Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

fajnie ze juz od jutra wszystko wroci do normy;-) ja po tym jedzeniu to dzisiaj mam zgage wypilam juz chyba z 10 herbat... cicho dzisiak tu.... jest ktos?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilo do normy mnie boli zoladek i mdli mnie po tym chyba swiatecznym zarciu moje dziecko obudzilo sie z biegunka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jestem po wizycie:)Nasze maleństwo ma 6 cm:)Mężuś był ze Mna:)Dzidzia ale sie ruszała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki mi nieciekawie zaczał sie ten rok na laptopa wylało mi sie troche herbaty i nie dzialają mi niektore przyciski dziwne, bo było tego mało w dodatku nie dzialaja przyciski w miejscach gdzie sie nie wylało najgorsze jest to, ze kupilam go 3 miesiace temu. Oddam go na gwarancje. Poza tym naszczescie mija przeziebienie obyło sie bez tabletek, mam nadzieje, że z dzieckiem jest wszystko ok. Dziś sniło mi sie, ze urodziłam slicznego chłopczyka. Mało ostatnio jadłam wiec udało mi sie tez schudnać 2kg to dobra wiadomosć gdyż mam nadwage i lekarz zalecał dbanie o siebie, by nie przytyć za dużo misia to super ktory to już tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobietki wiecie jak to jest z badaniami z krwi w 1 trymestrze, ile sie czeka na takie wyniki? bo skoro jestem przeziebiona to chyba nie moge zrobic tych badan, wizyte u ginekologa mam 11.01 jest jeszcze troche czasu, ale nie wiem ile sie czeka na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:*Właśnie wróciłam z Zakopanego:)Nie miałam się jak wcześniej odezwać.Życzę wszystkim II kreseczek i zdrowych maluszków:) Teacherko nie przejmuj się,będzie dobrze:*U nas też wszystko było ok.Kazali czekać.No i wyczekaliśmy:)U Was minął rok,a u nas ponad 2 lata bez żadnego leczenia.Też myślałam,że nigdy w ciążę nie zajdę.Musisz cierpliwie poczekać i prędzej czy później się uda:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my czekamy na wyniki histopatologiczne męża, miał przy kolonoskopi dzisiaj, źle wyszła ale co zrobić ....., za 3 tygodnie wyniki biopsji, zajoba chyba dostane , boje sie :( pozdrawiam wszystkie kobietki , dużo zdrówka życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko fajnie bylo w zakopcu:-) zapewne:-) dobrze ze u ciebie ok.:-) bezik wspolczuje i trzymam kciuki.tez bym sie bala.bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko fajnie bylo w zakopcu:-) zapewne:-) dobrze ze u ciebie ok.:-) bezik wspolczuje i trzymam kciuki.tez bym sie bala.bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziusia moge sobie wybić z głowy , nie ma szans żeby sie udało , wogóle dupa dupa dupa :( ale mam humor kobietki dbajcie o siebie i o waszych chłopów i o dzidziunie , nie dajcie sie chorobom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku z glowy to sobie wybij zle myslenie.... grunt to glowa pelna marzen... czasami sa trudnosci z ich realizacja ale czy to oznacza ze powinnismy o nich zapomniec? nigdy!!! przeciez to jedyne co trzyma nas przy zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUrogatka
Zostanę surogatką. Jestem zdecydowana . Poszukuję odpowiedniej odpowiedzialnej pary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUrogatka
Zostanę surogatką. Jestem zdecydowana . Poszukuję odpowiedniej odpowiedzialnej pary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzo_skwinka
@ - oby jej nie było.. Przytulanko 10 dc i 15 dc, dziś 21 dc i to czekanie.. najgorsze jest czekanie.. Czy któraś jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzo_skwinka
dorotq kiedy robisz test? ja 10.01.. zobaczymy.. dzis 22 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie coś dziewczyny
bo ja już zgłupiałam, staramy się z mężem o dziecko jak arazie bez skutku.. 7 cykl. 31.01. (w sylwestra :/) dostałam w terminie okres, bolał mni ebrzuch jak zawsze wzięłam tabletke przeszło, a że używam tamponów to nie widziałam dokładnie intensywności okresu ale na 2 i3 dzień miałam tylko brązowe plamienie a moja temp jest nadal wysoka, pomyślałam może jednak się udało... ale zrobiłam dziś test wyszedł negatywny nie rozumiem gdybym była w ciąży to tesy by wyszedł 4 dni po okresie ale skąd ta temperatura? mam nadzieje że bedzie się chciało którejś odpisać :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , mam przerwe w robocie to ci odpisze chociaż w sumie nie wiem co ci napisać, ja jak bym miala taką sytuacje jak ty to bym sie zastanawiala czy to nie jakieś zaburzenia hormonalne, może stres .., ale teścik bym powtórzyła za pare dni , a jak sie teraz czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że niektórym kobietkom teścik pozytywny wychodzi nawet później czasem ;) zmykam do roboty , pozdrawiam wszystkie babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie coś dziewczyny
czuję się ok boli mnie toche brzuch ale okresu już nie ma nic innego się nie dzieje nawet piersi nie bolą raczej to nie ciąża ale powtórzę test w niedziele i zobacze... ta temperatura mnie tylko zastanawia no chyba że jutro już spadnie to test nie będzie potzebny dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka- no u mnie 22dc dzisija od dwoch dni tzn.od nowego roku mialam zgage i wczoraj ale to napewno od jedzenia swiatecznego wczoraj wieczorem do pozna bolal mnie brzuch jak na @ do tego wieczoram przy podcieraniu na papierze zauwazylam brazowe plamy ale to pewnie nic nie znaczy ja nie testuje mierze tempke jak spadnie to @ n bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze @ mialam 13 grudnia ,przytulanki byly 9,10,14 i 17dc zobaczymy co wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzo_skwinka
dorotq a czy bolą Cię piersi? bo mnie strasznie, ból zaczyna się spod pach, sutki są bardzo wrażliwe. no i mam temp 37,1, co u mnie się rzadko zdarza, bo zazwyczaj mam 36. chyba, że mnie choroba bierze choć chyba nic na to nie wskazuje oprócz oczywiście temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka- a ty mierzysz pod pacha?? ja normalnie pod pacha mam 35,4 ja mierze z rana tam na dole i tam mam 37.0 piersi nie bola...w pierwsej iazy nie mialam zadnych objawow ani dolegliwosci piersi mnie bolly jak mialam owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzo_skwinka
tak, mierzę pod pachą. cała jestem jakby 'rozpalona'. no i czasem kłucie jajników tak przez 2-3 min. np. teraz prawy.. a później mija i kłuje za kika godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka- ja nie doszukuje sie ojawow:) tzn.nie napalam sie...juz to przerabialam i potem @ ale widze co sie dzieje tak jak wczoraj bol brzucha jak na @... piersi mnie nie bola a ile cykli sie staracie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×