Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kruszynka dziekuje :) jakubek niby super ale pisali, że dużo kasuje i też nie pochlebne opinię, tam gdzie będzie to się umówie :) ale dopiero na jutro, bo mój narzeczony dopiero jutro ma czas :) a ty kruszynko skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kruszynka na początku przeważnie sie chudnie Ja schudłam 3 kg:) Amazing umów sie bedziesz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubek stary gościu i jak dla mnie bezczelny, kiedys u niego byłam, a ja chcę iść na jutro to muszę poszukać przyjmującego w piątek :) Ja na początku schudłam myślałam, że z powodu odchudzania, ale polegało ono na ograniczeniu słodyczy a teraz w ciąży wogóle nie mam na nie ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dzisiaj idę z przyjaciółką na wizytę,bo mój w pracy:D Na następną pójdziemy razem:)Może Ty też wybierz się dzisiaj sama:)Ja bym na Twoim miejscu chyba nie wytrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze będzie widać tylko kropeczkę to wolę iść z przyjaciółką:D Bo mój to może wstydu narobić:D haha "Jak to kropka???" "Może mi pan pokazać rączki i nóżki?" "a dlaczego na moje dziecko mówi Pan zarodek?" itp.:) Takie pytania zadawałby mój Kochany:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pozmywać,wypić herbatkę i pod prysznic:) Koleżanka wpadnie za godzinę na kawkę i lecimy na badanko:) Odezwę się ok 17:) Trzymajcie kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ,piękne zdjęcie ,niedługo serduszko będzie widać ,rączki i nóżki. Mówił coś jeszcze? Amazing Ty również dostaniesz takie piękne zdjęcie:),trzymam kciukii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing piękna kreska:) pewnie ,że potwierdzi!!:) masz na 10 ? daj znać od razu:) trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka tak na 10 :) idę się szykować :) póżniej jedziemy do narzeczonego ubierać choinki na święta :) no i będzie trzeba powiedziec rodzica, a tego to się boje, my chcielismy dziecka, ale moga gadac, ze ja bez pracy i jeszcze szkole mam ;p ale naszczescie w czerwcu juz sie obraniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka no ja wiem :) tylko mnie też coś ostatnio doły łapią :( wmawiam sobie, że mój mnie zostawi :( ehh te hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego , masz jakiś powód żeby tak myśleć? to wszystko wina hormonów,możesz mieć zmianę nastrojów:) nie przejmuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×