Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Asiunia6922
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin sonaola23021986...3L............26..........12.04........ ...Slask maja8626..............6................33...........10.05 ..........Lublin dagsam87.......rok............25...............15.03..... ......wawa asiunia6922......2..............23................19.05.......dolnyśląsk BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny właśnie wróciłam z pracy:) jestem wykończona i zamiast pisać prace mgr siedze i czytam forum:) relaksuje się z Wami:) ja 25maja ide do gina i zobaczymy co mi powie. Dochodze do wniosku, że mam pecha do ginekologów. Każdy kolejnyto gorszy. Teraz ide prywatnie wiec może coś się wyjaśni:) chcę wyregulować okres może ten coś na to poradzi:) A co do ogórków kiszonych to nigdy ich nie lubiłam, ale może jak będę w ciąży to polubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja a robiłasbadanie prolaktyny? ja mam cykle do bani i wlasnie mam problem z prolaktyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie. zaden lekarz nie wpadl na to zeby mi przebadac poziom hormonów. A badanie trzeba zrobić w okreslonym dniu cyklu wiec czekam na kolejny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka ten okres jest jakis dziwny, zawsze ze mnie leje sie jak z wiatra ze nie nadazam z tym, i do tego krwisto czerwono wiecznie.. a teraz? plamienia ze tak powiem wrecz brazowe, zero koloru czerwonego.. nie wiem sama co o tym myslec do tego ze pierwszy dzien to zawsze katorga i wiecznie na proszkach przeciwbolowych a dzis, troche pobolalo i nic wiecej.. no nic zobaczymy jak bedzie jutro.. a na poprawe humoru w sobote ide do fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moze zeby nie chodzic dwa razy to zrob sobie prolaktyne i test z metoklropramidem ( jak mozesz to prywatnie) i z takim wynikiem idz do lekarza-bo on pewnie od tego zacznie a potem zrobi inne. ja tak mialam i najpierw ocenil to- u wiekszosci kobiet problemy z cyklem wiąza sie z nadczynnoscia przysadki ale bardzo czesto czynnosciową-czyli wywołaną stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie trzeba robic tego badania w okreslonym dniu cyklu? bo jak sie pytalam w laboratorium to tak mi9 babka powiedziala. a co to jest test z metoklropramidem i jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ dopiero teraz do was zagladam bo wczesniej nie bylo jak malalm pare spraw do zalatwoenia na miescie a jak wrocilam to upieklam ciasto rabarbarowe i kolacyjke przed chwila zrobilam sobie herbatke i ciatczeczko i do was pisze moje kochane :) u mnie ok czekam teraz na @ chociaz jak zawsze mam nadzieje ze nie przyjdzie :) kania jestes z tomaszowa lubelskiego ? ola moze tak jak dziewczyny mowia owulka sie przesunela dzialaj dzialaj kochana :) a dziewczyny mamy nowa straczke kto to jest ta asiunia ? moze cos przeoczylam :/ napisz cos o sobie asiu . pozdrawiam wszytkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra możesz napisac troszkę wiecej na temat tego testu? pierwszy raz o tym słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak : idzie sie na badanie krwi i mierzy sie poziom prolaktyny potem dostaje sie tabletke (albo wykupuje sie ja-dowiesz sie w labolatorium) i bierzesz tabl. czekasz 60 min i znowu badaja poziom prolaktyny. troche sie wynudzisz w labolatorium ale generalnie badanie polega na tym, że jak w normalnych warunkach masz prolaktyne w normie to po działaniu leku powinna ona wzrosnąc max ok 5 razy i jest wtedy ok- trzeba szukac dalej. a mi np. wzrosła 2000 razy i to znaczy ze mam nadczynnosc przysadki czynnosciowa-zwiazana z trybem zycia, stresem itp. -to sie łatwo leczy sa dobre leki na to na recepte. kazdy ginekolog pewnie od tego zacznie-albo powinien. jak robisz prywatnie badanie i masz kase to od razu mozesz sobie zrobic TSH i ft4-hormony tarczycy-nadmiar TSH powoduje wzrost prolaktyny-przez to nieregularne i czasem bezowulacyjne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli wyjdzie ze masz za duzo prolaktyny tak ogolnie- to moze ale NIE MUSI byc wynikiem wystapienia gruczolaka przysadki mozgowej- łagodnej zmiany- leczy sie w 90 % lekami -łatwo sie wyleczy i luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to w sumie jak jutro będę w szpitalu to podejde do laboratorium i zapytam :) pójde do gienia już z konkretnymi wynikami. dzięki petra za odpowiedź:):*. Ja głupia jestem z tego. Zawsze omijałam szpitale z daleka a badanie krwi robilam tylko gdy chciałam oddac krew no ale czas się przebadać jak chcemy miec dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma za co :) jak pojdziesz z wynikami to zaoszczedzisz czas, chyba ze gin kaze zrobic jakies inne. ok. ja juz ide spac bo maz sie bulwersuje :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytam was na bierzaco ale sie nie odzywam u mnie nadszedł długo oczekiwany weekend w piatek ide na usg zobaczyc ile sie wychodowalo pecherzyków po clo potemn zastrzyk i albo w sobote albo w niedziele inseminacja a potem dlugie 2 tygodnie oczekwania ajj to bedzie ciezki czas tak bardzo pragne zeby w koncu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam? ja dzisiaj mam wolne bo wczoraj w pracy sie zle czulam i mi szef kazał zostac dzisiaj w domku :) i odpoczywam sobie ale az nudno mi kurde ;/ mogły byście mi doradzić coś w pewnej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati pisz o co chodzi-mam nadzieje ze bede umiała Ci cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kolega (szef) chce się ze mną umówić i nie wiem co mam zrobić czy się zgodzić na to spotkanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Piękny dzień dziś mamy a mnie boli głowa :/ chyba dlatego, że późno poszłam spać coś koło 1 bo z kumplem się rozpisałam a przeważnie przed 22 to już dawno śpię... no nic muszę teraz pocierpieć Natii pisz może coś doradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kolega (szef) chce się ze mną umówić i nie wiem co mam zrobić czy się zgodzić na to spotkanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ja dzisiaj ide na zajęcia i do 21 jestem w szkole od 15 stej... Natii no pewnie że idz na spotkanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii ja bym poszła a co :) zobaczysz jak on będzie traktował to spotkanie a jak Ci nie będzie pasowało to zawsze możesz się wycofać później, spotkanie to przecież nic zobowiązującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze byc ciekawie :P moze wszystko potoczy sie w obrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) i tak nie masz nic do stracenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym była ostrozna i z dystansem na takie znajomosci i spoufalenia sie...jakie zamiary masz ty i on wobec ciebie???....szef???? a jak nie wyjdzie , czy go rozczarujesz...jak bedziecie ze soba romawiali...jak bedziecie pracowali - znaczy ty dla niego??? no nie wiem ...decyzja zalezy od ciebie....przemysl to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. mysle ze masz bardzo duzo do stracenia...reputacje...dobra znajomosc...i fajnego szefa...i świety spokój...ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×