Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Sama Misiu nie wiem... Jak kupię dzisiaj to pewnie nie wytrzymam i zrobię dzisiaj... Mnie zawsze temperatura na dwa,jeden dzień przed @ spadała a teraz dalej 37,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakoś nie wierzę,że mogło się udać...już pisałam że w tym cyklu ostatnie przytulanko było jeden dzień przed owulacją rano i wieczorem. W poprzednim cyklu było przed, w owulację i po i nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka zawsze wychodzi wtedy kiedy sie nie spodziewamy:):) tak to już jest,że my takie nie dowiarki jesteśmy:) udało Wam sie życze Ci tego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w pierwszej ciąży dwa tygodnie po spodziewanej @ wyszły dwie grube krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka a Jak mam zacząc mierzyć temperature?jaka powinna być w owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko ja też się nie spodziewałam ,że zobaczę dwie kreski a jednak, uwierz ,że ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz robilam test AMIL-nasz z Lublina;] heheh o czulosci 20 tamten ACON o czuł.10 ale tam pisze,ze antybiotyk nie wplywa na test kupie znowu ACON-ciekawe co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ja zawsze miałam zaznaczoną na wykresie najniższą przed skokiem...Kurcze może Ci inne dziewczynki wytłumaczą.Albo wejdz sobie na stronkę www.ovufriend.pl i tam zerknij do galeri.Mnie stronka bardzo pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq może steżenie hormonu ciazowego jest jeszcze za niskie, spróbuj jeszcze raz tym czulszym testem :) trzymam kciuki! A ja biorę Bromergon na noc teraz i chyba te wszystkie dolegliwości przesypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka jestem tam zalogowana:)musze zacząc mierzyć temperature może mi pomoże w określeniu kiedy owulacja..a gdzie mierzyć??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia powiem Ci ,że mi też ten wykres pomógł:) Dorotq kup jeszcze raz acon i zrób. A jak się czujesz? Krzewuszko Ty też się nie ociągaj ze zrobieniem testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka a gdzie mierzysz i jaka powinna być temperatura podczas owulacji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia mierzyłam tam na dole;) w czasie owulacji skoczyła 2 stopnie:) detektor powiadomi Cię o owulacji ale kochaj się ile sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak średnio się kochamy co 3 lub 4 a nawet 5 dni zależy jak wyjdzie,czasami co drugi dzień:)różnie to bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś a ty jeszcze zaznaczasz temperaturę na wykresie? Dzisiaj zostało uruchomione forum dla dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już Kochana nie czekam aż uruchomią śledzenie ciąży ale nie wiem czy się załapię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko nie ruszam się od kompa:) Krzewuszko to plamienie to powinno być implantacyjne!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko mam doła-ogolnie nic mnie nie boli kupie ten test i zrobie u mnie dzisiaj 29dc od owulki minelo13 dni..(i od przytulanek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×