Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Krzewuszko ,Kruszynko no jasne ,że można podpatrzeć:) Kruszynko w poniedziałek będę wiedziała ,czy będę mamusią:) na razie objawów nie mam i to mnie martwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki malpko;)kurde dziewczyny ale Wy szybkie jestescie,nie mogę za Wami nadążyć...;D muszę nad tym popracować.Mam jeszcze takie pytanko do Was,a mianowicie jutro mam badanie usg narządów rodnych...czy to badanie się odbędzie jeśli np.dostane @ do jutra?czekalam poł roku na ten termin i nie chciałabym go zmarnować,plis dajcie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko , nie denerwuj sie serduszko , dzidziuś napewno rośnie, a na objawy to nie za wcześnie ? moja sąsiadka np dopiero w 7 tygodniu zaczęła odczuwać lekkie mdłości , a inna koleżanka mówila że jakby nie to że brak okresu to nie skapnęłaby sie że jest w ciąży dopuki brzuszek nie zacząL rosnąć :) uszka do góry 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie stresuj sie bedzie wszytko dobrze zrob tescior ale dla wlasnego spokoju a lekarz w poniedzialek potwierdzi ciaze :) a do jakiego chodzisz ? ja bede sie relaksowac oczywiscie mam nadzieje ze to pomoze moze jak tak oboje sie z relaksujemy to poniesienas zaponieinie sie i nam sie trafi ten maly cud :) silka nie odchodz pisz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chyba zależy czego lekarz konkretnie szuka, ja kiedysś miałam bardzo silne bóle jajnika i gin mi kazał przyjść w trakcie okresu żeby sprawdzić czy tam nic złego sie nie dzieje, więc iź spokojnie do gina może akuracik cie zbada , może @ nie będzie na początku taki mocny i będzie wszystko dobrze widać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka ja kiedys mialam badanie podczas @ co prawda pod koniec ale moze na poczatku jak nie jest zbyt obfita to lekarz tez je wykona to chyba zalezy od lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam kurcze, rzolnieżyki mężusia sie poprawiły w ciągu miesiąca np ruch progresywny 3 % na dzień dzisiejszy 17 % i patologicznych tylko 10 % a było 30 % i oczywiście ilość z 6mln na 23 mln, więc jak na miesiąc całkiem nieźle :) mam nadzieje że mnie też uda sie naprawić , tak chce dziecko :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik uda sie napewno wszytko idzie w dobrym kierunku :) ja uciekam do lozeczka musze jakas maseke na ryjka nalozyc jeszce i ide spac rano musze wczesnie wstac i ogarnac reszte rzeczy buziai kochane milej nocki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku kochany to bardzo dobre wiadomości , tylko się cieszyć!!! na pewno będziesz miała dzidziusia Ula ja Ci nie nie pomogę bo nie wiem:( Małpko będę chodziła do dr.Tarajko bardzo miło go wspomina z pierwszej ciąży,nie byłam jego pacjentką ale interesował się bardzo mną i dzidziusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia , tempak jestem , chocciaż raz sie nawet tam zalogowałam ale jak dla mnie za dużo tego wszystkiego tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pisze z tel. Jeden test zrobilam o czułosci 10 Ul i wyszła druga słaba bardzo ale widoczna. Potem zrobilam test o czulosci 20 i tez jest słaba druga. Jutro z samego rana zrobie i na bete pojade. Po cichu dziekuje Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra trzymam kciuki żeby sie sprawdziło. Kolejna brzuchatka:) oby tak dalej dziewczynki:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro się okaże...dzięki wielkie;) Patra jutro będzie gruba czerwona linia że aż będzie razić;)tez uciekam jak mam jutro wstać do usłyszenia i dobrej nocki;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jutro oczywiscie robie test ale wiecie co ja nie mam objawow ciazowych, pobolewa mnie brzuch jak na @ i to mnie troche niepokoi ale to chyba normalne ze macica sie rozszerza wiec tak zastanowilo mnie to ze za duzy stanik nagle sie dobry zrobil i ze te piersi takie wieksze ale myslalam ze to na @ no i tak z glupiego zrobilam test o 19 godz i juz go mialam wywalic bo negatywny i polozylam na parapecie i patrze jest!! no to szybko do sklepu po nastepny tez slabiutka ale jest. teraz zrobie bete i bede czekac oby wszystko bylo ok. wszystkim Wam dziewczynki zycze powodzenia !!!! i wierze ze sie uda :)odezwe sie jutro jak bede cos wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parta, ale super! Kreska to kreska, nieważne cienka czy gruba :) Jesteś w ciąży! Co wy dziewczyny z tymi objawami? Za wcześnie zdecydowanie. Jakieś objawy pojawiają się od 6 tygodnia, a można - jak dziewczyny piszą - przejść ciążę bez tych przykrych objawów. Ale się cieszę :) Która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra dawaj wyniki!!! No to sie szykuje nastepny chlopczyk w naszej rodinie hehehe :) sprawdzilam na kalendarzu i nasze trzy brzuchatki ulęgałka, śliwka i patra :) powinny miec chlopców :) zobaczymy czy się sprawdzi. teraz kolej na dziewuszki!!! bo bedzie za malo dziewczyn do tych kawalerów! beziku a co Twój mąz przyjmowal na poprawe żołnierzyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pozazdrościć Wam ze sie udalo. ja mam dzisiaj 28 dc i czekam na @, chciałabym zeby juz przyszla zebym mogla liczyc nowy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×