Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

mnie troche piersi rwa bolace uczucie no i brzuch dolem pobolewa.ale to przed@ .szkoda mi testu kupowac.moglyby one koksztowac ze 2 zl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
dorotq no niby tak. Nadzieja zawsze jest. Dopoki nie przyjdzie @. Jak coś to jutro albo w niedziele przyjdzie @. Chociaż myślałam, ze tym razem się udało. Ale ten test negatywny :-( Dobrze, że nie jest mi aż tak przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka wiem co czujesz ja tez co miesiac tak mialam a jak tempka spadala i @ przychodzila to wylam i ciagle jedno pytanie: dlaczego?????? teraz odpuscilam.chociaz lata leca.najwyzej jeslu bedzie dziecko to bede mamusia w poznym wieku ;-) ja czuje tez ze dostane.na nic sie nie nastawiam cjociaz nadzieja jest bo wiem kiedy byly przytulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Ja dzisiaj w domciu. Buro i ponuro, ale mam to w d., wyspałam się, a teraz śniadanko. Jutro impreza firmowa w plenerze, a tu deszcz zapowiadają brrr... Wczoraj chyba miałam owulkę, zaciągnęłam m do łóżka i tak się wygłupialiśmy, że z łóżka spadłam i się poobijałam. Niby liczę na to, że może się uda, ale w to nie wierzę, żyję myślą, że jeszcze m-c... Dzisiaj 14 dc. - od juta znowu d*phaston (żebym nie zapomniała) Zaraz muzyka na full i idę się pobawić, .... w sprzątaczkę, praczkę, a potem jeszcze w kucharkę i może ogrodnika... Ambitny plan na wolny dzień :D Cudownego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Pozytywne nastawienie to podstawa :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq, ja wczoraj miałam dokładnie tak jak ty, poty mnie oblewały mnie takie, że hej. Dziwne to było, bo przede wszystkim spocone miałam powieki, ciągle je przecierałam, bo aż się ciężkie robiły i też przeszło mi przez myśl, że to menopauza. Mnie to hormony chyba szalały na owulkę. . Wczoraj usłyszałam świetne porównanie, że "nadmierna intensyfikacja starań, jest jak zaparzanie fusów po herbacie" i chyba coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
U mnie @ pomału dobiega końca, na szczęście, nienawidzę jej że HO HO :P a co do testów, to zamówiłam sobie na allegro chyba z 10 sztuk kasetowych, bardzo tanie były bo chyba 1,4 za sztukę, ciekawi mnie tylko czy są wiarygodne:/ Ale co tam wypróbuje się :) Ciekawe tylko czy w ogóle będę miała okazję je wypróbować bo @ zawsze przychodzi regularnie a czasem nawet dzień przed. No cóż pożyjemy zobaczymy a tymczasem trzeba się nastawić na nowy cykl i nowe starania. Powodzenia wszystkim:* Mereszka nie wiem czy powinnam to mówić, żebyś później nie czuła rozczarowania, ale mojej koleżance pojawiły się 2 kreski dopiero w 6 tyg ciąży, wcześniej cały czas negatywne, nie wiem tylko czemu nie poleciała na betę, ale to było kilka lat temu więc może po prostu nie wiedziała. Także jak dziewczyny piszą, dopóki @ nie przylazła to piłka w grze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
maagda123. Mam jeszcze małą nadzieję, że może @ nie przyjdzie. Obym się nie myliła. Łudze się też, że to był pre test. A podobno one czesto zawodza.....chociaż to raczej nie wchodzi w gre. Modle się, aby @ nie przyszła i że test jeszcze poprostu nie wykrył ciaży..... Trzeba czekac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Ucieło mi moja wiadomość...wiec pisze jeszcze raz... Dodaz, że testu nie robiłam z porannego moczu, tylko za jakas godzinke, a przed testem wypiłam kubek herbaty...wiec nie wiem czy to moglo wpłynac na wynik testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mereszka, nie spinaj się kochana, i tak już nie masz wpływu na to co jest w tej chwili. Czy jesteś, czy nie jesteś, twoje nerwy nic nie pomogą, a jeżeli rzeczywiście udałoby się zakiełkować, to "spinka" wcale nie pomoże, wręcz może jej zaszkodzić. Musisz zająć się czymś, żeby oderwać myśli. Co ma być to będzie i bez dodatkowego stresu. Wiem co mówię za mną już 39 zawodów, omało załamanie nerwowe i depresja, teraz jestem mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Też nie wiem, wiem że na owulacyjny mogłoby to wpłynąć, ale nie wiem jak to wygląda z ciążowym:/ Mało tych testów wykonałam przez te 1,5 roku bo tak jak pisałam wcześniej przeważnie @ przychodzi regularnie. Nie pozostaje Ci nic kochana jak czekać cierpliwie. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka nie napewno nie mialo wplywu to ze wypilas herbate jakby mial wyjsc to by wyszedl, wiem to zeswojego doswiadczenia u mnie 29dc i tempka 37.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Wiem dziewczyny. Głupia jestem :-) Ale już się tak nie nakrecam. Jak przyjdzie @ to przyjdzie, będzie kolejny miesiac starań, a jak nie przyjdzie to jeszcze lepiej :-) będzie dzidziuś ;) Co bedzie to bedzie. narazie czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pomaga na zaparcia? pomozcie moze ktoras z was ma jakis patent na to.. kupilam wczoraj XENNE z błonnikiem i pije herbatki i nic..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.....................
Poczytalam chwile i postanowilam napisac cos. Jestem mloda kobieta, ktora postanowila miec dziecko, nie staralam sei tak dlugo jak niektore z was, ale moze to co mam do przekazania sie komus przyda. Co miesiac pilnowalam owulacji, bardzo chcialam miec dziecko, doszukiwalam sie objawow ciazy i nic... Postanowilismy zwolnic tempo, przeprowadzka, cisza, spokoj, przestalam zagladac do kalendarza, zapomnialam w ogole o tym czym jest owulacja. Pewnego dnia sprzatajac lazienke znalazlam test i wtedy doszlo do mnie, ze moja @ sie spoznia. Zrobilam test a tam 2 kreski ;) Nie twierdze, ze tak jest zawsze ale wydaje mi sie, ze czasem trzeba po prostu zwolnic tempo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.....................
dorotq co pomaga na zaparcia? pomozcie moze ktoras z was ma jakis patent na to.. kupilam wczoraj XENNE z błonnikiem i pije herbatki i nic..masakra A co do tego to ja jestem w 11 tyg ciazy i mam zaparcia non stop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Pati........... Chciałabym tak jak i Ty. Nie myśleć o tym ale za bardzo się nie da. Tym bardziej ze ja nie pracuje. Siedze cały czas w domu i weż o tym nie myśl. Postaram się w tym miesiącu. Nie zwracać uwagi na śluz, temp, ani nic. !!!!!! Ja się staram 6 cykli więc nie tak dużo. A w sumie to może 3 tak bardziej intensywniej, że bardziej zwracam na to uwagę. I też mi się wydaje ze tym bardziej nie mogę ;( dorotq niewiem co na zaoarcia. Mi ta xenna zawsze pomagała. Podobno inka z błonnikiem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati- gratuluje :):) no fajnie ,ze tak u ciebie wyszlo wiesz ja przez 6 lat nie myslałam o zajsciu w ciaze ,nie zabezpieczalismy sie przez te lata nie wyliczalam dni-nic wogole nie myslalam o tym i tez nie zaszlam-dopiero od jakis 18 cykli zaczelam intensywnie myslec o drugim dziecku teraz od 2 m-cy nie mysle i nie wyliczam dni...chociaz i tak wiem kiedy mam owulke...ale nie spinam sie od dzisiaj mierze tempke,po to zeby widziec kiedy moze przyjsc @ ,zeby mnie ie zalało jak bede w jasnych spodniach ;) a co do zaparc- ja oprocz XENNY błonnik i herbatek jem codziennie otreby...i buuuuuuuuuuuuuuuuuuu......no zla jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza? teacherko kochana jak sie czujessz? ojj duzo dziewczyn ze starej ekipy nie odwiedza nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie 30 dc i tempka spadla 36.6 wiec @ jutro. jak ja juz znam swoje cialo bez testow i mierzenia tempki pitrafie okresluc owulke i @ .tak jak pisalam owulka byla 16-17 dc + 14dni = 30-31 .ttylko patrzec jak jutro rano mnie zaleje i znowu nasuwa sie pytanie: dlaczego? juz przeciez odpuscilam nie swiruje nie placze nie mysle tak intensywnie o dziecku. widocznie nie pisane jest mi drugie dziecko. a moja sasiadka jest w ciazy z trzeci. ehhhh u mna ladna pogoda mereszka jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
dorotq do mnie dziś przyszla @ :-( :-( Ociązała jestem przez to :-( Ale ja już odpuszczam. Nie będę się starała. Tak jak napisała Pati. wrzucam na luz....... U mnie ladna pogoda się zapowiada. Słoneczko. To się troche poopalam;) Miłego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka - tak wlasnie to jest.jak tempka spada to na drugi dzien trzeba sie spodziewac @ .ja juz to wiem. u mnie jutro. wiec idziemy razem ;-) tak trzeba wyluzowac.moze to nie moj czas.nie pracuje wiec nawet nie dostane macierzynskiego ani na wychowawczy nie pojde.pewnie moja ciaza czeka na inne czasy. ;-) tak to se tlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, już Ci pisałam - na zaparcia najlepsze jest mleko, najlepiej na czczo, może też być z płatkami. Mnie po płatkach na mleku to pół dnia goni, przeczyszczenie jak się patrzy. A błonnik jest ok, ale należy pamiętać żeby dużo sporzywać płynów, bo bez tego niestety potrafi wzmagać zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, tak się zastanawiam,... Tak długo Wam nie wychodzi (6 lat be zabezpieczeń?), a leczyłaś się, badałaś się gdzieś na bezpłodność, albo twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje!!! Dorotq ja czesto wchodze na nasz temacik i Was podczytuje. Jest duzo nowych dziewczyn których nie znam więc nie jestem za bardzo w temacie. Dorotq ja wlasnie jestem w trakcie @ i nie starajac sie juz jakos tak nadal przykro ja znosze.... jak jakas kare... eh chciałabym juz miec dziecko. Nie wiem kiedy bede miala taka przyjemnosc... Chciałabym wiedziec co u Was słychac! Teacherko jak te Twoje testy? Sa 2 mocne krechy? Robilas bete??? Pisz bo najbardziej mnie to ciekawi! Krzewuszko spóźnione ale szczere najlepsze zyczenia urodzinowe :* 100 lat! A jak maleństwo Ulegałki?? Rośnie mała laleczka?? A Kruszynka jak sie ma? I reszta dziewczyn: Hanakali, patra, monika, misia i pozostałe? Pozdrowienia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanka- ja mleko to przewaznie codziennie na czczo z rana z otrebami-wiesz ja bylam na diecie dukana to mleko i nabial to u mnie podstawa...:D zaparcia mam od kiedy rzucilam fajki....buuu... a co do moich 6 lat bez zabezpieczen....ja sie badalam i ze mna ok ale moj m nie chce isc na badanie -mysle ze wina lezy po jego stronie z pierwsza ciaza bylo pyk i juz-robimy i wyszlo...:) Kania- super ze napisalas....:) No teacherka poronila:( ze starej ekipy to malo kto pisze- ja tylko nadaje :D heheheh ale taka moja natura -gaduły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda bardzo szkoda ze teacherce sie nie udalo... gdzies to przeoczylam... ehhh no zyjemy dalej, napewno uda sie niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
witam czytamego was codziennie ale nie pisze bo nie ma co okres powinnam dostać przy cyklu 35 dniowym 6 czerwca dziś 9 czerwca i nic brzuch pobolewa ale nic dużo śluzu po raz pierwszy w zyciu raz przeźroczysty a raz biały nie chce robić testu bo nie nawidze tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Witaj Aneta. Szczerze to ja bym wolała poczekać 5 minut na wynik testu niż kolejne dni niepewności czy @ przyjdzie czy nie. Nie czekaj tylko biegnij po test bo szanse są naprawdę duże:) Powodzenia i zdaj relacje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×