Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a ja juz wrocilam myslalam ze dzisiaj to juz koniec zalatwiania a tu kolejne dokumenty do wypelnienia ;/teraz jem obiadek;) a pozniej robie sobie domowe spa.... dzis wkoncu przyszedl mi podgrzewacz do wosku i wosk zobacze jak to dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miesiac i mi sie udalo . napewno Ci nie zaszkodzi . jem wlasnie sledziki w smietanie mniam hihi.ja mialam taki problem ze w ciaze zaszlam ale jej nie utrzymalam i w tym tez mi pomogl duphaston . moje dziecie mnie zaskakuje z dnia na dzien . a dopiero ma dwa latka . ja jestem jak najbardziej za duphastonem czy luteina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny smacznego! ten wosk to super sprawa też mam taki :) maju a powiedz Ty tez brałaś duphaston dwa razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz tez go bralam . dawokowanie moje od 16 do 25 dnia cyklu po dwie tabletki . jezeli w dniu spodziewanej miesiaczki @ nie wystapi a test wyjdzie pozytywny musisz brac caly czas dwa razy dziennie do 20 tyg. ciazy . mysle ze mi pomogl . 5 stycznia mialam ostatnia miesiaczke . pamietacie jak Wam pisalam ze mnie ogropmnie jajniki bola to rzeczywiscie mialam owulacje i nam sie udalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge wosku mam uczulenie :/ jedynie laserowe ale teraz juz nie pojde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz zakupilam bo ostatni jak mi kosmetyczka zrobila to tak i ja potrafie , ulegalka a jaki masz bo ja kupilam w stylu roll on ale tego jest taki wybór ze nie wiedzialam na jaki sie zdecydować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na laser tez by przydalo sie wybrac ale wolalabym w polsce robic jak juz tutaj sie boje ze mnie poparza albo cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
maya10 jak brać tą luteinę ? bo też mam zapasy , a niestety ten lekarz ciul nie chciał dać duphastonu, luteine dostałam od kolezanki , powinnam brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko ja też mam taki rolowano on jest bardzo dobry a niczym się nie różni od kosmetyczki. Maju powiedz teraz jaka jest różnica między bólami przed okresem a ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Widzę, że wątek założony nie dawno a na forum żwawo :) może mogłabym się do Was dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smialo dolaczaj do nas podaj dane to zapisze cie do tabelki:)ktory cykl staran wiek termin @ i miejscowosc lub województwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka..
Witam :) jestem tu nowa i mam pytanko: Staramy się z chłopakiem o dziecko 4 cykl. Z tego co wiem plemniki mogą przeżyć w ciele kobiety od 3 do 5 dni. Obserwuję swoje ciało i wiem kiedy mam dni płodne. Kochamy się wtedy prawie codziennie i nic z tego nie wychodzi :( a moim zdaniem powinno się już udać :( myślicie że powinnam iść do lekarza?? Wcześniej brałam tabletki anty. Odstawiłam je w połowie września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika oczywiście ,że możesz się do nas dołączyć:) witamy Ciebie! Jagódka, codziennie nie jest wskazane , plemniczki tracą swoją moc:) najlepiej co dwa trzy dni, pamiętaj ,że nastawienie też jest ważne,trzeba się kochać dla przyjemności.Jagódka zrobienie badań też nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka..
jak tym razem tez sie nie uda to idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) powiem Wam, że pisałam też na innym forum ale jednak ciężko jest wbić się w jakąś grupę gdzie dziewczyny już bardzo długo ze sobą piszą :) no i tak przeglądałam inne fora i natrafiłam na Wasze :) no i jak zobaczyłam, że jest dopiero od stycznia a żwawo tu u Was to postanowiłam napisać :) no u mnie teraz to jest 4 cykl starań i zobaczymy co przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika powiedz coś więcej, czy masz regularny okres? czy masz już dzieci ? męża? Ja byłam na takim forum fajna mama al tam dziewczyny absolutnie nie tolerują kogoś innego, nie fajnie się tam czułam więc postanowiłm tu spróbować i się udało, jesteśmy wszystkie zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na wszystkie przyjdzie czas i pora ja staram sie juz 3,5 roku lecze sie i moge zajsc w ciaze TYLKO dzieki IUI wiec glowa do góry mi juz brakuje sił wiary i nadzieji duzo juz przeszlam wycierpiAłam mnustwo nocy przepłakanych za soba i jedna myśl: DLACZEGO AKURAT JA!!! a mimo trudnosci dalej walcze i czekam obecnie na inseminacje trzeba cierpliwosci któej sie nauczylam i inaczje podchodze do tego wszytkiego niż duzo wczesnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na wszystkie przyjdzie czas i pora ja staram sie juz 3,5 roku lecze sie i moge zajsc w ciaze TYLKO dzieki IUI wiec glowa do góry mi juz brakuje sił wiary i nadzieji duzo juz przeszlam wycierpiAłam mnustwo nocy przepłakanych za soba i jedna myśl: DLACZEGO AKURAT JA!!! a mimo trudnosci dalej walcze i czekam obecnie na inseminacje trzeba cierpliwosci której sie nauczylam nie było łatwo i wciaz nie jest i inaczej podchodze do tego wszytkiego niż duzo wczesnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na wszystkie przyjdzie czas i pora ja staram sie juz 3,5 roku lecze sie i moge zajsc w ciaze TYLKO dzieki IUI wiec glowa do góry mi juz brakuje sił wiary i nadzieji duzo juz przeszlam wycierpiAłam mnustwo nocy przepłakanych za soba i jedna myśl: DLACZEGO AKURAT JA!!! a mimo trudnosci dalej walcze i czekam obecnie na inseminacje trzeba cierpliwosci któej sie nauczylam i inaczje podchodze do tego wszytkiego niż duzo wczesnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka..
od odstawienia tabletek (czyli od września) cykle mam 29, 30, 32 i ostatni też 32 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na wszystkie przyjdzie czas i pora ja staram sie juz 3,5 roku lecze sie i moge zajsc w ciaze TYLKO dzieki IUI wiec glowa do góry mi juz brakuje sił wiary i nadzieji duzo juz przeszlam wycierpiAłam mnustwo nocy przepłakanych za soba i jedna myśl: DLACZEGO AKURAT JA!!! a mimo trudnosci dalej walcze i czekam obecnie na inseminacje trzeba cierpliwosci któej sie nauczylam i inaczje podchodze do tego wszytkiego niż duzo wczesnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka..
od odstawienia tabletek (czyli od września) cykle mam 29, 30, 32 i ostatni też 32 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×