Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

malpka no wiem wiem hehe oby bylo ze stycznia :) tak jak mamusia hehe bo tatus z lipca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam z niecierpliwością do niedzieli;) chciałabym mieć już swojego dzidziusia:) alt byłby to raczej cud bo pierwszy raz próbujemy więc wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio jakieś 5miesięcy temu zamówiłam sobie przez internet Nail Tek, Formula II Foundation też super odżywka ale tym razem nie do picia lecz jak lakier i też widać poprawę ja kupiłam 15ml za 55zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati jak mozesz sie dowiedziec bo jak mowisz z dziala i ze sprawdzilas to lepiej przynajmniej wim ze dziala ja w irlandi mieszkam wic moze tu ja znajde a le trwa kuracja czy tylko te 12 saszetek wykorzystalas i widzialas poprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz probowalam wiele odzywek w postaci lakieru i z zadnej nie jestem dowolona le jest taki krem nazywa sie regenerum ponoc bardzo dobry bo wzmacnia paznokcie i skorki wiec jezcze to mysle mowic nie pamietam ile kosztuje ale przy tym stanie paznokci co mam to juz nie patrze na cene tyko aby pomoglo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Miax3 - ja się dzisiaj dowiedziałam i jeszcze nie byłam u lekarza. Ale z moich wyliczeń to chyba ok.5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 widziałam poprawę powiem ci ale przed tym stosowałam jeszcze lakier wzmacniajacy paznokcie i może dlatego widziałam poprawę :) ja tak samo nie patrzyłam na cenę bo wstyd takie paznokcie mieć więc szukałam wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 ja sobie ostatnio super krem kupiłam do ciała bo ostatnio miałam problemy ze suchą skóra ale naprawdę po tygodniu taka poprawa że szok od razu inna skora :) nawet na podrażnienia po depilacji działa :) a kosztował coś około 15zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati wiec mnie rozuiesz lakier wzmacniajacy caly czas stosuje ale on sam nie wystarczy musze znalezc cos dodatkowo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka@ tez sie dzis dowiedzialam i tez 5 tydzien hehe :) to rodzimy razem :D jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 rozumiem też zawsze mam problemy po tipsach ale już nie zrobie więcej no chyba że dopiero na swój ślub :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet na slub wolalabym miec swoje na tipsy juz sie nie skusze szkoda mi paznokci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a skad wy w ogole jestescie ? gdzie mieszkacie ?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 no ja jestem z poznania :) malpka24 no mi się łamią więc nie ładnie by wyglądało :) ale do ślubu jeszcze rok jak nie stanie nic na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Miax3 - a dobrze jeszcze nie mam szczególnych objawów ciąży A ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix ja nie wiem czy sie smiac czy plakac jestem w szoku ze ludzie sa tak nie swiadomi a tym bardziej z ma neta........ale co do tego przypomniala mi sie historia kieys zawiozlam moja znajoma na porodowke polozyli ja na sali razem z dwiema innymi kobietami i tak czekajac z nia az jej akcja porodowa sie rozwinie przyszedl lekrz zeby zbadac wszystkie jak sytuacja wyglada i mowi do jedne rozwarcie jest a ona na to wiem widze lekrz na nia patrzy i pyta jak pani widzi ona mowi bo mi sie pepek rozchyla a lekarz ale nie bedzie pani rdzila przez pepek tylko naturalnie dolem i jak jej wyjasnil jak ma to wygladac dziewczyna dostla histerii zaczela plakac krzyczec ze ja mama oklamala myslala ze dzieci przez pepek wychodza mila ze 14 lat chyba straszneto i dziwne wiedziala jak seks uprawiac ale nie wiedziala jak sie dzici rodza ............wiec jakwidac takie teksty jak ten co podalac mix sa normlne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ja z Polski ze Szczecina pochodze a teraz w Szkocji mieszkam :))) w Glasgow :) kamilka@ mi sie spac ciagle chce, chodze taka zmeczona, i ciagle bym jadla, ciagle czuje sie glodna. A jak wstane to tak kreci mi sie w glowie ze musze zaraz sie czegos zlapac zeby nie upasc :( i podbrzusze mnie pobolewa no i oczywiscie glowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka '' mama mi mowila ze rodzi sie przez pepek '' hahahahahahaha kochana dziekuje ci ! poprawilas mi humor ! :D zaraz czkawki chyba dostane ze smiechu :D hahaa dobre nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix ja nie wiem czy sie smiac czy plakac jestem w szoku ze ludzie sa tak nie swiadomi a tym bardziej z ma neta........ale co do tego przypomniala mi sie historia kieys zawiozlam moja znajoma na porodowke polozyli ja na sali razem z dwiema innymi kobietami i tak czekajac z nia az jej akcja porodowa sie rozwinie przyszedl lekrz zeby zbadac wszystkie jak sytuacja wyglada i mowi do jedne rozwarcie jest a ona na to wiem widze lekrz na nia patrzy i pyta jak pani widzi ona mowi bo mi sie pepek rozchyla a lekarz ale nie bedzie pani rdzila przez pepek tylko naturalnie dolem i jak jej wyjasnil jak ma to wygladac dziewczyna dostla histerii zaczela plakac krzyczec ze ja mama oklamala myslala ze dzieci przez pepek wychodza mila ze 14 lat chyba straszneto i dziwne wiedziala jak seks uprawiac ale nie wiedziala jak sie dzici rodza ............wiec jakwidac takie teksty jak ten co podalac mix sa normlne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 powiem ci że mnie głowa już 4dzien boli i czasami podbrzusze i jak za długo siedze i jak wstane to masakra a temp w pochwie od 4dni 36,9 ale pewnie to i tak nie ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 no to ja znam podobny przypadek mama też mi opowiadała jak ona była z bratem w ciąży to też dziewczyna z nią leżała z 15lat miała też podobno o takie głupoty się lekarzowi pytała że szok a jak miała rodzić to podobnie że jej mama mówiła, że dzieci brzuchem się rodzi mama wtedy w takim szoku była... po co te dziewczyny wogole biora sie za seks jak nie znaja podstawowych rzeczy masakra jakas co sie dzieje z tymi pokoleniami seks w głowie małolatą a nie zwracają na konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy teraz ludzie są fałszywi masakra przyjaciółce już nawet nie można zaufać masakra szkoda słów już czasami obcy ludzie są bardziej życzliwi niż znajomi po prostu szok taką załamkę mam że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety juz dawno to owilysmu ze takim malolatom co nie maja swiadomosci i nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji uprawiania seksu brdzo szybka zachodza w cize i tego nie doceniaja tak samo jest w rodzinch patologicznych gdzie nadluzywa sie alkocholu narkotykow i ubolewa sie na ciaze ze kolejny bachor ma sie urodzic i nawet sobie nie zawracaja glowy badaniami dieta i uwag czasie ciazy a takie jk my wiele by daly zeby dla nas to tez bylo takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii_00 a skad wiesz ze nie jestes w ciazy ? zrob test a sie przekonasz :* ja tez tak mowilam jak ty :D ze nie jestem napewno w ciazy :D a moj mowil ze pewnie jestem a ja ze nie :D i zrobilam test a tu taka niespodzianka :* :D wiec kochana nie marudz tylko idz kup test :P ja sie teraz z moim skarbem zalozylam ze bedzie dziewczynka :D a on ze chlopiec :D i jak wygram to zabiera mnie do restauracji do swojej nowej pracy :D bo od 23 kwietnia idzie do nowej pracy w restauracji jako kucharz :) bo on osobiscie pracuje jako kucharz ale dzis dal wypowiedzenie w swojej starej pracy :) bo ma juz nowa :D ale pewnie sie zdziwili jak zobaczyli ze dal wypowiedzenie :D nie moge sie doczekac jak wroci i mi opowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ile dzieci cierpi i w ogóle nie doceniają ich a te które się starają to nie mogą mieć albo nie jest takie proste jak do tamtych osób co sobie nic z tego nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati rozumiem cie, ja ostatnio przyjaciolke stracilam i koelzanke... falszywe wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×