Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

to czas na dziewczynkę :):) wiem najwazniejsze zeby bylo zdrowe ale parka byłaby super :) a synek juz wie o rodzeństwie? przed Wami trudne zadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Witam Was wszystkie :) cały czas Was podczytuję ale teraz to już musiałam napisać - ulęgałka gratuluję :) i trzymam kciuki za resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromnie się cieszę Oluś!!! Moje najszczersze gratulacje! Tylko nam tutaj teraz nie uciekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja tez sie melduje :) Ola sliweczka no nareszcie mam nadzieja ze przelamamlyscie zastuj w ciazach i teraz reszcie pojdzie jak z platka a przynakmniej ze trzy razy ktos oglosi ta wspaniala nowine :) GRATULACJE kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ 🌼 👄 ja juz pod wieczor bo tak jak mowilam nie mam czasu zabardzo ostatnio :( natii nie chce cie obrazic ale wyraze tylko swoja opinie nie koniecznie sie musisz z nia zgodzic bo oczywiscie nie znam cie ale z tego co piszesz to mam wrazenie ze do ciazy podchodzisz bardzoe egoistycznie mylisz tylko o tym zeby zajsc bo prgniesz malenstwa ale nie zastanawialas sie ze teraz nie majac pracy jestes na utrzymaniu rodzicow a do tego twoj facet nie jest wart zaufania i do konca nie bylam bym pewna jego tyjedank w takim momecie chcesz dziecka a pomyslalas jaka mu przyszlos zapewnisz i gdzie ewentualnie bedziecie mieszkac bo twoji rodzice nie chca wnuka a miloscia dziecka nie wykarmisz ani nie ubierzesz , a \troche to wszytko wydaje mi sie bardzoe nie odpowiedzialne i nie swiadome a ten twoj to co on mysli o tym zebys ty teraz byla w ciazy , bo jak on ma cie zamiar zostawiac z powodu ze jedziesz na wakacje z rodzicami i stawia ci warunki to czy ty zdajesz sobie sprawe zemoze cie zostawic jak sie dowie o ciazy troche to nie jest tak ze ty chcesz go wrobic bo moze edziesz miala szanse na uwolnienie sie z domu od matki sorry ze to napisalam ale na twoim miejscu przemyslalabym to wszytko i wziela jakas odpowiedzialnosc a przedewszytkim pomysl o tym nie narodzonym dziecku jaka mu mozesz w tym wszytkim krzywde wyrzadzi to nie jest takie proste jak sie wydaje :/ zaraz ci kochana wpisze do tabelki a wiek tak wpislam bo ktos go wykasowal i nie wiem dlaczego ale wydawalo mi sie ze pisalac 31 zaraz zmieniam kochana :) bezik moj krejzolku ja tam mezus po badanku ???? biegusia i ewusia jak sie czujecie dziewczynki ???? pozdrawiam wszytkie skarbenki !!!!! :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejscowość Bezikmalinowy______7________29_______12.06_________dolnosąskie Ulęgałka___________9________29________?____________lube lskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewusz_________6________34________07.07__________Śląs k Kania86___________6________26________09.07__________podka rp/lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomor skie Natii_00___________6________22________01.04__________wiel kopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opolska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________ślą sk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Łódź BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna__________3________28______02.11.12__?_______małopol ska Biegaczka_____2_________?______24.11.12__?_______Polska Emachine______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____?_______śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocj Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387_____?________25________??_____??______Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak podczytywałam od czasu do czasu , bo bardzo mnie ciekawiło, kiedy ty ULĘGAŁKO za ciążysz , i w końcu sie do czytałam i sie doczekałam -GRATULACJĘ kochana:) tyle już tu osób nowych sie przewineło...pozdrawiam wszystkich a u mnie juz pólmetek ciąży wszystko w porzadku z dzidziusiem... rosnie zdrowo wazy juz 415 g, i ma być synuś, tak pokazało usg połówkowe, pomału szykujemy sie do wyprawki , Ulegalko tak sie cięszę ze w końcu ci sie udało, zdrówka dla ciebie i dzidziusia , oby wszystko było dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko kochana.... tak sie cieszę ze w końcu sie doczekałas...trzymałam za ciebie kciuki mocno i podczytywalam czy to juz...no ale teraz to naprawde juz...bardzo sie ciesze tym bardziej ze zaczynałysmy z jeszcze wieloma innymi dziewczynami starania a ty byłas praktycznie w nich nie ugieta a było wiele krtyzysów w twoim staraniu....i masz udało sie...super... kochaniutka ja juz prawie na półmetku... brzucho rosnie waga zreszta tez:)...dzis własnie mam usg połówkowe więc dowiem sie wszytskiego...stres jest nie powiem...ale wiem ze dzidzia sie zdrowo chowa...rusza sie juz tak ze maz juz wyczuwa przez dotyk:)...aaaa nie bliźniaki nie potwierdzona ciąza pojedyńcza...a jak nie bliźniaki to niby powinna byc dziewucha heheh tak wóźka mówiła pamiętacie a ja jestem świecie przekonana ze bedzie synus...odezwie sie jeszcze dzis...całuje i trzymnaj sie teraz kochan cieplutko i uważaj na siebie...pamiętaj ze kazda ciąza inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Dziękuję za wszystkie gratulację! wczoraj wcześniej uciekłam bo rzeczywiście zmęczenie jest ale dzisiaj się odzywam. Kochane nie zamierzam nigdzie uciekać,chcę zostać z Wami i Was wspierać tak jak Wy to robiłyście:) u mnie paskudna pogoda,deszczowo... a jak u Was? Biegusia koniecznie się odezwij... ulna gratuluję synia:) Beziu Twój optymizm jest piękny i tak trzymać a na pewno będzie dobrze:) Małpeczko za wszystkie trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko mieszkasz tak blisko mnie moglabys mnie zarazic... :) ale fajnie. Ciesze sie że Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-gratuluje raz jeszcze:):) suuuuper:) w koncu sie doczekałas:) kszewuszka a jak tam dzisiaj?? dorwałas swojego wczoraj??:) bo ja swojego tak,... u mnie 18dc....ehhh zobaczymy co z tego wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miec dziecko za 3 dni... na cae wakacje przyjezdza syn mojego faceta... nie wiem ile wytrzymam bo mlody jest napuszczony przez matke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka wypelnilam ankiete a ja dzisiaj mam jakies zawroty glowy,kurcze chyba od tej pogody-no masakra jakas,wypilam juz 4 kawki i jakos lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania życze siły i energii:) Mam nadzieję że wakacje dla Was będą udane. A ja już żyję urlopem:) W sobotę wyjęzdżam z mężusiem na wyczekany urlop więc nie wiem czy będę do Was zaglądac. Ale jeszcze zobaczę:) Najwyżej nadrobie wiadomości po powrocie. Ale jeszcze te dwa dni spędze z Wami:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Kaniu tak jest źle?właśnie to jest najgorsze jak matka tak nastawia... Krzewuszko i dorotq teraz na pewno się uda!! Maju a gdzie wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia kawy mi się chcę ale nie wiem czy mogę:/, może lepiej inkę sobie kupić? w ogóle się nie czuję na ciążę, już brzuch nie boli , nie mdli mnie na razie nic i mam nadzieję ,że tak zostanie:) a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wisły jedziemy:) w końcu odpoczniemy. Ostatnio nie miałam czasu dla nikogo. Mąż wykazal się ogromną wyrozumiałościa i pomocą:) Przychodził z pracy robił obiad sprzątał. A ja w pracy na zajęciach lub przy komputerze pisząc pracę mgr. Więc napradę mi pomógł. Jakoś musze mu się odwdzięczyć:) Już nie mogę się doczekać jak będziemy mieć czas tylko dla siebie:) Ulęgałko wiadomo, że zawsze są jakieś wątpliwość ale wiem że dacie sobie radę:) Powiedz mi a Twój mąż nie wiedział że się staracie, Bo mówiłaś że bardzo się zdziewił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja . musze pogratulowac . Olcia gratuluje Ci z calego serducha . bardzo sie ciesze , ze Ci sie udalo :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedział ,że się staraliśmy bo nie używaliśmy ,żadnego zabezpieczenia. Był zaskoczony bo mu powiedziałam w nieodpowiednim momencie jak wracaliśmy z palcu zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja . Olcia gratuluje Ci z calego serducha . bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×