Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Nemira witaj:) ja jutro jade do lekarza pokaze jej moj jezyk...do tegomoje migdaly nadall sa wieksze tyle tylko ,ze nie bola...ja juz nie wiem..co to mnie dopadlo;/ coraz bardziej widze ,ze na jezyku jest bialy nalot i te bąble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezikmmalinowy, wiem że najlepiej byłoby zrobić w dzień @ ale ja nie wytrzymam... Wiem, że jesli zrobię wcześniej to najprawdopodobniej nie wyjdzie... ale może jednak? Dziewczyny, powiedzcie mi, ile dni przed @ zrobiony test okazał się wam lub koleżankom pozytywny? Czy słyszałyście kiedyś o przypadku by kilka dni przed @ były 2 kreseczki? Jeśli tak, to ile to było dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_________dolnośl skie Ulęgałka___________9________29________?____________lubelsk ie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomorski e Natii_00___________6________22________01.04__________wielkop olska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielkopo lska Małpka24__________3________24_______08.07___________ireland Maja8626__________8________26_______30.06___________śląsk< br /> dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Łód ź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowo ść Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25________14.01.2013_____??______ Śląsk Ups chyba żle Cię Beziku zrozumiałam...już poprawiam tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko 🌼 :) nemira pewno że są takie przypadki , ja ci dużo nie powiem bo nie wiem , jedny wychodzi 2 kreseczka przed @ a innym dopiero pare dni po , a ile sie już starasz? ❤️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 2 cykl, ale tak bardzo chciałabym, żeby się udało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira cierpliwości :) Ja mam dzisiaj 13 dni po owulacji i testu jeszcze nie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq gratuluje:) kszewuszka trzymam kciuki napewno się udało:)A Ty masz regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaNoNkA19
zazdroszczę wam, ja mam dwójkę i żałuję że tak wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira mi wyszedł test 9 dni po owulacji ale nie polecam. ja zrobilam wczesniej i teraz przy kazdym skurczu boje sie ze @ nadejdzie. wiec radze poczekac do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira ja zrobilam w 26sc i wyszły mi 2 kreski z testu ACON jutro robie z rana...az sie boje kurcze niedawno jak sie podcierałam to zauwazylam na papierze brazowe plamy..tak sie boje ,ze @ przyjdzie:( patra ,ulegałka-czy mialyscie jakies plamienia?? boje sie rozczarowac -jak zrobie test i wyjdzie 1 kreska...:( nie czuje sie jak na @, nie boli mnie brzuch ..nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja nie mialam i nie mam zadnych plamien ale pobolewa mnie brzuch jak na @ i dzis co chwile sprawdzam czy wsszystko ok- dzis termin @.ja tez sie denerwuje czy beta nadal rosnie itp. ale badan nie robie bo juz dwa robilam i bylo ok. we wotrek do lekarza wiec tez sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I jak tam dziewczynki? Dorotq czekam na dwie kreseczki :) Oluś daj znać jak tam u lekarza :) Trzymam kciuki na pozytywne wieści :) U mnie nic się nie zmieniło...temperatura dalej 37,1 14 dzień po owulacji.Piersi tylko bolą i jakieś pełniejsze i brzuch mi wywaliło... boję się testu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! nie odzywałam się bo byłam nad wodą. Dorotq ja tam teścik:) dwie wyraźne kreseczki już są? Ja też nie miałam żadnych plamień ale każda kobieta przechodzi to inaczej... Krzewuszko kurczę czuję ,że C się udało, 14 dni po owulacji możesz śmiało testować i nie bój się:) zrób test:) Dzisiaj mam na 16 :30 do lekarza i na pewno się odezwę po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam test rano-i jedna kreska:(:( załamka... kurcze tak mi dal nadzieje ten test pozytywny...mam dola kupie jeszcze dzisiaj test tej firmy co wyszedl pozytywny-zobaczymy co na nim pokaze teraz... kszewuszko zycze ci zeby @ nie przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak to możliwe?, przecież dwa wyszły Ci pozytywne? a ten drugi to jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ból brzucha wcale nie oznacza ,że @ przyjdzie, mnie bolał identycznie i wyszły dwie kreski;) Dorotq powiem Ci ,że ja kiedyś też robiłam test acon i wyszła też druga kreska i d... kup może inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze o wiesci. kolejne udane starania? potwierdzajcie. u mnie 33 dc i @ nie widze... nie lubie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja pisalam Ci ze ja mialam to samo przy braniu antybiotyku... 2 testy z drugimi jasnymi kreskami a trzeci zrobiony po tygodniu negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×