Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

natii-przechodzilam dzisiaj obok apteki...ale nie kupilam testu,poczekam do jutra,jesli nie dostane to kupie i zrobie w sobote ...boje sie ,ze nie wyjdzie... nie mam nawet zabarwionego sluzu,tylko czuje dyskomfort.;/ czuje sie naoliwiona i jakos mi wilgotno tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by było ciężko oprzeć się przed kupnem testu:) trzymam kciuki żeby był pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam calz czas tam mokro i test pokazal 2 kreseczki no ale niestety dlugo nie nacieszylam sie ta ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dorotq może zrób ten test bedziesz spokojniejsza:) a masz jakieś inne objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my będziemy wiedziały czy zmienisz w końcu status na brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawow nie mam prawie zadnych,tylko od wtorku pobolewa mnie macica,tzn.kluje.dzisiaj tez,nie jest to mocny bol tylko takie klucie. wiecej nic.no ze tam jest mi mokro a sluz bialy jak smietana-ale duzo go nie mam,tylko jak sie podcieram. poczekam i kupie jutro,zrobie w poludnie,powinien juz wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati,mowisz,ze tez mialas mokro.ja zawsze przed @ mam sucho.a teraz to az zle sie czuje z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii_00 no to nie pozostaje ci nic innego jak tylko dobrze sie bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mialam mokro i to bardzo w niektore dni nie nadazalam z wymiana wkladek pogrom normalnie pojde sie bawic a co tam =) tylko ze troche tak nie wypada bo przeszlo tydzien dopiero po smierci babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że z żałobą jest tak że powinno się mieć w sercu ta osobę. Rozumiem że zmarła ci babcia ale wydaje mi sie ze ona by chciała żebyś była szczęśliwa. I wiem że napewno często o niej myslisz i ją pamiętasz. Tym jest dla mnie żałoba a nie rezygnowanie ze wszelkich przyjemności. W zeszłym roku jak brałam slub to dwie kuzynki mojego męża normalnie chodziły na imprezy po śmierci ojca. A jak dostały od nas zaproszenie na ślub to powiedziały tydzień przed slubem ze są w żalobie i nie mogą przyjśc. To jest dla mnie sztuczne i udawane. Dlatego uważam że powinnaś się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje ale skoro mu powiedzialam to nie bede robila z siebie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wlasnie, baw sie dobrze i powodzenia!! i liczymy na relacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATI=dokładnie,baw sie dobrze!rózni są ludzie-jedni popieraja drudzy nie ale,TY patrz na siebie! nie masz nic do stracenia,nawet jak nic powazniejszego z tego nie wyjdzie to najwazniejsze bys wyluzowała się i zapomniała(choc na chwilę)o smutnych sprawach.człowiek,jest tylko człowiekiem,i nawet jak błedy popełnia mniejsze czy wieksze to jesli jest dobrym człowiekiem=wszystko zostanie przebaczone(ojej...troszke pocisnełam...ale jak pomyslałam tak napisałam)tylko nie chłostajcie mnie pliss.jesli o załobe chodzi...hmm,tez kazdy inaczej ją przezywa,na pewno masz babcie w sercu i ona patrzy z góry na ciebie i cieszy sie jak jestes wesoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO SKARBIE!dawaj przepis koniecznie!ja ogórasy,w kazdej postaci uwielbiam i jak tylko mam dodaje do róznych potraw:) ale o takim przepisie jeszcze nie słyszałam...oby do czasu,jak bede mogła zaprawiac,wtedy na okragło jem:0ciekawe,jak by było w razie ciązy...pewnie mnie odrzuci(tak miała moja przyjaciółka)ale dawaj,czekam i może brzuchatki skorzystaja które mają ogórkowy szał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOROTQ=czekam na dobre wieści po zrobieniu testu:)pewnie dopiero w poniedziałek odczytam,bo znów wyjezdzamy na wekend:)a,co tam=zabawimy sie póki @ (czy ciąży nie ma)bo jeszcze pareee dni i schiza na maxa bedzie:0 DAGSAM=jak tam samopoczucie...?chyba nic zle z połóweczka twoja..?czy dałas mu popalić?ja,tez tak nieraz mam(a,co najgorsze pare dni przed@ chodze juz jak osa)!straszne,co hormony moga czasami robic z człowiekiem...:(... ja ,w przyszłym tyg.wybieram sie na badania krwi(wszystkie co tylko mozliwe)=czyt.schiza powróciła do mnie...no,zobaczymy. teraz jednak staram się myslec pozytywnie i WSZYSTKIM WAM DZIEWCZYNKI ŻYCZĘ DOBREGO CHUMORKU!u nas piekna pogoda i od godziny na tarasie siedzę.chyba tutaj bede przychodzic by do Was pisać(dziwne!ale inter ma wiekszy zasieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rano nie dostane@ to kupie test i ok poludnia zrobie. Silka ja dostalam od bratowej ogorki w zalewie octowo-miodowej-cos pysznego- twarde chrupiące..mniam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja8626 czy ja dobrze widze;) masz dostac@ tego dnia co ja i tez ten sam cykl staran i tez mieszkasz w lublinie?;):):)heheheh dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj wkurza mnie on teraz niemilosiernie! wszyscy sa wazniejsi niz ja, ba nawet samochod jest wazniejszy! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... co za upał dziś był ponad 40 st. w słońcu jak byłam na mieście to myślałam, że padnę. No ale teraz już jest fajnie i przyjemnie :) a mój dziś przyjechał i kupił 6 par bodów dla maleństwa mówię mu, że za wcześnie no ale on już się nie może doczekać nawet piłka Euro2012 z adidasa już czeka na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula30 trzymam kciki za inseminacje , teraz musi sie udać:) natii oczywiscie czekam na relacje ze spotkania z szefem:) sonaola23021986 ale mi przykro :(, a miałam nadzieje ze ci sie uda , głowa do góry i następnym razem sie uda, olusiaczek skoro bóle sa dla ciebie silne to skntaktuj sie z innym lekarzem, a tak to ja bym zrobiła test , on rozwieje wątpliwości misia2889 to dobre wiadomości skoro lekarz nie wyklucza ciąży , a nadzieje trzeba mięc zawsze trzymam kciuki: nika twój to oszaleje niczym zobaczy ,,małego,, bo daje palca uciąć ze bedzie synuś, TE OGÓRKI.... a umnie jutro juz wybije 15 tydz, i mam wrażenie ze zaczynam odczuwac delikatne smyranie , narazie malusienkie jak sie położe wieczór spać , dzidziuś chyba zaczyna dawać osobie znać ze mieszka w moim brzuchu , ale pod uwage wezmę dopiero mocniejszego kopniaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś namieszał w tabeli:) STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk Maja8626..........7.............26.....................25 .05.......śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie ide spać:) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ,teraz jz jest dobrze z tabelka:) u mnie @ brak 31dc. wkurzylam sie rano,bo jak wracalam z przedszkola to czulam tak jakby mnie zalał$o,szlam juz zla do domu a tu nic... no zlosliwoasc normalnie,bo jakbym dostala normalnie @ to bym wiedzila,a tu czlowiek czeka i c nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie ci zrób test bedziesz wiedziała i bedziesz spokojniejsza. a to że się denerwujesz i strsujesz też moze wpłynąć na to że okres się nie pojawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mam kupic test:( tempka spadla do 36.6.a @ brak. cos sie powalilo z tym moim cyklem. zlosliwosc jakas ..;/ rano jak wracalam z przedszkola to poczulam jakbym dostala@ cos sie wylalo ze mnie,myslałam ,ze mnie juz zlało...a tu nic... nati-jak spotkanie:):) udane? miax a gdzie ty sie dziewczyno podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×