Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

stopkakropka witaj:)Trzymam za Ciebie kciuki:)a lekarz co mówi na takie krótkie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 6 dni po mojej. jeju wiem ze sie nakrecac nie moge umusze skonczyc czytac internet. a jak dlugie cykle mialas? chyba krótsze od moich a pamietasz kiedy owulka byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stopkropko :) jeju dziewczyny jeszcze 9 godz. ja tu umre chyba z wrazenia :) czuje sie jak przed wynikami z matury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra ja miałam różne te cykle, 35,40,45,50 zdarzył sie nawet 30 dc. A teraz owulkę miałam ok 16 czerwca:) więc różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe przyjęcie:) lekarz powiedział, że przy krótkich cyklach poniżej 23 dni nie występuje owu ale ostatni cykl miałam już normalny tamte pewnie przez stres i nerwy bo miałam takie różne przykre sytuacje rodzinne:( a w tamtym roku poroniłam tzn miałam puste jajo potem długo nie mogłam się przemóc i znowu zacząć starać o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie pamiętam jak to ze mną było... Pamiętam tylko,że test robiłam w dzień dziecka czyli 1 czerwca,a ostatnia @ była 24 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra nie denerwuj sie,będzie wszystko dobrze.To nic nie da że sie tak denerwujesz:)posłuchaj ulęgałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze bedzie dobrze musi byc, dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie, nie wiem co bym bez Was zrobila :) to te emocje jakas taka radosc ze mnie bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra ja też się denerwowałam ale nie dopuszczałam takich strasznych myśli:) bądź trzeźwa;) Stopka a unormowałaś sobie już te cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie właśnie o czym piszecie żebym była w temacie :) koleżanka właśnie przyjechała więc odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez uciekam bo pisze od meza z pracy :) odezwe sie pozniej dziekuje Wam jeszcze raz Wszystkim bardzo mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Przez kilka dni nie miałam czasu tutaj zajrzeć, tyle się działo, ciągle coś... Ale postanowiłam wejść i dopisać się wreszcie do tabelki, bo miałam to już zrobić tydzień temu :) STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_________dolnośl skie Ulęgałka___________9________29________?____________lubelsk ie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomorski e Natii_00___________6________22________01.04__________wielkop olska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielkopo lska Małpka24__________3________24_______08.07___________ireland Maja8626__________8________26_______30.06___________śląsk< br /> dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Łód ź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo b_a88____________1__________24_______? ______________Śląsk BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowo ść Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25________14.01.2013_____??______ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Misiu do pierwszej gimnazjum :) Każda z nas pewnie by chciała parkę...ale najważniejsze żeby było zdrowe :) A tak na przyszłość postanowiłam sobie,że jak będę w ciązy ( oby hahaha) to nie chcę znać płci aż do porodu ot taki kaprys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze przed ślubem ustaliliśmy, że nie będziemy chcieli znać płci dziecka :) Jesteśmy zwolennikami niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stopkakropka! Ja tez tak mowilam ze nie chce znac plci dziecka do czasu rozwiazania zeby to byla niespodziewanka :) ale jak zajde to nie wiem czy sie uda :) u mnie dzis 34 dc i temp spadla do 36,5 wiec dzis lub jutro @. nigdy nie mialam takiego dlugiego cyklu... masakra! Krzewuszko ja to mam brata w wieku Twojego syna hehehe i to z mala roznica wieku bo moj brat jest z 14 lutego 1999 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży trudno jest sie powstrzymać od poznania płci:)ja jak zaszłam to czułam że będzie syn no i jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem , ulęgałka cykle w sumie same się unormowały tzn. zobaczymy jak ten cykl Lekarz mi powiedział, żeby narazie poczekać, że może to przez stres i dlatego w tamtym miesiącu zupełnie odpuściłam starania i cykl był normalny 27 dni. Chciałam zapytać czy używałyście może tych mikroskopów owulacyjnych ja mam i nie wiem czy z nim jest coś nie tak czy ze mną bo już 7 dzień pokazuje paprocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×