czas, za pare dni, mam jeszcze jeden ale moze jest zawczesnei jeszcze, niewiem jak traktowac ten test( CZY NIE POWINNO JUZ WIDAC ZARAZ TEJ BLKADEJ KRESKI JAK POJAWIŁA SIE TA PIERWSZA , bardziej mi sie wydaje ze ten test jest negatywny , czekam czekam i nie moge sie doczekac, dlaczego my mamy tak podgórke, Ewuś ty miałas zawsze regularnie @ co sie dzieje , własnie ja tez sie boje ze opóznie sobie przez to wszystko @ i bedzie nieregularna, tak jak to czytałam u OLI sie przydarzyło że tyle @ nie miała Jeszcze co mysłałm ze chciałam zobaczyc drugą kreske to zobaczyłam, zaczełam myslec , ze ja ja widze , a jej nie mam , ale poprosiłam o pomoc moja córke 7 lat, bo meża nie było i pytam sie niunka powiedz co widzisz na tym tescie, a ona widze jedna kreske widoczna a druga lekko widoczna, taka bladą ,( oczywiscie córka niewie o co chodzi co to jest za test powiedziąłm jej ze to na bakterie z moczu , bo niechce jej mówic bo strasznie z nami przeżyła ostatnie poronienie, i dlatego ) nie mam aparatu w tej chwili w domu , zeby wam pokazać ...co o tym myślicie , najlepiej jest powtórzyc test wiem , ale to za kilka dni.ale sie rozpisałam znowu , że nikomu sie czytac nie bedzie chciało, ale tak juz u mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna ,ja przeczytałam cały Twój wpis:) jaśniutka kreska nie wychodzi od razu, na teście miałaś napisane wynik po 5 minutach, Kochana powtórz test za dwa dni , nie znam tego testu co teraz robiłaś ale wierzę ,że dzidziuś jest tylko jesteś we wczesnej ciąży , może owulacja się opóźniła jak myślisz? wiesz kiedy miałaś?raczej obstawiam że ci się udało:)> kurczę ja nie chcę skutków ubocznych po duphastonie:( a na pewno nie chcę żeby mi tyłek bardziej urósł:( mnie dzisiaj jajnik napierdziela i chyba będzie bzykanko:) chociaż ja już jestem przygotowana że @ przyjdzie ewuś nie było nawet jasnej kreski? kochana chyba @ się opóźnia < jakie masz cykle? beziku będzesz miał dzidziuszka zobaczysz < uwierz w to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś kurcze nie wiem co Ci doradzić :/ może owulacja się przesunęła i cykl się wydłużył albo nie wiem co :/ Ulna, może powtórz test jutro rano i odczekaj tyle czasu ile trzeba a jeśli chodzi o test to zajrzałam właśnie do torebki i mam dwa taki same co Ty- Apteo, też nie wiem co to za test ale po drodze jak jechaliśmy to taki tylko był, teraz to sama zaczęłam się denerwować że zobaczę jedną kreskę :/ a nie dasz może zdjęcia zrobić telefonem tak jak ja wczoraj i wrzucić nam tutaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja po 1 dniowym okresie dokładnie 6 dni po, tak sie czułam jakbym dostała owulacje a jak poszłam wczoraj do gina (10dc) to powiedział że pęcherzyka brak i na pewno owulacji nie było, bo tak wcześniej nigdy niema, dlatego w środe ide do niego i jak dalej pęcherzyka nie będzie to mi da clostybergyt, to wszystko pogmatwane kobitki , potrzeba nam więcej luzu i cierpliwości ale tak sie nie da , przynajmniej w moim przypadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu JA tez mam taka myśl że dzidzius jest , tylko jeszcze zawcześnie, jak ja mogłam tak bezsensu przeprowadzić ten test, ale to nic jestem dobrej myśli jednak instykt mówi mi cichutko ze sie udało, czytałam teraz fora i babki miały tez taki przypadek ja ja ze wyrzuciły do kosza, a pózniej wyciagały i na testach blada kreska i była ciąża , inna zetest robiła rano i nic negatywny a wiecziorem popatrzyła a tu tez blada kreska , zakonczona ciąża , a co do owulki to raczej miałam tak jak pisałam wcześniej , była ok.10.02( w 15 dniu cyklu) tak pokazał test owulacyjny śluz zmieszny z krwią jasno rózowa a zbliżenie było 9 .02 (14 dc)i 11.02 (16 dc) to były najważniejsze dni na poczęcie, tak mi sie wydaje, NIKA TY SIE nie denerwuj bo twoja kreska jest i jest ok , jJESTES W CIĄŻY nie mam telefon beznadziejnie robi zdjęcia, zreszta nie mam kabla, a aparat pozyczyłam szwagierce, tydzien temu na urodziny synka, a test kochana zrobie jak @ nie przyjdzie gdzies ok.3 dni wczesniej nie ma sensu ,chociaz mam z innej firmy , ylko paskowy z tej firmy co testy owulacyjne miałam , mysle ze ten bedzie ok.a ten Apteo robiłam 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Ulna ja brałam 1 cykl duphaston też sie źle po nim czułam , teraz tylko bromegon biore ale po nim cały czas mi niedobrze , czuje sie otępiała , ale wiem że trzeba , więc bierz jak musisz uszy do góry , musimy brać te paskudstwa dzięki nim będzemy mialy dzidziusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja znajde jak wygladja testy pozytywne taki lin to prześle i pokarze wam ja mniej wiecej mój wyglądał ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku nie jest u Ciebie jeszcze taka tragedia , jak lekarz mówił ,że kobiety z taką chorobą zachodzą w ciążę to tak jest, on Ci pomoże, zobaczysz będziesz mamusią:) a uszy postaw do góry a nie do dołu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze nie ma co sie cieszyc, ze jestem w ciąży to jest50 % tylko sobie daje bezik moze i masz racje, ale ja takich leków nie mam w domu , jesli testy wyjdzie nastepny negatywny , to do lekarza oczywiscie pójde niech mi przepisze te swiństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×