Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kurcze nie wiem co Ci mam poradzić... ja nigdy tak nie miałam... może inne dziewczynki coś więcej powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam ze szyjka twarda. ja juz sama nie wiem co to moze byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie lepiej ale ciagle smutno mi z powodu poronienia z byłym się dogadałam nawet wspierał mnie w trudnych chwilach. Z mama już jest w miare ok bywaja klotnie ale nie takie jak przed kilkoma tygodniami wszystko dochodzi do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale były to nadal byly? kurcze tak mi przykro ze poroniłas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moze to i lepiej. zranił Cie i takie o było wszystko pogmatwane. wierze ze na pewno wszystko sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki krzewuszko za info ja sobie zrobilam dzis domowy salon pieknosci :Dzrobilam sobie maseczke na mordk, peeling stópek:P moj przyjechal z pracy to mi nogi wydepilowal bo sama jakos nie daje rady z tym woskiem wiec mial zabawe:P wzielma relaksujaca kapiel potem kremik a teraz siedze i czekam az sie wchlonie :) jeszcze tylko paznokietki zrobie :) spiazca bylam po poludniu ale wzielam sie za siebie i jak zaczelam moje zabiegii to mi przeszlo juz teraz ok sloneczko swieci ale na zewnatrz zimno wiec siadlam przy oknie i sie grzeje :) rano lalo teraz slonce nie nadazam :/ .........slyszalam dzis fragment hymnu jaki ma towarzyszyc irlandczykom podczas euro meczow masakra refren tlumaczac na polski brzmi " nigdy nie bedziesz irlanczykiem " maja kompleksy i uraz do nas niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja8626
cześc. czytam to forum juz jakis czas:) ale po raz pierwszy sie na nim odzywam. na początku podrawiam wszystkie dziewczyny którym udało się zajść w ciąże i gratuluję. oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie staraczki:) A więc dodaje sie do grona staraczek: STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk Maja8626..........7.............26.....................25.05.......śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin a wiec tak staram sie z mezem juz 6 m-cy. w sumie już lub dopiero:) mimo to trochę zaczynam świrować i doszłam do wniosku, że poszukam sobie kogoś kto ma taki sam problem jak ja. I trafiłam na was:) Zawsze razem raźniej a przynajmniej nie bede już tak stekać mężowi:) Njagorsze jest to, że okres mam nieregularny raz jest raz go nie ma dlatego trudniej trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja8626
natii_00 na pewno wszystko się ułoży. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale będzie dobrze. Najważniejsze że masz wokół siebie osoby które Cię kochają i wspierają. Wiem że potrzeba na to czasu, ale poradzisz sobie:) cieszę się że mogę do was dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin sonaola23021986...3L............26..........12.04...........Slask maja8626..............6................33...........10.05..........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe starczki 🖐️ mam tylko prosbe zeby nie kopiowac cala tabelke i nie obcinac w polowie bo nasze brzuchatki sie tez do niej zaliczaja !!!! i jak moecie to zaczarnijcie nick wtedy nik sie pod was nie podszyje bo bedziecie zabezpieczine haslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze spotkam kiedys odpowiednia osobe dla siebie a moze były sie zmieni bo nie jest juz z tamta... a nadal go kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc prosze o kopiowanie calej tabelki :P to tak w skrucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 to było zrozumiałe:) przepraszam że nie wkleiłam całej tabelki:) obiecuje ze sie poprawie:) natii_00 daj sobie trochę czasu. nie spiesz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati napewno znajdziesz odpowiednia osobie i bedziesz szczesliwa :) a o bylym na twoim miejscu bym starala sie zapomniec bo teraz nie jest z tamta to bedzie chcial wrocic i bedzie potulny i grzeczny do czasu jak nie zobaczy ze mu uwierzylas zdradzil cie raz to nie masz pewnosci ze nie zrobi tego drugi mi by bylo ciezko zaufac drugi raz takiej osobie ale zrobisz jak zechcesz twoj sprawa i twoje zycie tylko pamietaj ze zycie masz jedno a facetow mozesz miec wielu i to takich o ktorzy o ciebie zadbaja i sprawia ze bedziesz szczesliwa i nie bedziesz zadreczac sie nyslami czy cie zdradzil czy moze jeszcze nie facet jak jest swinia to swinia zostanie oni sie nie zmieniaja owszem dla drugiej moze sie zmieni bo zrozumie co stracil ale nie dla ciebie bo wie na co moze sobie pozwolic zycze ci wszstkiego dobrego i zebys byla wkoncu szczesliwa slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dagsam87 dzieki za wsparcie , a tak wogóle to nie wiedziałamze są takie rzeczy jak zrosnięte wargi sromowe, czy stulejki , niewiem chyba mało poinformowana jestem jak człowieka nie dotyczy to nawet niewie ze są takie rzeczy , a z wedrujacymi jąderkami to wogule nie miałam wcześniej pojęcia ze powinnam obserwować , teraz to robie codziennie nika ty to rzeczywiscie maszo obsesje na te ogórki , ja nie moge patrzeć na ogórki , dziś byłam popołudniu u koleżanki , która na dniach ma rodzić, jest po termine , zaprosiła mnie na gofry z domowym dzemem truskawkowym i bitą śmietana, objadłysmy sie jak świnie za przeproszeniem , mniam , mogłabym jeśc takie cały czas WITAM NOWE STARACZKI , MAM NADZIEJE ZE NIE DŁUGO DO NAS DOŁĄCZYĆ BRZUCHATEK No właśnie brzuchatki juz myślicie nad imionami , dagsama widze ze ty już masz wybrane, a jesli będzie synyś ?? inne brzuchatki , niewiem może juz poruszałyście taki temat mi sie podoba MIŁOSZ, KORNELIA I MILENA, LENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja na słodkie nie mogę patrzeć... dziś objadam się ogórkami i paluszkami :) kwaśne i słone :) mniammm :D no my już troszkę myśleliśmy ale nie mogę się do końca zdecydować :P dla dziewczynki Emilia albo Amelia ale bardziej Emilia a dla chłopca Kacper tylko, że mojemu się jeszcze Beniamin podoba więc jeszcze musimy znaleźć jakiś kompromis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju witamy Ciebie!! super ,że jesteś z nami!!! bardzo się cieszę ,że jest nas więcej:) Natii Twój ukochany już na Ciebie czekam... Ja kiedyś chodziłam z chłopakiem 4 lata i kopnął mnie w d... po 4 latach.Przede mną była obrona, wakacje załamana byłam:(( Postanowiłam więc się zabawić , przez całe studia się nie bawiłam:(( więc dla mnie nadeszły chwile swobody...a tu bęc!!!!!!!!!! po trzech msc spotkałam chłopaka w którym się zakochałam od nowa... w wieku 13 lat... i spotkałam go w lipcu a we wrześniu postanowiliśmy ,że weźmiemy ślub i tak było ...7 czerwca mamy rocznicę. 4 LATA i nadal się kochamy... Natii wiem ,że to zabrzmi źle ale dobrze ,że tak wyszło będzie jeszcze lepiej...!!!!!!!!Kochana... nie martw się ,po co Ci taki ch....opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
jak mi powiecie jak zalozyc konto to z mila checia xD bo ja jakos chyba nie rozumna jestem ^^ i z mila checia wpisze sie w tabelke :D ulna ja tez nie wiedzialam, az sie trafilo, okazalo sie ze psitke u dziewczynki trzeba codziennie zmarowac tak by te wargi na chwile od siebie od suwac czy jakos tak, jak by ktos chcial to moge sie dowiedziec, juz nie pamietam jak to szlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja ci powiem jak to zrobić. Tabelkę po prostu kopiujesz i wklejasz jako treść wiadomości i w odpowiednim miejscu się dopisujesz. A żeby twój pseudonim był oznaczony na czarno musisz wejść w moje konto (u góry po prawej stronie) i się zarejestrować. Mam nadzieję, że jest to w miarę zrozumiałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) zagladam do Was zeby nie bylo , ze nie mysle o Was . my mamy juz wybrane imie i mamy Gabriel ( nasza misia mowi mi do brzuszka gaba to ja siostra hihi) dzisiaj dawala bratu lizaka i ciastka normalnie az sie poplakalam ze smiechu :) . kochany brzdac . jutro mam wizyte u GP i musze wstac o 7 maz zabiera autko takze pozostaje nam autobus lub taxi zobaczymy jaka dzisiaj bedzie pogoda ( w nacy mamy miec 1 stopien ) u nas nie zrobi sie juz cieplo. witamy nowe staraczki i jak zawsze trzymam za kazda z osobna kciukasy &&&&&&& .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA imiona super ja mam juz AMELKE chodzi juz do 1 klasy i jest tylko jedna w klasie,i Oliwierka,a trzecie napewno któres z tych podanych dagsama87 ja narazie nie pptrzebuje informacji jak to sie obchodzi z tą,,psitką jak to nazwałas, bo narazie mnie to nie dotyczy ,bo mam juz córke w sumie , ale nie miałam takiego problemu z nią z płuciowymi narządami , dlatego byłam zdziwiona bo szczerze nie słyszałam o takich przypadkach, tam o jąderkach to tak , ale np, o tej stulejce tez nie, bo nikt nawet w rodzinie nie miał takich przypadków , a jest sporo dzieci, a te wędrujace jąderka to my mamy pierwszy raz w rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya u ciebie juz wiadomo płeć, jest potwierdzona , który to tydzień juz u ciebie??, a GABRIEL ,GABRYŚ-ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin sonaola23021986...3L............26..........12.04........ ...Slask maja8626..............6................33...........10.05 ..........Lublin dagsam87.......rok............25...............15.03...........wawa BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny moj niedawno zobaczyl bociana jak lecial a teraz usiadl na dzewie kolo naszego domku :D myslalam ze tu nie ma bocoanow:p maya kochana nie mow tak ze u nas nie zrobi sie juz cieplo ja mam caly czas nadzieje ze moze w tym roku bedziemy mieli lato ale dzisiaj sloneczko swiecilo tylko bylo zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny moj niedawno zobaczyl bociana jak lecial a teraz usiadl na dzewie kolo naszego domku :D myslalam ze tu nie ma bocoanow:p maya kochana nie mow tak ze u nas nie zrobi sie juz cieplo ja mam caly czas nadzieje ze moze w tym roku bedziemy mieli lato ale dzisiaj sloneczko swiecilo tylko bylo zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×