Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość JUDIT
hej dziewczyny, u mnie 27 dc i juz czuje ze kolejny mniesiac stracony bo brzuch juz mnie pobolewa :( co dziwne zawsze juz prawie tydzien przed @ bola mnie piersi a teraz nic, troche tylko nabrzmiałe. Po ilu miesiącach staran zaczynałyscie robilc jakies badania sobie i partnerom?? mmy jestesmy po 4 miesiacach starrań :( i masakra co krok dowiaduje sie ze któras ze znajomych jest w ciąży , to już jakas plaga w moim środowisku. I te durne pytania rodzinki ze strony męża kiedy wy ble ble no już czas na co czekacie, bo juz te ciotki i wujkowie maja wnuki i tak gadaja nam zwłaszcza gdy sa spotkania rodzinne przy stole i przy wszystkich:( co mam odpowiedziec zeby ich zglebić czy dowalic zeby bylo im glupio ??? pomóżcie plisss niedlugo rocznica śmierci meza dziadka i babcia bedzie robic rodzinny obiad gdzie wszyscy beda i napewno beda sie nas czepiać i pytac :( a nie maja pojecia ze moze sie staramy ze to nie tak hop siup jak ich dzieci maja swoje z wpadki. czekam na wasze opowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judit - ponoc rok staran to jest jeszcze norma wiec wczesniej nie ma sensu zwlaszcza jesli masz regularne cykle... ewentualnie sprawdz tylko tarczyce na wszelki wypadek zeby wiedziec z czym ewentualnie bedziesz startowala w ciaze... ale to moze ci rodzinny nawet skierowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)🌻 Judit Ja z meżem staramy sie od stycznia wiec dłużej i nic nie wychodzi, staramy sie o drugie.Są tu dziewczyny które staraja sie już rok ,nie ma na to reguły.Mi rodzina sie pyta kiedy drugie i też nie wiem co odpowiadać poprostu nic nie mówie.Są kobiety co staraja sie miesiac a inne dłużej my na to nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja ale ja mam bojowy nastrój!!!! Prałabym wszytskich po kolei!!! To chyba PMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rano miałam zajebisty humor, wstałam o 6 bez kaca, w milym nastroju, skoczylam o 7 do Biedrnki, o 8 zajechałam do pracy i sie kurrr..... zaczeło!!! Cięta wymiana zdan z jednym racownikiem, drugim.... i humor sie zepsuł! I chodzę jak osa od 9:30!!!! Możew wieczorkiem mi sie poprawi bo zamóiłam sobie zestaw do manicure żelowo-hybrydowego i właśnie mi przyszedł :) wieczorem próba generalna moich nowych paznokci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie mi sie wydaje bo wyć mi się chce, już rzucałam długopisami i wogole jest ze mna tragiczne, telepie mnie i chetnie poszlabym spac. Tyle że ja nigdy nie mialam PMSa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kania też to ozechodzilam w tamtym cyklu, pokłuciłam sie chyba ze wszystkimi znanymi mi osobami, mam nadzieje ze u Ciebie to ciazowe humorki a nie PMS :) Ja mam doła dzisiaj ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Pokłuciłam sie wczoraj z moim mężem, zaczęło się od tego że oglądałam na fb zdjęcia dzidziusia naszych znajomych, na co mój m powiedział "widzisz.. Wszyscy maja dzieci tylko nie my, kiedy w końcu pójdziesz do tego szpitala?" Na co ja że nie mogę tak wszystkiego rzucić i poddać sie zabiegowi no i palnęłam ze to może z jego nasieniem coś jest nie tak... I tak od słowa do słowa sie zaczęło. Nie wiem dlaczego tak to jest ze jak tylko zapragnęłam dziecka to mój organizm sie zbuntował... Może muszę wyluzowac? Tylko jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam :) Kasiu ja tez już przechodziłam wszystkiego rodzaju kłótnie związane z naszymi niepowodzeniami....też było rzucane tyle głupich słów, że aż mi czasami wstyd za nie...ale to są nerwy, silniejsze od nas;/ Kaniu daj znać jak tam zestaw do paznokci i jaki efekt:D ja rok temu całe lato hybrydy miałam na stopach - super sprawa! wszyscy myśleli, że sztuczne hehehe ładnie płytka się wygładza i świeci się strasznie, no i mnie na stopach miesiąc sie trzymały, także 3 wizyty i lato opękane. na dłoniach miałam raz - do ślubu i odprsykiwały się już po kilku dniach...podobno tak też bywa że płytka się nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania życze,żeby twoje humorki były na ciąze:P🌻 Kasiu nie kłóc sie z mezem to i tak nic nie daje,on pewnie nie chciał Cie urazic🌻 Ja dostaje na głowe przed @,ale to kazda dostaje "świra" przed @ czy sie udało czy nie.. Ja ma 6 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Wiem dziewczynki, przed chwilą dostałam od niego smska i już mi lepiej :) A u mnie 7dc, okres skończył sie wczoraj a dzisiaj brzuch boli trochę jak na @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dupa, dupa dupa, m wyniki malutko sie poprawiły więc nie ma co marzyć ,może za rok dojdą do siebie , poczytałam troszke o normach .... szkoda gadać :( ide sie przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez przechodzilam takie klótnie, najlepiej nie obwiniac sie nawzajem bo to do niczego dobrego nie prowadzi... Bezik przykro mi, ale moze niedlugo wyniki sie poprawia. Misia to nie sa humory ciazowe, tylko wqrwa na caly swiat! Teacherko ja zobacze dopiero poznym wieczorem jak te pazurki wyjda... najpierw jade na joge o 19 :) po 20 zabiore sie za malowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bezik...kurcze dlaczego zawsze mamy pod górkę?! Przytulam... :* Judit teraz możesz powiedzieć,że na zimę bociany odleciały.Przylecą dopiero na wiosnę.A na wiosnę będziesz już w ciązy :) czego Ci z całego serducha życzę! U mnie 12 dc i jajnik napierdziela,że masakra...cały dzień mnie dzisiaj kłuje.Testów owulacyjnych i temperatury nie mierzę.Jutro mężuś ma urodzinki,które przenosimy na sobotę.Wielkiej imprezy nie będzie bo jutro msza 30-dniowa za tescia. A dzisiaj też jest dzień dziecka utraconego. Dla wszystkich aniołków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia nie zloszcze sie na Ciebie!!! Na żadną z Was!!! Za co? Powiedzcie? Wy zawsze mnie podnosicie na duchu :) Pracownicy mnie wkurzyli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik przytulam Cie🌻 Kszewuszka 🌻 sorki,ale Ty poroniłaś?pewnie coś kiedyś mnie omineło? Kania no pewnie od tego My jesteśmy,żeby podnosic na duchu:)Tu można sie wygadać w wirtualnym świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) juz jestem u mnie jutro koniec @ tez nie bede mierzyla ani tetsowala.... moze samo jakos zaskoczy jjak nie bede myslec wiecie, mnie znowu cos dopadlo;/ w sobote i niedziele myslełam ,ze sie zadusze od kaszlu dzisiaj znowu bylam u lekarza dostalam jakis lek kurcze nomalnie co m-c regularnie jakas cholera mnie dopada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq🌻 Kania Ja robie placek z jabłkami: pół kostki margaryny,proszek do pieczenie 16 g,szklanka cukru,2 szklanki maki,6 żóltek,6 białaek ubitych i jedna śmietana szczeciniecka 12% wszystko mieszam kulką:) Kruszanka pół szklanki cukru,półtora szklanki mąki,pół kostki masła,cukier waniliowy:) Jabłka tre na tarce:) Ja tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia 🌼 ale jetsem padnieta, caly dzien latania mialam... wiecie ,ze kupilam juz sobie buty na zime...heheheh...ale zimy nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×