Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

bezikmmalinowy mam nadzieję bo już naprawdę czasami nie mam siły na to czekanie już myślę, że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziekuje dziekuje dziekuje !!! : ******* moj zaraz bedzie wracal z pracy, zadzwonie do niego niech zajedzie do apteki i kupi kwas foliowy. Mam tez tabletki na regeneracje wlosow paznokci i skory i nie wiem czy dalej moge je brac ? ; / chyba jednak nie bede brala, boje sie ze cos sie dzidziusiowi stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 masz może tak, że jak leżysz na brzuchu to cie cały boli? bo ja ostatnio tak mam jak się na nim położe to umieram z bólu wrecz a zawsze normalnie spałam i nic mi nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktore z was przezywaja to
mrówka okres rozumiem jak byscie sei staraly kila lat to tak ale bez przesady::O:O Miax3 a ty zachowujesz sie jak male dziecko centralnie:O a bo kolezanka to albo tamto na codzien tez sluchasz kolezanek?:O:O nie masz swojego rozumu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 ja na twoim miejscu nie brała bym tych tabletek :) ale to dokładnie musiała byś się lekarza zapytać bo my ci nie powiemy dokładnie powiemy np że możesz a maleństwu cos zaszkodzi lepiej nie ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 moje gatulacje, a jeśli chodzi o tabletki to ja też bym ich nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka to moj e mail magdalenawolska@yahoo.ie napisz mi prosze adres to Ci wysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty babo sie zamknij lepiej :D sama pewnie nie mozesz zajsc w ciazy i sie wkurzasz jak widzisz ze komus sie udalo :D skad wiesz jaka jestem ? rozmawialas chociaz raz ze mna ? NIE ! to stul dziob ;] ja tylko mowie jak moje znajome sie zachowywaly podczas ciazy :P to wcale nie znaczy ze jak moja kolezanka wypila jednego drinka przez 9 miesiecy to ja tez to zrobie :P bo kochana rozum to ja swoj mam :P a dzielic sie z Wami moge informacjami jakie zdobylam :P a co do tego '' przezywania '' to sa tu osoby ktore sie juz bardzo dlugo staraja i im nie wychodzi ! wiec maja prawo sie stresowac i zamartwiac ! Bo kazda kobieta chcialaby zajsc w ciazy tak szybko jak ja ! i kazdej tego zycze ! :) nawet tobie, nie bede juz taka wredna haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktore z was przezywaja to
ja sie starac nie musze bo juz mam dwoje dzieci ale widac po twoich wypowiedziach za za madra to ty nie jestes i pokazujesz to na kazdym kroku i widac od razy jakies jest twoje slownictwo!!!! :Da co do starajcych sie bardzo dlugo to sie wypowiadaj b!o nic akurat na ten temat nie wiesz !!! zabolaly CIE slowa co:D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Miax3 :):) a powiedz który to Twoj cykl starań? bo się trochę zamotałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko tylko nas nie opuszczaj!!! Mój 33dc zamienił się w 1dc bo dostałam @ i to porządnie :( No nic...próbujemy dalej... Dziękuję za kciukasy i proszę o nie w następnym cyklu :) Synuś jest ze stycznia to może drugie też będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie Miax3............?.............20............15.04....... .........Szkocja Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik - to te zioła co ja dostałam to co to jest? ;/ Mam z tej samej aukcji co Kania...nie zaparzyłam ich jeszcze, śmierdzą mi i jakos nie mam ochoty.... kupiłam je pod wpływem chwili i załamki z powodu @. Teraz jakbym zaczeła pić to i tak za późno bo mam płodne na maxa. Dziwne, bo wczoraj zrobiłam sobie test owu i wyszła w zasadzie tylko jedna kreska, a w piątek były dwie i to dość wyraźne. Możliwe, że byłam opita? i dlatego nie wykryło hormonu? Wiecie jak to cały dzień w szkole, a to kawka, herbatka, soczki itp. Czuje owulacje, boli mnie prawy jajnik tak jak lekarz mówił ( że z prawego idzie jajeczko), śluz na maxa itp. Na dzisiaj już nie mam testu, musze jutro kupić. I tak postanowiłam co dwa dni w tym cyklu spróbować bez względu na to co pokażą testy.... miax - gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie że się dopiszę ? Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie Miax3............?.............20............15.04....... .........Szkocja jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012............śląskie/beskid Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
teaherko niemam pojęcia czemu tak to spakowali , ja jestem dość nieufna dlatego tam zadzwoniłam , powinnaś dostać ulotke taką żółto zieloną z napisami : zioła leki pomiędzy tymi wyrazami jest kwiatek, no i adresy dwa bieruń nowy i mysłowice i taki napis www.e-fitomed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec marca miałam dostać @ ale miałam grypę i zamiast @ miałam niewielkie plamienie i nic więcej.. myślałam że okres się pojawi za kilka dni , ale dzisiaj jest już 15.04 i nic. Jutro bedę robić test. Kiedyś już też się tak napaliłam i niestety rozczarowałam więc jutro spokojnie dopiero zrobię test. Cos tam odczuwam, jakbym miała bardziej wrażliwa macicę, ale tak to absolutnie nic nie odczuwam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku zioła możesz zrobic sama...Znasz skład ,kupujesz w aptece i mieszasz... Ja mam tak z allegro,tylko już wymieszane razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mozecie juz zmienic jako ' brzuchatka ' 5 tydzien ciazy:) dzis sie dowiedzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
jestem pewna, ja sie czuje jakbym miała motylki tam w środku :) tyle że ja co miesiąc coś czuje i nic z tego nie wychodzi :( krzewuszko ja jak sobie ziółka wymierze to zad mi eksploduje , nienawidze nic warzyć :P miax fajniusio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012............śląskie/bes kid Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Miax3............?.........20..........?..................?.. .........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkarpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012........śląskie/beskid Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Miax3............?.........20..........?................. .?.. .........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie Miax3............?.............20............15.04....... .........Szkocja jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012............śląskie/bes kid Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Miax3............?.........20.........?........... ......?..........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik - miałam jakąś kartkę, ale nie mogę teraz znaleźć, o co miałabym się zapytać, bo już się chyba pogubiłam.... złe są te zioła, oszukali mnie? I tak ich na razie nie piłam...planuje je wywalić bo już ten zapach mnie odrzuca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko jak tam zadzwonisz to powiedz że już dostałaś przesyłke i opisz ją dokładnie , powiedz że chciałaś sie upewnić czy to napewno to i już :) tam podałam ci stronke ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax to zaszłaś przed @ skoro 5 tydzień??Jeszcze raz gratulacje szczere:):):)Za Was wszystkie dziewczyny trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×