Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

już lepiej, właśnie wróciłam od fryzjera i humor się polepszył, on dzisiaj wielkie sprzątanie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jaki kolorek farbujesz:)?Rozmawiałam wczoraj z gina i powiedziała,ze moge pofarbować a w sumie to musze wkońcu siwe widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka tak szcześliwi :) to ciąża ale wczesna lekarz podejrzewa, że to 4 tydzień bo narazie jest pęcherzyk, musiała mi się spóżnić owulacja, kolejną wizytę mam za 3 tygodnie i już będzie wiadomo dokładniej który to tydzien :) zdjęcia jeszcze nie dostałam, bo to tylko pęcherzyk ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz wszystko w porządku!!!:) cieszę się bardzo, trzy tygodnie szybko minął i zobaczysz swoją długo wyczekaną kropeczkę a teraz się cieszcie na całego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już schudłam kolo 4kg, no bo jak odstawiłam anty to przytyłąm z 55 kg na 75 kg :( teraz zeszłam do 71kg ale przy wzrosie 153 cm to dużo, muszę uważać co jem i może uda mi sięschudnąć :) lekarz mówił, że kobieta zaczyna dopiero troszkę póżniej tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing musisz się odżywiać zdrowo i mądrze:) na początku różnie to jest ,niektóre kobiety od razu tyją inne nie, wcale nie musisz dużo przytyć w ciąży , ja na razie mam 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja maks 8kg chyba będe mogła, mam jeść rozważnie nie za dwóch tylko dla dwóch :) i jeść tak by dziecko rosło a nie mi tkanka tłuszczowa, bo póżniej gdy kobieta jest za gruba ma gorzej urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala...jaka cisza;-) dziewczyny zapracowane....no w koncu swieta...ja tez zalatana jestem... dopiero sie polozylam.choinke ubralysmy z corcia pachnie caly dom. pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala...jaka cisza;-) dziewczyny zapracowane....no w koncu swieta...ja tez zalatana jestem... dopiero sie polozylam.choinke ubralysmy z corcia pachnie caly dom. pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko też otrzymałaś od lekarza zlecenie prxzeprowadzenia badań z krwi ? :p przed chwilą właśnie dostałam sms od mojego lekarza ze cytologia wporzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing badanie krwi to podstawa dobrze ze lekarz ci zalecil:-) michellinka co u ciebie? oczekujaca? a co u ciebie silka kszewuszka i reszta dzirwczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Ja tylko na chwilkę,bo strasznie zalatana jestem:) Amazing ja mam zrobić: -morfologia krwi -glukoza na czczo -mocz bad. ogólne -WR -toxo IgG -toxo IgM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikselos
Hej dziewczyny czytam Was regularnie, odpowiedzcie mi proszę będąc w ciązy jak często macie wizyty u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodnych i zdrowych Świąt, odpoczynku i zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą,śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Kochane Dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×