Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hehhe wiem kochana wiem...ale mam piękny śluz dziewczyny...ten płodny, książkowy...jak kurze białko...chyba nie czekam do wieczora.. muszę wcześniej zaatakować...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki ;) biegusia ty tylko nie zamecz tego swojego chlopa;P biegusia testuj testuj jak skonczysz brac dupka testy fajna sprawa tez je lubie robic ;p ewus trzumam kciuki zeby dzidzius byl daj zanc co i jak ? a ty nika umowilas sie na bete i do lekarza ? u mie pada deszcz pododa do d.....y i znowu zle sie czuje ah to cisnienie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola testuj jak skonczysz brac dupka ;P mialo byc cos biegusia mi w glowie siedzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego bole jajnikow przeszly tulaski w weekend byly ;)i ogolnie to niec mnie nie boli nie kluje jest dobrze ale mysle ze blizej @ zaczne miec objawy na @ dobrze sie sklada bo ma przyjsc 6 a wizyte u lekarza mam 16 wiec bede mogla zrbic sobie troszke badan i lekarz sprawdzi czy ja mam pecherzyk czy tez mam dni plodne bezowulacyjne bo to akurat 10 dc bedzie to bedzie mogl posprawdzac co tam sie dzieje wiec z tego jednego sie ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko chyba jutro pójdę sobie prywatnie na betę jak będę miała chwilkę po zajęciach a z ginem problemu nie ma raczej tylko muszę obczaić w jakie dni przyjmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wstrzelisz z tym gin hahha pod warunkiem ze dostaniesz @...a istnieje taka ewentualność ze nie!!!:) no chyba ze zabezpieczaliście sie tym razem??? mnie jajniki bola i czyczki cos rwią...(każdy cykl inny w zeszłym przeszłam bezbolesnie:p)oooo chyba zbliża sie owulacja:) cudo...najbardziej lubie te starania z całego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia nie my sie nie zabezpieczamy idziemy na zywiol ;P staranka sa najlepszejsze ;Dale @ na bank dostane mam takie przeczucie ;) no weronika to obczajaj ginka i lec mala dzidzie podgladnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się naczytałam o tym duphastonie, zaczęłam go brać 1 16 dc, jeśli miałam owulację wczoraj tzn ,że ni nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba go brać po owulacji , jeśli ja mam wydłużone cykle to owulacji nie mam 12-14 dc tylko później, ah szkoda gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola dopierio pierwszy cyk bierzesz nie zalamuj sie najwaziejsze ze ci wyreguluje cykle a pozniej juz bedziesz miala jak w zegarkui dupek napewno poze z ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko będzie dobrze nie martw się to Ci nie zaszkodzi a jedynie pomoże żeby dzidziuś był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE!!! u mnie dziś dalej @ nie ma( 4 dzień spóznienia)test zrobie jutro rano, brzuch juz mnie tak nie boli, jak przez ostatnie dni, jest ok, no ,i dzis , wyleciało mi , myslałam ze@ przyszła, zrobiło mi sie mokro, a tam ten śluz biały, mętny ,wygląd jak klej , to ten sluz zapamiętałam z ostatniej ciaży tez taki był, ale ja sie zmarwiłam co opisałyscie o tym plamieniu owulacyjnym, bo ja w tym cyklu miałam takie i ,, mała ilośc progesteronu by utrzymać wyściólke macicy,,TAK , i co jeśli byłabym w ciąży to mogę poronic??? tak się juz boje na zaś, bo czuje ze jest to ciąża TEN INSTYNKT JEST CORAZ MOCNIESZY,( przeciz juz bede 4 raz w ciazy i wiem ze sie nie myle, doszło mi jeszcze zmęczenie, i sennośc, ale moze dlatego ze od 2 dni nie pije kawy juz , i jestem czasami nerwowa, i płaczliwa, co do połówek mój mąz jest dobrym człowiekiem, czasami sie kłucimmy , ale to chyba u wszystkich jest u jednych mniej a u innych cześciej , wczoraj też sie np z nim pokłóciłam bo zołza ze mnie jest , może sie zabardzo denerwuje hormony buzują... najlepszym lekarstwem u mnie jest kapiel, odrazu poprawia mi nastrój i inaczej myślę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie Widzę,że nowe kobietki do nas dołączyły :) -witam Was, także mi się w oczy rzuciły jakieś brzuchatki nowe :) gratulacje ! Ja w martwym punkcie jestem, nie dostałam @ myślałam,że będzie 6 dni temu, dwa testy negatywne robione 2 i 3 dni po terminie no ale myślę, że to ze względu na przesuniętą owulacje o dobry tydzień jak nie dwa-już nie pamiętam. Myślę,że w końcu @ przyjdzie i się nie nastawiam na nic-lepiej się mile zaskoczyć niż rozczarować. Btw,jak macie ze śluzem przed @? macie czy jest sucho? Ja mam nadmiar białego i bardzo gęstego. pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna kochana już się nie mogę doczekać jak pokażesz nam te II kreseczki :) a jak masz jeszcze taką intuicję to dzidziuś na bank jest :) taka_jedna28 może faktycznie owulacja się przesunęła i to za wcześnie na teścik a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, czuję się dobrze bo mam 3 dni wolnego hehe :D A tak nie mam żadnych objawów ciążowych :) piersi bolą tzn sutki same ale ostatnio przed @ tez tak miałam tyle,że teraz biust mi chyba o pół rozmiaru podskoczył bo widzę po biustonoszach a wtedy byl normalnej wielkości. Trzeba poczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje też są takie "nabrzmiałe" :P a robisz jeszcze jakiś test czy na betę się wybierasz jak @ dalej nie przyjdzie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ula super!! czekamy na wieści , taka jedna poczekaj jeszcze dwa dni i powtórz teścik:) a na pewno będą II krechy:) A mnie brzuch pobolewa, chyba ten duphaston działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie dziewczyny :) Muszę poczytać,mam zaległości tyle tego.... ;) U mnie ok,wczoraj i dzisiaj miałam śluz płodny tzn w 13 i 14 dc. Troche się martwię...w 10 dc pęcherzyk miał 25mm a rośnie od 1-2 mm dziennie...więc to musiałby być ''gigant'' Kurcze na nic się nie nastawiam...bo pewnie i tak nic z tego... Dziewczyny wiosna idzie!!!W moim ogródku zakwitł pierwszy krokus :) mam dość zimy bo mi wszystkie rybki w oczku padły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niko, jak dalej nie przyjdzie @ to mam w zapasie test clearblue jak wyjdzie negatywny to czekam hehe, a jak pozytywny to pójde do GP a i tak do Polski lece 21marca już sie umowiłam do mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!! Miałam test robić jutro rano , ale nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilą....i TEST POZYTYWNY : DWIE GRUBE TŁUSTE KRECHY:) po 4 dniu spóżnienia i nie musiałam czekac 5 minut( ale poczekałam) już po niecałej 1 min, krechy byłyi podkreślam ze nie są z porannego moczu tylko z wieczornego Ten ze soboty , jednak nie poczekałam tych 5 mminut i wyszła juz bladziutka po 1 dniu opóznienia Intuicja mnie nie zawiodła, ja to czułam juz od 15 lutego, troszkę watpiłam jak mnie bolał brzuch na @ ale przeszło, i wtedy juz wiedziałam ze to dzidzia, Tak sie cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:), WIEM moze nie powinnam jeszcze sie tak cieszyc ale czuje ze teraz sie uda, jutro dzwonię i umawiam sie na najbliższy termin do lekarza, oczywiscie najszybciej prywatnie .a...i co ja nie mam nikommu zamiar rozpowiadac, tylko mąz wie , tak sie cieszy też i,, WAM ,,rodzinie dopiero po 2 wizytach jak bedzie ok!!! DZIĘKI TEJ ZA TO CO mi pisała jak przygarnełam psa do domu, przybłede przepraszam , ale nie pamietam która to mi pisała,, może IRA..?. że bede miała szcescie , i niedługo bede miała dzidziusia czy cos takiego( ze tio dobrze wrózy), wiesz ze ja odpoczątku ci wierzyłam . DZIEWCZYNKI bede zwami i bede wam służyła radą do końca , nie opuszczam was, bo widze ze te brzuchatki nie które sie wykruszają juz ich tak nie ma:( - a ja bede z wami , MOGĘ!!!!!! Trzymam za was kciuki!!! Nika, bedziemy miec dzidziusia w identycznym czasie , mam nadzieja ze bedzie wszystko ok u nas, bez komplikacji, która jeszcze dołancza do nas IRA, taka -jedna28, .... ach znowu sie rozpisałam , bo ja strasznie lubie duzo gadac i pisaccc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze , ze grono brzuchatek rosnie ale sie ciesze dziewczynki :) gratuluje :) . dzisiaj mialam troszke wiecej sily to poszlam na dlugi spacerek mojej misi sie bardzo podobalo ze taki dlugi :). ale wieczorami juz padam i nie mam sily i wymiotuje masakra :( ble . dziewczynki czytam Was caly czas i nie opuszczam bede wiecej pisac po skonczeniu 1 trymestru . milej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna to wspaniała wiadomość :) GRATULUJE kochana :* jednak intuicja Cie nie zawiodła oby teraz wszystko było dobrze a na pewno będzie nawet nie ma o czym mówić :D To nasze dzieciaczki w tym samym czasie przyjdą na świat :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Ulna !! :) Przeczytałam Twój post z poprzedniej strony i hmmm u mnie jest już 6 dni spóźnienia, śluz mam własnie taki jak ty opisałaś,tyle,że ja od jakiś 2 tygodni chodze śnięta a od jakiś 3 dni się wysypiam a i tak śpie popołudniami bo czuje się słabo no i co mnie najbardziej zdziwiło to za każdym razem jak wstaje z sofy mam zawroty głowy z gwiazdkami przed oczami i to samo jak kucam i wstaje :/ ale poza tym jest ok, zrzucałam winę na przemęczenie w pracy no ale teraz odpoczywam i jest to samo hmm, co myślicie? poczekam ze 2 dni i zrobię porządny test bo te paskowe to jakiś shit. Póki co nie wiem co myśleć Zmykam spać jutro mam egzamin na prawko, 3majcie prosze kciuki :D Dobrej nocy kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×