Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

prolaktyna:10.8 tez ok.ale widocznie inne wyniki nie ciekawe z tego co mówiła moja endo!hmm.troche nie wierzę...przez 3 lata juz troszke sie znam...chyba czas zmienić lekarza..:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 4,20 tsh , także po euthyroxie podskoczyło , to wszystko popieprzone , silka nie zostawiaj nas , jesteśmy twoimi przyjaciółkami o wszystkim możesz z nami pogadać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzękuję BEZIKU!:)dzis jestem sama,mam czas popisac ...w końcu:)choć nastrój do bani...chyba piwko otworzę...albo winko czerwone?hmm,ale po co jak ze mna nikt nie wypije na te smutki i stresy...:( ech..sama to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,ale 4.20 to jest dopuszczana norma(oczywiscie lepiej jak jest mniej..)ale co do kleczenia Euthoryxem,ogólnie hormonami:to nie jest taki szybki spadek.a,wogóle to jesli ma się juz takie problemy=trzeba przeswietlić tarczyce(jej płaty)czy nie ma ognisk zapalnych itd.ROBIŁAŚ?i,jak ogólnie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RESZTA DZIEWCZYNEK,PRZEPRASZAM,ŻE NIE ODPISUJĘ..:(..zrozumcie mnie plissss...nie mam głowy wracać do poprzednich stron...:(.. Ale mysle o Was wszystkich!serio,jestescie dla mnie ważne i martwie sie o każdą z Was!FORUMOWE PRZYJACIÓŁKI:)jak to fajnie brzmi=tak nie realnie-A,JEDNAK!:)DOROTQ!MISIA,ODEZWIJ SIĘ!MAŁPKO...gdzie jestes....i reszta kobitek naszych....?CHOLERKA WYPIŁAM PÓŁ PIWKA I..JUZ MI hmmm.dziwnie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) robie porządek w łaszkach bo mam straszny sajgon :P usg robiłam było ok, ale za miesiąc powtórze i zrobie tsh ft4 ft3 pptarczycowe i wszystkie na tarczyce, sprubuje wytargać skierowanie od internisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq byłam na jodze i tak swietnie sie rozciagnelam ze lekkie pobolewania w brzuchu mi przeszly :) myslalam ze takie rozciaganie sprawi ze @ sie pojawi ale tylko sie spocilam miedzy posladkami :) juz wykapana, leze przed TV i czytam Was. Teacherko cóż można powiedziec, może nie w tarczycy problem jest. Moze niepotrzebnie ja zwalczasz i zmuszasz do reakcji obronnych?? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam usg i ok wszystko, ft3 i ft4 w normie....ja generalnie nie mam żadnych objawów tarczycowych....no może teraz mam łagodniejsze PMSy i ogólnie spokojniejsza jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KANIA,SUPER!ZE chodzisz,wszelkie sporty i joga jest cool:)ja tez chodziłam na wodny fitness itd,ale juz 2 razy zaprzestałam:(..cóz..oby chcieć!na bank wróce !jak tylko psychika sie ustatkuje,ale najpierw chce jak najszybciej do pracy=do moich zwierzatek kochanych=one koją:)uwielbiam je:)a,Ty!pos sie poć!hehhhehe:)oby @ wredna nie przylazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU!Rrobiła nie raz,nawet 3 razy w mc.CHOLERA.miałam troche pauze(zaniechałam)bo już miałam dosć...ale!otrzezwienie zawsze jest i trzeba sie podniesć i działać!:)TY I RESZTA DZIEWCZYN!bo,ja narazie pasuję=z wiadomych wzgledów..sciskam,sorki,ze tak na szybkiego=mój M wrócił z rodzicami i reszta rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka skarbie=też humoru brak...TRZYMAJ SIE KOCHANA!:)Ja na razie uciekam do mojego skarba=napic sie piwka,a co tam...nawet zimne i moje ulubione przywiózł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laparoskopie? nie, ale HSG tak...anatomicznie jest ok wszystko, cykle mam ksiazkowe 28dniowe, owulacja ksiazkowo w13 -14 dc.....z hormonow to te podstawowe badania robilam + tarczyca, innych antyciał nie...mój tez sie badał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak laparoskopie bo chce żeby zobaczyli czy wszystko ok nie tylko ginekologicznie ale i czy niema zrostów na jelitach czegoś w nerach itd, mam bardzo silne bóle po prawej stronie od paru lat niezdiagnozowane może przy laparo coś wyjdzie i wyleczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
hej dziewczynki wstrzymuje sie z robieniem testu do jutra jeśli wyjda wymarzine II kreski to w poniedzialek lece do lekarza :) dzis 32 dc gdzie zawsze mam 28 :) Kania : trzymam kciuki bardzo mocno i pozdrawiam was dziewczynki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______12________29______8.11_______dolnolsk ie Silka33____________2lata_____34_______07.10________LU Kszewuszka_______8________34________01.11_______Śląsk Kania86___________10________26________ 21.11______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889_________8_______23________??__________wielkopol ska Małpka24_________16_______24_______24.10________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________12________33_______12.11______Lublin b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________10_________23_______13.11_______wielko p tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow JUDIT_____________??________??_________16.10_______??? BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.13________Łódz ulęgałka_______9_________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12________22_______11.04.2013__???__małopo lska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzymajcie za mnie kciuków... :( to bez sensu JUDIT wpisalam Cie do tabelki ale ze znakami zapytania bo nie moglam znalezc tabelki gdzie jestes... ale za kilka dni wpiszesz sie do brzuchatek wiec nie bede zmieniac, chyba że zechcesz :) ja jestem juz załamana... łzy mi plyna od rana... to nie tak mialo byc, wszystko jest ok a ja nie jestem jeszcze w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
Kania głowa do góry, korzystaj z życia i oststnich dni ciepła:) nie zadręczaj sie kiedys sie uda a czy teraz czy później to juz niestety od nas nie zależy:p znam pare ktora 18 miesiecy sie starała a teraz maja roczna coreczke:) pozdrowionka i milego weekendu, jutro chcwila prawdy bede testować :)chyba ze nie wytrzymam i dzis wieczorem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kaniu co się stało? Dostałaś @? Judit- trzymam mocno kciuki!! Beziku, teacherko - damy radę! Musimy być cierpliwe! U mnie bez zmian... Dzisiaj chyba 11dc :-/ śluz biały gesty wczoraj był także chyba norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______12_______29_______8.11_______dolnolsk ie Silka33___________2lata______34_______07.10________LU Kszewuszka_______8_________34_______01.11_______Śląsk Kania86__________10_________26_______21.11______podk./lubel. Patra24___________2_________25_________?_________pomorskie Natii_00__________6__________22_______01.04______wielkopo lska Misia2889_________8__________23________??_______wielkopol ska Małpka24_________16_________24_______24.10________ireland Maja8626__________9_________26_______??__________śląsk dorotq___________12_________33_______12.11______Lublin b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka________10__________23______13.11_______wielko p tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22___________10________22______12.09________mazow JUDIT______________4_________25______16.10_______lubelskie BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.13________Łódz ulęgałka_______9_________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12________22_______11.04.2013__???__małopo lska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judit a skad jestes? bo widze lubelkie wiecie ja juz nie wiem co mam robic, czy moze isc do gina i naklamać mu ze juz sie staram rok i nic, niech mnie bada... czy czekac dalej na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Slikja dzielna jesteś,ale My kobiety musimy być silne!!! Przytulam🌻i całuje👄 Wczoraj byłam w szkole i dzisiaj też dlatego nie pisałam:) byliśmy po szkole z mężem u znajomych było super:) Mam nadzieje,że pęcherzyk pęknie i bedzie dobrze:)ginekolog kazała dzisiaj,jutro i w poniedziałek sie kochać no wiec dzisiaj rano były przytulanki:P w poniedziałek ide mam nadzieje,że peknie bo u Mnie z tą owulacja róznie bywa:) Wczoraj miałam 11dc i pęcherzyk 19 mm normalnie książkowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×