Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

wrociłam :) padnieta i rozciagnieta :P zrzarłabym cos :) najlepiej Twoje ciacho misia :P dorotq ja tez sobie kupilam jedne buty dzisiaj na zime - w bierdonce :P takie ala emu :) i kupilam sobie dzisiaj szlafroczek cieplusi i pepco i pizamke i miske i rajstopy takie modelujace dupeczke :) bede sexi w dzień i w nocy tyle ze nie mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylismy w warszawie to poszlismy do T.K Max-a i tam kupilam bury- kurcze jakie tam sa tanie ciuchy...az bylam zaskoczona...:) moje sa na ok.5 centymertowym obcasie:P takie kozaki z futerkiem na łydkach...bardzo wygodne:) sexi sexi- lady... znacie taniec konia? hahahah podobno hicior ...gangnam style...(jakos tak) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dortq ja też już mam buty na zimę :) u mnie 28dc i właśnie rozkręca się plamienie...czyli jutro 1dc :( po południu mnie muliło na maxa, spałam godzine, potem miałam skurcze jelit straszne no i już wiem dlaczego..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A ja nie miałam dzisiaj nawet czasu nic zjeść w pracy, wypiłam tylko red bulla I teraz cierpie... Strasznie mi nie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaa ale zjadłam zajebista kolacje !!!!! powiecie żem durna ale usmazylam sobie na patelni do nalesnikow jajka :) takie lekko sadzone, rozwalone z serem zoltym ;) mniam a sasiadka była chwile i obalilysmy nalewke do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kaniu zazdroszcze sasiadki :) u mnie same stare babcie z pieskami mieszkaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po alkoholu zaczelam wrozyc sasiadce i wyszlo jej ze bedzie miala jeszcze jedno dziecko hehe najlepsze ze do 37 roku zycia a wlasnie zaczela we wrzesniu 37 rok zycia czyli zostalo jej 11 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja mam na klatce tylko ja :) bo u nas wiecej mieszkan nie ma, w drugiej klatce tez sa 2 rodziny i tak w kazdym z 3 blokow :) sami mlodzi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kaniu jak to wróżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pisalam: bierzesz obraczke na nitke. robisz taki polksiezyc z kciuka i palca wskazujacego i tak spuszczasz ta obraczke z nitka miedzy palce 5 razy a pozniej trzymam ja nad otwarta dłonia i czekam... jak sie kreci w kółko dzieczynka jak prosto w przod i tyl - chlopiec. i tak powtarzasz az sie obraczka zatrzyma :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku to my obie jakies takie pechowe... tylko ze ja mam jeszcze bardziej przechlapane bo jestem stara baba... wczoraj ginekolog stwierdzil ze bede miala bardzo pod gorke z zaciazeniem i utrzymaniem ciazy... zalamalam lapki... nie wiem jaki ma plan ale kazal mi zglosic sie za miesiac i zapowiedzial ze sprobuje sie za mnie wziac... na razie dal mi duphaston bo mowi ze ta moja dziwna miesiaczka w tym miesiacu to prolaktyna i bole jajnikow i ciagniecie w podbrzuszu tez... ale nie dal mi bromergonu bo mowi ze chce jeszcze wyniki z przyszlego miesiaca bo ta moja prolaktyna plywa w ta i z powrotem co ponoc jest jeszcze gorsze... eeeeh strasznie sie boje ze nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny wstajemy!!! ja już 50 minut w pracy :) a gdzie jest ulęgałka?? hę?? a gdzie maja? monika? mycha? śliwka? silka? ostatnio malo dziewcxzyn sie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem misia Ty jestes aktywna caly czas i teacherka, krzewuszka, bezik i kilka innych dziewczyn. Ale co z ulegałką? dlugo sie nie odzywa. A ciekawe czy Kruszynce wyszedl pozytyw. Nic nie daje znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! jestem jestem, trochę mniej aktywna bo działalność założyłam ale czytam Was codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie wykrusza!:) cieszę się ,że jesteście pozytywnie nastawione do wszystkiego:) moje małe już się tłucze w brzuchu , brzuch rośnie al przytyłam 2 kg a to już 5 msc mam nadzieję ,że duzo nie przybiorę na wadze:) biegusia odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) byłam dziś zrobić tsh fsh crp i na zakażenia 2 badanka , jeszcze jedno mi zostało ale to do innego miasta musze podjechać bo tu nima, w środe mam dryndnąć czy są już wyniki , jak znowu będą złe to sie wściekne :( dziewczynki uszka do góry razem przez to przejdziemy i będą dzidziusie niema innej opcji , a to teraz jakie badania będziesz robiła myszko ? oj ja zakręcona czasem mam takiego dola że szkoda gadać a czasem góry bym przenosiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku - moj ginek wymyslil ze teraz w tym miesiacu nic nie bedzie robili poza wziecie dupka... a na poczatku nastepnego cyklu mam przyjsc po zwolnienie lekarskie na miesiac... bedziem robic prolaktyne po obciazeniu i nie wiem co jeszcze bo nie zdradzil szczegolow... powiedzial tylko ze bedziemy musieli sie kochac z zabezpieczeniem... no i ze trzeba sie intensywnie za mnie wziac bo moze byc naprawde kiepsko i tyle... bede czekala na te Twoje wyniki... mam nadzieje ze bedzie lepiej... ja tsh bede robila 30 pazdziernika albo 4 listopada zelezy jak sie wyrobie... zobaczymy czy ten Eutyrox cos dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×