Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

sliwka jestes juz w ciazy, powroz sobie z obraczki i zobaczysz czy za kilka miesiacy sie sprawdzi :P a ile masz teraz lat dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam z dmuchawca... dziadek czy babka a wychodzil jezdziec bez glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na drugim wychodzi co innego kania a z ty z jakiego kalendarza wrozysz ze sie sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a no właśnie te tabele to jakies dziwne są już ładu nie idzie dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka zaszlas w czerwcu wiec bedzie syn :P chyba ze w czerwcu mialas jeszcze 36 lat jak zachodzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a teraz na tym co podalas wychodzi tak samo jak na tym pierwszym co dodalasnic z tego nie kumam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
jak od lipca do pazdziernika nie zrobie syna to bedzie znaczyła ze lipne tabele heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
no właśnie ja nie mogę dojść ładu z tymi tabelami bo tak ja pisałam sprawdzałam np mojej bratowej i jej na obu wychodził chłopiec a mi na jednej dziewczynka a na drygiej chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahh, jak zachodziłam miałam 37, chłopak - spoko, może być ;) moje wy kochane wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kania no może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a tu jest taki kalkulator w którym jak wpisze 28 lat i teoretycznie poczecie lipiec to wychodzi ze dziewcynka http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz ulegalka tez bedzie miala syna :) hehehe zaraz beziku Ci napisze jak to sie robi z obraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
i poniżej zdania ''Chcesz wiedzieć kiedy możesz spodziewać się chłopca? Sprawdź tutaj ''jest link do otwarcia tej tabeli z ktorej wynika ze w wieku 28 lat chłopca moge teraz w sierpniu dopiero próbować i w listopadzie- bądz mądry i pisz wiersze i tutaj nie mam tej mozliwości kumulacji kilku miesięcuy kolo siebie na chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
to z jakiej tabeli ulęgałka sprawdzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, błagam, napiszcie, że to dla żartów robicie. No chyba w to nie wierzycie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te kalkulatory nie patrz! z obraczki powroz sobie: obraczke nawlekasz na nitkę i wyciagasz lewa dlon, skaldasz palce razem z kciukiem tak zeby utworzyly kolo - dziure taka. do tej dziurki wkladasz i wyciagasz trzy razy obraczke - mozna tez na otwartej dloni ta obraczke 3 razy tak jakby zamoczyc :) a pozniej trzymasz ta obraczke nad otwarta dlonia i patrzysz jak sie porusza. jesli sie kreci w kolo to bedzie dziewczynka, jesli rusza sie w przud i w tyl chlopiec bedzie. i tak robisz do czasu az sie zatrzyma calkiem. mi sie zatrzymuje po 3 dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ja chyba mam taką kijową date urodzenia ze na kazdej tabeli inaczej mi pokazuje, bo dam wam przykład mojej bratowej ktora urodziła sie w 1975 i poczęła w sierpniu 1997 i na obu tabelach wychodzi jej syn z sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka moze to i smieszne ale mojej mamie wrozylam kiedys kiedys jak bylam ja mlodziutka i calkiem niedawno tez jej wrozylam i sie nic nie zmienilo. ma 4 dzieci - ma, ma 1 corke i 3 synow- ma! nie tylko jej sie sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×