Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Natii to leć spać...do jutra :) Kruszynka jak miło Cię widzieć...fajnie,że się odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwj dziewczynki 🖐️ ja tez jestem :) ola kochana gratulacje ja widze II krechy jutro beta ciekawe jak twoj zareaguje:P :) reszta dziewczynek buziaki wielkie trzymam kciuki za kazda z was &&&&& :) ja was czyatm codziennie ale nie mam co pisac wiec sie nie udzielam a pozatym mam ostatnio humor do dupy :( dobrze ze za tydzien juz jedziemy na wakacje :) a co do mojch starnek to po powrocir musze zanlezc tu jakiegos lekarza i sie z nim skonsultowac moj cykl znowu nie regularny i nie wiem czy sie wyreguluje wiec chce zrobic badania jeszcze raz zobaczymy co tutejszy doktor powie . pozdrawiam was cieplutko kochane :* :) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje krzewuszko jeszcze sie odedzwe przed wyjazdem narazie tylko tak przytopowalam z udzielaniem sie bo za bardzo sie nakrecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak wspaniale ,że się odezwałyście!!! całkiem inaczej.. Odzywajcie się bo my wcale o ciąży czy o staraniach ni musimy wcale rozmawiać... Beziku to daj kawałeczek tego ciacha!!! małpko brakowało mi tej rączki:) Kruszynko fajnie ,że jesteście cały czas z nami buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje poprawe kochane :) ale czasmi mam ciche dni z czlowieka cale powietrze ulatuje eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcepogadac
Hej dziewczyny, moze tutaj pogadam z kims strasznie sie denerwuje, jutro ide na krew beta hcg. Ale mam metlik w glowie. Tydzien temu mialam okres ktory trwal cztery dni(dostalam go tydzien wczesniej, mam regularne miesiaczki), od momentu okresu do dnia dzisiejszego bola mnie piersi, sutkow nie moge dotknac(maz nawet stwierdzil ze sutki sa jakby twardsze inne niz zwykle byly), od paru dni boli mnie dol brzucha, dzisiaj to bardziej lewa strona jak chodze dokuczliwy bol. Troche puchna mi nogi w kostkach. Spie w dzien po pare godzin i wczesniej mialam bole glowy teraz ich nie mam. Chodze bardzo czesto sikac i jak nigdy mam zatwardzenie. Czy myslicie ze to ciaza? Test robilam w niedziele wyszedl negatywny, niewiem czy wiezyc testowi nigdy nie bylam nastawiona jakos pozytywnie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez jestem... czytam ciagle... Ulęgałko gratuluję :) Ja biore 2 tydzien antybiotyki. w poniedzialek ide na usg i zrobic badania krwi... troche jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcepogadac
Bardzo prosze o jakies opinie na tematu mojego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chcepogadać : w sumie to nie wiadomo co ci doradzić skarbeńku, najlepij to iść do lekarza może to zaburzenia hormonalne , ciąża ? raczej wątpie choć na 100% to tylko badania mogą ciąży zaprzeczyć lub ją potwierdzić , więc pędź jutro na betke i daj znać :) nie martw sie na zapas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejscowość Bezikmalinowy______7________29_______12.06_________dolnośląskie Ulęgałka___________9________29________?____________lubelskie Silka33____________2lata_____31_______16.06__________LU Kszewusz_________6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04__________wielkopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielkopolska Małpka24__________3________24_______08.07___________ireland Maja8626__________8________26_______30.06___________śląsk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06___________Łódź BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna__________3________28______02.11.12__?_______małopolska Biegaczka_____2_________?______24.11.12__?_______Polska Emachine______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____?_______śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocj Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląskie marta2387_____?________25________??_____??______Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec zrobilam male zmiany w tabelce jako ze czuje sie za nia odpowiedzialna ze wzgledu ze na poczatku forum biegusia nadala i tytul administratora tabelki wiec skoro ja sam stworzylam to i teraz zmienila jej wyglad ze wzgledu ze poprzednim mozna bylo dostac oczo plasu heheh :P jak wam sie podoba to super jak nie to trudno :/ jak kogos nie ma prosze sie dopisac reszta prosze o uktualnienia nati ty masz nie odpowiedni termin @ zeby juz wszystko bylo jasne wiem ze nie ma teacherki , sliwki , kasi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka! Gratulacje! Super, strasznie sie ciesze i chyba wszystkie bardzo czekałyśmy na taki wpis. Nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, i zrobiłam drugi test i wygląda na to ,że coś tam w środku jest... pójdę dla pewności na betę dzisiaj. Wczoraj położyłam się spać o 22 i już spał mąż się strasznie zdziwił a dzisiaj mnie głowa boli :( A jak u Was kochaniusie? Małpeczko pewni ,że nam się podoba:) kaniu super ,że jesteś!!!! Na szczęście nie odeszłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wrocilam nie dawno z miasta bylam w kosciele i teraz sobie odpoczywam kurcze mam nadzieje ze ten test wyjdzie pozytywny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc kochane, robiłam test i... dwie kreski! Od razu pobiegłam na betę. Jestem ciągle w szoku i zaczynam panikować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko!!!! jaka wiadomość!!!!!Super!!!! kiedy wyniki?!!!!!Która następna:) Ja zaraz idę na betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Coś szczęśliwa ta końcówka czerwca, to przez te mecze! Celniejsze gole były pewnie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki mam mieć jutro, w piątek będę powtarzać, żeby mieć ogląd z 48 h i w poniedziałek chce iść już do lekarza z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ulęgałko GRATULACJE! Ja tam widzę różowiutka kreske! :-) dbaj o siebie teraz :) Od razu sie tyle wpisów narobiło że troche mi zajęło nadrabianie zaległości Nati trzymam kciuki za Twoje testowanie :) Teacherko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Śliweczko gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptys___
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka gratuluję!!! Super posypały sie juz ciaże :) czekamy na kolejne Musze sie wygadac. Wiecie byłam w poniedzialek na kontroli po tygodniu brania antybiotyków. I wiecie co gin mi powiedziala jak sie dowiedziala ze krwawilam caly tydzien? Proszę isc do apteki i kupic test ciazowy, zrobic go i wrocic... Nogi mi sie ugiely... Ja caly tydzien sie faszerowalam antybiotykami a ona mi ciaze podejrzewa... Zrobilam test i wyszedl negatywny pokazalam jej. ALe jak juz wyszlam z gabinetu to patrze a na tescie jest lekko widoczna druga kreska. Powtorzylam test wczoraj rano i nie bylo 2 kresek ale wieczorem jakis cien znowu byl... W poniedzialek ide na badania i na usg oceny endometrium... Przez ostatnie pol roku nigdy tak bardzo nie chcialam zobaczyc dwóch kresek na tescie jak teraz... Bo nie chce chorego dziecka urodzic. A te antybiotyki brane 3 razy dziennie po 2 tabletki przez 7 dni nic dobrego nie zrobia. Tylko uszkodzily by płód. Załamałam sie lekko ale wierze że te dwie kreski zobacze za miesiac lub dwa a nie teraz... Sorry ze tyle nabazgralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×