Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Patra jeśli jestem w ciąży to czuję się tak samo jak przed @ bolą i plecy i brzuch i cycki. Wczoraj mnie tak głowa bolała ,że mi się wymiotować chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzednim cyklu kochałam się przed owulacją i do owulacji codziennie...ale jeden dzień po już nie...i może to dlatego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra może zrób test? Dzisiaj mój 10dc czyli szybko wykres wykrył ewentualną ciążę...w domu nic nie mówię ,powiem po jutrzejszej becie bo jutro będę miała wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka po owulacji też trzeba to robić ,więc teraz zrób wszystko... Natii a Ty ile jesteś po owulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mam test zrobie tylko chyba wczesnie 7 dni po owulce to raczej nie wyjdzie. poczekam kilka dni i pewnie w piatek zrobie. ja tez mam szyjke zamknieta i twarda. a w piersiach raczej nic nie czuje, czasami mnie tak zaszczypia ale juz tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko jeszcze nie zaznaczyłam ,jeśli beta jutro będzie wysoka to wtedy zaznaczę. No 7dpo to może być za wcześnie,poczekaj jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaznaczysz test pozytywny to potem dalej temperaturę wykres pokazuje na zielono...a resztę to nie wiem ;) Ale mnie wzięło na krewetki w sosie koperkowym z lidla...są super... od 2 dni cały czas jestem głodna wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejny test o tej samej godz. robiony i znow pozytywny to juz 4 test mega pozytywny, wiec myslalam ze te testy do bani ale testy dobre bo inna osoba tez zrobila i negatywny. ide sobie pojesc truskawek ze smietana a co mi tam te kilkaset kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo u mnie to bylo tak : 19 czerwca poz. poznninej kilka neg i od 23 pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moze z rok temu tak wychodzily od 12dc do 17 i wkoncu zrezygnowalam bo szkoda kasy a nie pomagaly mi w staraniach te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pewnie tez cos pochrzanily, wiec ma dwie opcje na owulke albo 19 albo 24 czerwca i ten drugi chyba jest bardziej prawdopodobny. pozyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×