Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hello :-D u nas brzydko znowu ...wrrrr....pogoda do d**y u mnie owulka na maxa :-D wczoraj wieczorem zaklulo mnie z prawej strony do tego dzisiaj sluz jak bialko jajka - co prawda w szoku jestem bo ja to ten sluz mialam beznadziejnie malo.a tu prosze i nic z tym nie robilam zero wiesiolka. dzisiaj u mnie 16dc. bezik zmienie cie w tabelce tylko potem jak bede pisala z kompa bo przez telefon to nie wiem jeszcze co popsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
U nas tak samo brzydka pogoda. Ja na dodatek mam wesele. Tak mi się nie chce bo jestem chora. Mam goraczkę. W nocy tak samo miałam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dorotq ja ide do piekarni, dziś rano miałam różowe plamienie a to oznacza że niedługo 21 cykl starań 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Ja już nic z tego nie rozumiem....Myslałam, że miałam owulacje 22.05. Ale po dzisiejszym śluzie (jest jak białko jajka kurzego i jest go dość dużo) wynika, że to dzisiaj.........Więc po weselu trzeba będzie się postarać ;) Choć jestem chora, ale czego się nie robi, aby mieć fasolke;) Trzymajcie kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka Wielkie Gratulacje!!! :) Życzę Ci spokojnych 9-ciu miesięcy 👄 Powoli a Wszystkim nam się uda :) Małpko Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin 🌼 Spełnienia Marzeń!!! 👄 Ja odliczam dni do wtorku bo biorę ostatnią tabletkę anty :) a potem tylko testy owulacyjne bo mi zostało chyba z 30.Bez mierzenia temperatury tak na luzie będzie.Wczoraj byłam u koleżanki,nosiłam 3miesięczną Justynkę :) A inna koleżanka w 3 ciąży ech... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - u mnie zaskoczyło w cyklu, w którym nie brałam wiesiołka, bo mi się skończył i nie leciałam desperacko do apteki, bo skoro przez półtora roku nie pomógł to czemu niby teraz...pewnie to zwykły przypadek ale fakt faktem, że w tym cyklu nic nie brałam z suplementów :) Pozdrawiam dziewczyny, ja sobie odpoczywam po szkole, Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia ode mnie i od fasolinki ;) jak na razie czujemy się dobrze i trzymamy kciuki za resztę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zdrówka dla was ❤️ dorotq proszę cię jeszcze raz zmień mi w tabelce na 21 cykl staranek mialam dostać 30 a dostałam dziś :( ale mam doła , przepraszam że zawracam ci gitarke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku nie ma problemu zmienie ci ale moze byc jutro? bo dzisiaj nie bede miala dostepu do kompa a przez tel.nie umiem :-D ja pije sobie soplice :-D musze sie odstresowac teacherko jak ja bym chciala tak jak ty....zaciazylas nawet bez nacisku.i parcia na ciaze oraz bez wspomagaczy.pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne :) na zdrówko :D też bym sobie coś łyknęła na rozluźnienie jakiegoś drinkusia , ide se podgrzać leczo , miłego weekendu kobitki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq TEACHERKO kochana gratulacje moje!!!! skarbie jak się cieszę!, od kilku dni planowalam wejsc na nasz temacik i zobaczyc co u Was... i patrzcie jaka niespodzianka. wiedziałam że Ci się uda!!!! moje gratulacje jeszcze raz!. dla reszty dziewczyn o których nie wiem że są już w upragnionej ciąży również gratulacje!!! a mamom wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki :) u mnie nic nowego... niestety... bardzo tęsknię za moim.... nadal chcę dziecka ale sama go nie zrobię, czasami tak się zastanawiam czy byłabym już w ciąży... ehh a najgorsza jest ta samotność, samotne wieczory, noce, brak kogoś do kogo mogłabym się odezwać po pracy, do kogo mogłabym się przytulić... przepraszam za moje smęcenie... ale jakoś tak mi się zebrało... Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, nie będę wymieniać Was kochane żeby którejś nie pominąć. Te dziewczynki które mnie pamiętają na pewno wiedzą że to dla nich :) :*:*:*:*:*:*:*:* całusy 102!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny miesiąc stracony - porażka odtrąbiona :( A mógłyć taki prezent na dzień matki, dla mnie i dla obu przyszłych babć. Ech, jak w tym miesiącu nie wyjdzie to inseminacja, żeby tylko kasa była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka beziku tak wlasnie patrze,ze nie ma tabelki ,ktora poprawialam z twoimi zmianami!!!...przeciez ja kopiowalam i byla na 610 stronie..buuuu,juz poprawiam i wstawiam :) Kania- witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____21_______29______25.06______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______13________34_______18.04______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Małpka24________20(pauza)__24________09.03______zagarnica dorotq___________19_______34________10.06______Lublin teacherka________15________24_______26.03______wielko p paula___ _________4_________32________29.05______śląsk duszak_______7________28_________18.06_______Lublin mereszka________6________23_______10.05______lubelskie aneta7---------------2--------------24------------05.06- -------małopolska BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?_____________dolnoślask marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12______22______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626___9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p< br /> amazingcrazy__12_______23______5.08.2013________Wiel kop olska Misia2889_____8________24______16.07.2013_______wi elkopol ska Michellinka____ 7_______ 27_______ 7.10.2013__synuś___ kuj-pom MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik wstawialm ci termin kolejnej @ na 25.06 tak orientacyjnie, no oby nie przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Griszankaanka_____40_______29______21.06______dolnoslaskie Bezikmalinowy_____21_______29______25.06______dolnoslaskie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______13________34_______18.04______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Małpka24________20(pauza)__24________09.03______zagarnica dorotq___________19_______34________10.06______Lublin teacherka________15________24_______26.03______wielko p paula___ _________4_________32________29.05______śląsk duszak_______7________28_________18.06_______Lublin mereszka________6________23_______10.05______lubelskie aneta7---------------2--------------24------------05.06- -------małopolska BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?_____________dolnoślask marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12______22______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626___9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p< br /> amazingcrazy__12_______23______5.08.2013________Wiel kop olska Misia2889_____8________24______16.07.2013_______wi elkopol ska Michellinka____ 7_______ 27_______ 7.10.2013__synuś___ kuj-pom MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dopisałam - własnie sobie zdałam sprawę, że właśnie rozpoczęłam 40 cykl starań (może będzie szczęśliwy) Bezikumalinowy - wychodzi na to, że jesteśmy w tym samym wieku i do tego jesteśmy sąsiadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) dzięki dorotq ❤️ , mam nadzieje że nie przyjdzie , chciałabym na urodzinki mieć fajny prezencik ale pewno bedzie lipa :( mi w sierpniu trzydziecha stuknie, wszyscy marudzą żeby sie spieszyć a my nie możemy :( moi rodzice tylko wiedzą już że mamy problemy ale oni są fajowscy i wyrozumiali :) griszanka to jesteśmy sąsiadkami :D ja koło wrocka mieszkam a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita86
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis ostatecznie wybieram sie do gin, okres dawo sie skonczyl a ja caly czas plamie wiec juz sie podkurzylam, bankowo cos mam nie tak z hormonami, jestem zdeterminowana i wsciekla na to wszystko. Chcialabym zeby w czerwcu sie udalo, akurat na dzien taty, no ale wiadomo jak to jest, chciec to sobie duzo moge gorzej z realizacja. jowita86 ja przed pierwsza ciaza bralam dlugo tabletki, potem odstawilam i zrobilam 5 miesiecy przerwy, przez te miesiace mierzylam tempke zeby sie nauczyc i miec obraz cykli. Z tego co pamietam lekarz mowil mi ze powinnam zrobic min 3 miesiace przerwy po odstawieniu zeby cykle sie uregulowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Witam was dziewczyny;) Ja dziś źle się czuje. Leże cały czas pod kocem;( Boli mnie głowa i ogólnie jestem jakaś osłabiona. Mam nadzieję, że mi do jutra przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! mam do sprzedania testy owulacyjne (42szt.), za jakieś symboliczne pieniądze, 20zł? może którejś z Was się przydadzą? starałam się o dziecko 12cykli, a wczoraj obchodziłam swój pierwszy "Dzień Matki" dlatego testy szczęśliwie przestały mi być potrzebne. gdyby któraś z Was była zainteresowana proszę o maila na adres u.basinska@interia.pl. owocnych starań życzę!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja o tabletkach sie nie wypowiadam ,bo nigdy ich nie bralam.... mereszka bo to taka pogoda- ja w sobote ciagle kichałam i smarkałam -zapuscilam sobie krople do nosa to przynajmniej nos odpuscil ale i tak kicham... ja juz chyba po owulce..ale dni jeszcze sa plodne ;) cycki mnie bola od kilku dni...no i ten sluz. mereszka- a ty jestes z samego Lublina czy okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
dorotq ja jestem z okolic Lublina. Mam do Lublina około 70 km. Nawet sporo. Co do owulacji... Zawsze myśłam, że mam wtedy kiedy śluz miałam rozciągliwy, było go bardzo dużo i był różowy bo z domieszką krwi. Nigdy nie zaobserwowałam tak dokładnie, żeby wyglądał jak białko jajka kurzego....Ale w tym miesiącu było inaczej.....Naprawde wyglądał tak jak białko jaja kurzego. Sprawdziłam w necie nawet jak wyglada śluz w pierwszym i drugim dniu po owulacji. I u mnie było wszystko tak jak na obrazku. Idealny śluz w dniu i po owulacji. Pierwszy raz chyba mi się to zdarzyło, żebym tak to zaobserwowała idealnie..... Więc w dniu owulacji były staranka (nawet 2 razy) ;) Zobaczymy, może jak teraz to zaobserwowalam coś się uda ;) Trzymajcie kciuki dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jaka u nas pogoda wstretna ;( A ja mam caly plik badan do zrobienia, teraz zaluje ze wczesniej nie poszlam do lekarza moze juz bym byla w ciazy...a tak ludzilam sie ze jest wszystko ok. Pozdrowka Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Duszak a jakie badanka Ci zlecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
hej kochane ja byłam dziś u ginekologa jeśli się nie uda w tym cyklu mam brać OPEAROL bo widzę sama że tego śluzu jest mało w owulke i po za nią , tylko nie wiem jak go brać od pierwszego dnia @ przez 14 dni jak dobrze zrozumiałam jeśli to mi nie pomoże zrobię badania ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta7 oeparol to tylko suplement diety więc nic się nie stanie jak go będziesz brała dłużej, na pewno nie zaszkodzi. Kup sobie opakowanie i łykaj aż się skończy. A ja mam pytanko totalnie z innej beczki!! Robię imprezkę ze znajomymi macie jakieś fajne pomysły na ciekawe zagrychy? na coś fajnego do przekąszenia co będzie pasowało do piwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×