Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej dziewczyny, Dorotq trzymam kciuki, żeby kreski się utrzymały :) Znikam na jakiś czas z forum, robię sobie małe wakacje. Mam nadzieję, że jak wróce będzie na mnie czekać duuużo nowych, dobrych informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór! dziś 22 dc (cykl mam zawsze 28-dniowy). Brzuch na dole pobolewa... a w zasadzie jakoś tak ciągnie... Tak bym chciała, żeby się rozciągał przez kolejne 9 m-cy ;) Temp. nadal ciut podwyższona... Czy któraś z Was, doświadczonych już w temacie tych najwcześniejszych objawów może coś... cokolwiek napisać o śluzie w trakcie i po implantacji? Byłabym Wam baaardzo wdzięczna - jeśli niestety nie w tym, to daj Boże w kolejnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Martson:) powiem ci tak,ja zawsze przed @ szukałam objawów ciazy,a ze to to a tamto.i zawsze przyłaziła:/ kazda z nas ma inaczej .....ja jednego cyklu mialam bolace piersi drugiego juz nie tak samo z brzuchem.. no ale moze kto inny wiecej ci napisze:) u mnie 28dc tempka 37.0 luknelam na wczorajszy test-i jest druga krecha tyle tylko ,ze bledsza niz w tamtym tescie jutro robie rano test z porannego moczu-kupilam AMIL,nie wiem ,nie znam o czulosci 20 aha wyczytalam jeszcze.ze antybiotyki nie maja wplywu na wynik testu śliwka -udanych wakacji-odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek :) U mnie 30dc,13 dni po owulacji...Temperaturka dalej 37,1,poza piatkowym plamieniem,bólem piersi nic mi nie dolega...Wczoraj myślałam,że @ przyjdzie ale nic.Zawsze dzień lub dwa przed @ temperatura spada do 36,5 ... Czekam dalej...Dorotq trzymam kciuki za jutro!Za 2 kreseczki :) Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Dorotq co za cudowna wiadomość, trzymam kciuki oby jutro też były te dwie kreseczki:) Patra ja nie mam bóli w ogóle i się martwię ale nie myślę o tym bo jutro lekarz i mam nadzieje,że wszystko w porządku. Piersi mnie bolą od czasu do czasu jajniki i tyle. Krzewuszko jakby było cudownie jakbyś nie dostała!!! Wierzę ,że nam się wszystkim uda!!! Dorotg wstaw zdjęcia testów na fotosiku , tam można się zarejestrować za darmo i wstawić zdjęcie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko-a moze ty tez jestes:) kiedy testujesz?? tempka tez ci sie ładnie trzyma mi tez zawsze na kilka dni przed @ spadała a dzisiaj jest 37.0 kurcze tak sie boje tego jutrzejszego testowania moj m.mowi ,ze na bank jetsem w ciazy ulegalko-nie wiem czy uda mi sie wstawic tam fote bo mam uszkodzone złącze w aparacie..ale poprosze meza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja sie swietnie czuje, dzis mnie nie boli nic tylko czasem ciagnie, czasem sie zastanawiam czy na pewno jestem w ciazy, piersi tylko troche urosly ale nie bola, gdyby nie te ciagniecia i zaparcia to nie wiem. chyba jutro kupie kolejny test :) chociaz mysle ze testy i rosnąca beta to pewniak :) krzewuszko oby ta małpa nie przylazła, dorotq ja robiłam AMIL jest dobry. dziewczyny trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq i Krzewuszko zycze Wam żebyście były w ciąży. Do mnie @ przyjdzie dzisiaj wieczorem albo jutro rano... dzisiaj 32 dc wiec juz czas. U mnie nadal goraco, zbieram sie do kosciola a po jedziemy nad jakas wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq jutro mam przewidziany termin miesiączki..Poprzedni cykl miałam 26 dniowy,jeszcze wcześniejszy 30 dniowy.Kurcze nie nakręcam się...W tym cyklu ostatni raz przytulanki były 1 dzień przed owulacją ale rano i wieczorem.W poprzednim cyklu 1 dzień przed,w czasie owulacji i jeden dzień po i nic nie wyszło.Zastanawia mnie tylko te plamienie w piątek...może to implantacja zarodka?To było w 11 dniu po owulacji,tak troszeczkę. Ale sobie wmawiam...ehhh pewnie i tak nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku nie pogratulowałam Ci na poprawę wyników męża... ale gapa ze mnie.Tylko tak dalej,wszystkie bedziemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania za chwilę zostaniemy tylko we dwie jako staraczki zoastaniemy:) wysyp dwóch kreseczek u nas. A do mnie chyba @ zawita pryszcze wyskoczyły piersi bolą więc napewno będzie tylko niewiadomo kiedy. Dlatego w tym tygodniu musze załatwić poradnie chorób tarczycy i badanie krwi. Gratuluję tym które zobaczyły już dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ze 3 zostaniemy, jeszcze bezik z nami jest. Ale Wy dwie to tez kwestia czasu :) pozniej zostane tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczynki dortq mam nadzieje ze antybiotyk nie wplynie na wynik testu moje ciche gratulacje :) krzewuszka i za ciebie trzymam kciukasy zeby tym razem sie udalo bylo b y fajnie tak duzo brzuchatek by bylo w tym miesiacu :) sliwka udanych wakaci :) u mnie ok wakacje arazie ok bo moj zlalpal wirusa izoladkowego i ostatnie trzy dni sedziy w domu mam nadzieje ze niedlugo u przjdzie bo meczy sie biedulek :( a u mnie @ ma przyjsc jutro juz mnie czasem brzuch poboli dwa dni etemu mialam plamienie a teraz juz nic wiec czekam na @ mam nadzieje ze ty razem sie nie przesunie i bedzie o czasie :) a i z dobrych wiadmosci to te ze dostalam sie na studia od wrzesnia zaczynam :D a i zapomnialabym same kochane w starczkach nie zostajecie jeszcze ja jestem i pare innych dziewczynek wiec spokojnie :) pozdrawiam was graco dziewczynki stad bo pogoda jest super ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka-gratuluje dostania sie na studia:) a moze do ciebie nie przyjdzie@ ?:) ehh jutro z samego rana robie test -mam dzisiaj stresa,nie moge sie doczekac jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki , a co do @ to tez mam cicha nadzieje ale wole mile sie zaskoczyc niz rozczarowac :P bezik nie wiem co to za wirus chyba typowa trzy dniowka bo pierwsze mal goraczke a poznej biegunka doszla a teraz go zoladek boli wiec sama nie wiem mam tylko nadzeje ze szybko mu przejdzie bo nie moze za bardzo cieszyc sie urlopem tylko sie biedulek maczy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Można dołączyć do grona staraczek? ;) I ja nie mogę się doczekać kiedy w końcu będę mogła zrobić test... @ powinna przyjść 14/15 więc jeszcze trochę... Owulka była najprawdopodobniej 1 lipca, a z mężem przytulaliśmy się 25, 27, 29 i 30, tak, by nic nie przegapić. Myślicie, że mamy szanse? Tylko zastanawiam się kiedy zrobić test by wyszedł wiarygodny, ale też jak najwcześniej... pozdrawiam wszystkie starające się i te, którym się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nemira, jasne że możesz, im więcej nas tym raźniej :) kobietki prosze wpiszcie mnie do tabelki, że to mój 8 :( cykl starań i @ mam dostać koło 1 sierpnia , a 3 moje urodzinki ;( tak jakoś dola zalapalam , czas mija a dzidzi nima , kurcze taki prezencik dzidziusiowy jak bym dostała na urodzinki to bym sie chyba zejscała ze szczęśćia :) se moge pomarzyć ..... ide zasiać palemki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wość Bezikmalinowy______8________29_______01.08_________dolnos ląskie Ulęgałka___________9________29________?____________lube lskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomor skie Natii_00___________6________22________01.04__________wiel kopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opolska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________ślą sk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Ł ódź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25________14.01.2013_____??______ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że nas jest więcej:) z csego się bardzo ciesze. Po prostu tak co chwila ktoś pisał że zobaczył dwie kreski to przyszło mi na myśl że nas coraz mniej :) czekam na okres. Mam nadzieję że w końcu przyjdzie... Boli mnie podbrzusze wysyfiło mnie na twarzy więc pewnie niedługo przyjdzie. Niech przyłazi. Im szybciej się zacznie tym szybciej skończy i będzie można staranka kontynułować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku Kochanyt z okazji urodzinek spełnienia marzeń,szczęścia i radości,uśmiechu na każdy dzień!!!!! :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejscowość Bezikmalinowy______8________30_______01.08_________dolnośląskie Ulęgałka___________9________29________?____________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04__________wielkopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielkopolska Małpka24__________3________24_______08.07___________ireland Maja8626__________8________26_______30.06___________śląsk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Łódź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25________14.01.2013_____??______ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×