Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Miax3 wiem muszę iść kupić :) no ten mój też twierdzi, że jak jestem to na pewno to chłopiec będzie malpka24 kumpela mnie tak obgadała, że poprostu masakra wiedziała zupełnie wszystko zaufałam jej a ona poprostu to wykorzystała i podała dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati mialam identycznie jak ty z ta kumpela . a ja jeszcze jej pomoglam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie warto się przejmować jak tak postąpiła. wiem teraz, że nie warto nic mówić bo i tak to wszystko takie fałszywe, że brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati dokladnie ja mam jedna od 10 lat taka prawdziwa i juz wiem ze tylko jej moge ufac nigdy mnie nie zawiodla. Ale juz postanowilam nikomu wiecej nie pomoge ! chyba ze rodzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na rodzinie nawet się przejechałam nigdy u mnie kolorowo nie było trudno zaufac teraz przez te wszystkie rozczarowania ja jedynie jak rozmawiam to z moja ciotka traktuje ją jak kumpele i jedyna ona mi pomagała zawsze i mam szacunek ogromny do niej warto mieć taką osobę, której można zaufac i powiedzieć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę spać już dziewczyny :) bo strasznie zmęczona jestem ;/ i muszę rano wstać wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nowe koleżanki :) Synus pojechał... tydzień nie bedę musiała w jego pokoju sprzątać ;) @ się rozkręciła na maxa... muszę testy owulacyjne kupić bo mi tylko 2 zostały... Miax ciesz się,że jestes w ciązy.Dzieci rodzą się przez cały rok :) Nieważne czy to grudzień czy styczeń ;) ważne,że będzie dzidziuś! :) Dziewczynki w maju idę na prymicje i mam zamiar isc w toczku z woalką...jak mam upiać włosy? Mam za łopatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam nad koczkiem... a toczek zrobię sobie sama :) Mam już pozamawiane produkty i będę tworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 ja mialam na mysli ze mamie moge tylko pomoc i jednej siostrze i moim siostrzencom kochanym ktorzy maja 6,8,10 lat :))) mam dwie siostry ale tylko z jedna utrzynuja dobry kontakt... ma 26lat ( w lipcu konczy) a ta najstarsza co w lipcu 30 konczy to masakra.. sklocila rodzicow juz i cal rodzine ! moja mama sie wstydzi ze ma taka corke... nie dba o dzieci tylko pije ciagle... dlatego ja staram sie zdobyc dowody na to jak ona dzieci traktuje... i postanowilam ze kupie podsluch i zaloze u niej w pokoju jak bede teraz w polsce... zeby miec dowody jak sie odzywa do dzieci... chce pomoc ojcu dzieci zeby byly z nim... ojciec dzieci z nimi nie mieszka bo sa po rozwodzie . Ogolnie to nie ciekawa sytuacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki ale Wy skrobiecie tutaj aż milo, że forum tak odżyło :) ja już po 6 się obudziłam i spać mi się nie chciało ale jeszcze leniuchuje w łóżku zaczęłam już 11 tydz. ale ten czas leci... wczoraj przeglądaliśmy wózki z moim i chyba się w jednym zakochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakoś nie mogę żyć bez kafe:) więc jestem. W ciąży nie jestem ,zrobiłam dzisiaj test i negatywny , okresu nie mam , najbardziej mnie boli ,że nic mi ten du..ek nie wyregulował dzisiaj 36 dc a na @ w najbliższym dniach się nie zapowiada, brzuch wcale nie boli piersi bolą. Najgorsze jest to czekanie... Może to samolubne ale chyba się cieszę ,że teraz nie wyszło bo mam już grudniowe dziecko:) Miax Tobie termin wychodzi na grudzień, ale nie przejmuj się najważniejsze żeby był dzidziuś zdrowy.. Krzewuszko Ty już niedługo starania zaczniesz a ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł dziewuszki!!! Miax gratulacje. Szybko sie udalo bo to chyba Twoj 1 cykl staran, prawda? Teacherka nie bój się pić tych ziól. Ja sie też zastanawiałam czy pić bo nie mam wcale ulotki w nich. W worku je dostalam. Nawet nazwy nie ma na co sa. Ale piję i maja nawet fajny smak. Nie sa gorzkie ani slodkie. Moj tez nie marzekal na smak. A jak sraczki nie mam to znaczy ze zaszkdzic nie moga hehehe Co nas nie zabije to nas wzmocni :) Małpka a gdzie taka ciekawa wystawa? Tez bym sie chetnie wybrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka co Ty gadasz! Powróż sobie z wahadelka (obraczki) i zobaczysz ile jeszcze dzieci urodzisz :) od raz Ci sie humor poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko nawet tak nie myśl!!! Zostałaś raz mamusią to i drugi raz zostaniesz i koniec :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka ja Ciebie doskonale rozumiem. Moj kochany już tez mysli ze nie bedziemy miec dziecka. A to dopiero 3 cykle staran byly. WKurza mnie jak tak mysli. On twierdzi ze moze my razem nie mozemy miec dzieci a z innymi partnerami tak. Bo On ma jedno dziecko z poprzedniego malzenstwa - wpadka - i ma wrazenie ze tamto udalo sie bez problemu a my sie staramy i nic. Ale ja wierze ze bede miala z nim nie jedno dziecko! Teacherka pij te ziola. Dzwonilam do pani od ktorej to kupilam i powiedziala ze nie mam sie co martwic. Te ziola trzeba pic najlepiej od 1 dc. Wieczorem i nie jesc po nich juz nic bo wtedy maja inne dzialanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×