Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

heja!!! ja już po wizycie!! a więc miałam usg dopochwowe, na początku zaznaczył ,że może jeszcze nie będzie widać zarodka ale zobaczył ciałko żółte i jest malusiński i jego serduszko!!! wysoki na 3mm :) wszystko w porządku , powiedział ,że beta ładnie urosła:) jestem szczęśliwa!następna wizyta za 3 tygodnie, 31 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko jak Ja sie ciesze że maluszek rośnie:):)Jeszcze raz gratuluje kochana:):)Teraz odpoczywaj:)Nie przemęczaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko bardzo mocno się cieszę. ja denerwuje sie swoja wizytą bo od czasu do czasu boli mnie brzuch raz ciągnie a raz jak na @ i to mnie martwi, boje sie ze dzieje sie cos zlego. gratuluję zdrowej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pomóżcie... Zrobiłam dzisiaj betę... Jest 2,5... wiem, że to nie jest wynik jednoznacznie oznaczający ciążę, ale... monitoruję cykl od niedawna, wg moich wyliczeń owulacja była 1 lipca (bez testów i usg) no i dziś poleciałam na betę... No i 2,5... Nie jestem na nic chora, nie przyjmuję leków. Gdyby to nie ciąża, czy nie byłoby 0? Do @ mam jeszcze jakieś 5-6 dni, po owulacji chyba 9... Ale mogła się oczywiście przesunąć... Czytałam też że zapłodniona komórka może wędrować do 11 dni a potem przez 2 dni się zagnieżdżać... w końcu niektórym dziewczynom sikaniec wychodzi dopiero tydzień lub dwa po terminie @... Myślicie że jest sens by za 2 dni powtórzyć betę? mam jakąś cichą nadzieję, że może to było za wcześnie, a w końcu 0 to to nie jest... pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nemira jak mozesz to zrob bete. co Ci szkodzi?? chyba ze jest droga itp to moze szkoda kasy ale ja na Twoim miejscu bym zrobila zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira poczekaj do dnia spodziewanej @ po co robisz teraz bete.Wiem,że ciężko jest czekać ale za kazdym razem chcesz robić bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś no to SUPER! I najważniejsze że jest serduszko!!!! A ja się nie czuję kompletnie jak na @ Jeśli do końca tego tygodnia nie dostanę to zrobię betę a kwas foliowy juz biorę od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko nie czujesz sie na @ bo ona nie przyjdzie:)zrób bete i bedzie wszystko jasne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu dzisiaj rozmawiałam z sąsiadką i ona robiła test tydzień po spodziewanej @ bo szła na wesele...oczywiscie negatywny. Pozytywny wyszedł dwa tygodnie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że najlepiej byłoby poczekać, z tym że nie mogę... W piątek wyjeżdżam na kilka dni, i muszę mieć pewność do końca tygodnia... Ale myślicie że jest szansa? W końcu często się chyba zdarza że robi się test w poniedziałek i jest negatywny, a już w środę wyjdzie pozytywny... może i moja beta podrośnie... ;) chyba jestem naiwna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka nie czekaj na @ bo ona nie przyjdzie:)Zrób bete bedziesz spokojna:) i będziesz miała pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysłałam,że nie wysłało a wysłało hehe:) Kszewuszko ja tak miałam testy były negatywne a 2 tyg po spodziewanej@ wyszedł pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira no 2,5 to już można się zainteresować?ale nie daję palca obciąć. Krzewuszko rób betę,ja czuję ,że coś tam jest. Misia jak mi się udało to Tobie też na pewno się uda. Patra nie martw się tym bólem brzucha to jest normalne:) jakbyś plamiła no to już gorzej... krzewuszko a jak wyglądało to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko-gratuluje:) kszewuszko wyczytałam ,ze test o czulosci 10 jest wiarygodniejszy:) powiem wam tak: zrobilam test ten ACON on ma czulosc 10 -robilam go dzisiaj o 10.30 byla jedna kreska -patrze o godzinie 13.30 pojawila sie druga i wyglada on tak samo jak ten pierwszy pozytywny ten test co robilam dzisiaj z rana jest o czulosci 25 kurde poczekam czy @ przyjdzie -narazie odpuszczcam robienie testow juz nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq po godzinie nie ma co sprawdzać tych czułych testów bo mogą być fałszywie pozytywne. Najlepiej od razu wywal do kosza żeby Cię nie korciło ale i tak powtórz test w dniu @ albo dzień po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę miałam temperaturkę 37,15 w czwartek 36,9 a piatek znowu podskoczyła do 37,2 Plamienie zauważyłam wieczorkiem jak przyjechałam.Bo byłam w podrózy i wcześniej nie byłam w wc.Kilka plamek zabarwionych na brązowo.Od tego dnia spokój ani kropelki.Boże ale się nakręcam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu jak nie przylezie to chyba pójdę.Mam pod nosem dwa ośrodki zdrowia i popytam gdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam od wczoraj popoludnia (ale nie zawsze) sluz zabarwoiny na brazowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem zróbcie bete. będziecie wiedziały na 100'% . Nemira patrzyłam na normy na bhcg i niestety tam jest podane że dopiero od 5,0 oznaczaq ciążę. A jakie normy masz podane na wyniku który dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszko mam nadzieję że napiszesz że wynik pozytywny:D Nemiro ale tam są w sumie podane normy dopiero od 3 tygodnia więc może ty jesteś w drugim:) Może powtórz bete za dwa dni i może wzrośnie i też wyjdzie że jesteś w ciąży. Ostatnio u nas na forum taki wysyp, że wcale bym się nie zdziwiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×