Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dlaczego bez sensu jak masz przypuszczenia ze jestes to lekarz powinien wykonac usg nawet jezeli powiesz ze ci sie okres tyle spoznia to powinien wykonac zeby sprawdzic co jest przyczyna , to ze bete wyszla negatywna to jeszcze nic nie znaczy bledy i pomylki sie teraz zdarzaja a lekarzowi sie nic nie stanie jak ci zrobi bez sensu to nie jest bo nawet jesli nie jestes to dobrze jest sie przebadac. ulegalka glowa do gory mysl pozytywnie a wszytsko bedzie dobrze , ja trzymam kciuki&&&&&&& :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego my kobiety musimy tak cierpieć nie dość ze tak pragniemy maluszka tyle musimy się starać a te co pija rodziny patologiczne to maja tyle dzieci ze głowa mała i im jakoś rodzą się zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
heh, mnie właśnie też już dawno to zastanawia...patologiczne rodziny mają sporo dzieci.podejrzewam, że specjalnie o nie się nie starają, tylko im tak jakoś wychodzi.albo też teraz dość często małolaty zachodzą w ciążę.jedna dyskoteka i załatwione...i później co?albo aborcja,albo wyrzucają dziecko na śmietnik, czy jeszcze gdzieś, albo oddają do domu dziecka.a przecież tyle kobiet tak się stara o dzidziusia i nic się nie udaje.nie sprawiedliwe to jest :( jak to się mówi: dla kogoś dwie kreski to koszmar, a dla kogoś marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze w tym ośrodkach adopcyjnych taka długa droga to zaadoptowania maluszka żeby jeszcze chociaż oni to jakoś ułatwili to było by dobrze tam tyle dzieci czeka na kochających rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne to jest ,zgodzę się z Wami:( Może my powinnyśmy tak przez miesiąc non stop pić?:) oczywiście żartuję:) Zobaczcie ja zrobiłm rano test i dla mnie wyszedl jak najbardziej byl pozytywny może poczekałam minutkę i już była kreska a jakbym nie zrobiła bety poszła bym do ginka i powiedziała że jestem w ciąży on by mnie zbadał i stwierdził że nie tylko na głupią bym wyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
no naprawdę...zawsze wszystko muszą robić pod górkę.nie dość, że ktoś chciał by adoptować dziecko, zapewnić mu szczęśliwe dzieciństwo, kochających rodziców i t.d. to jeszcze trzeba się o to prosić i się nalatać nie wiadomo gdzie, żeby nazbierać nie wiadomo jakich papierków.porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
no i ja również mam nadzieje że najblizsze 9 miesięcy tam spędzi , bo normalnie szaleje , kazdy lekki bol brzucha jakikolwiek i stres na maksa ;/ Taka jedna , co to znaczy GUM ? hehe :D no mam , 12254630 moje gg :) jak masz ochote to sie odezwij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ulegalka koniecznie musisz to sprawdzic , tak dalej byc nie moze :* eh niestety tak juz chyba jest ze jak ktos nie chce to wtedy ma , i tego nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka nie myśl tak powiem ci ze ja w przed ostatnim cyklu miałam podobnie okres spóźniał mi się ponad tydzień zrobiłam test i miałam wrażenie ze jest druga blada kreska poszłam do gin zrobiła mi USG i narobiła mi takiej nadziei ze niby takie ładne endometrium i ze mam zrobić betę zrobiłam badanie a w dzień odebrania wyniku dostałam takie krwawienie ze aż się popłakałam.Bo ja od czasu poronienia nie umiem sobie znaleźć dobrego ginekologa żaden jakoś nie chce mnie skierować na badania bo twierdzi ze jest wszystko w porządku ale ja jakoś tego nie czuje choć może się mylę a te badania co robiłam to wszystko na własną rękę bo wiem ze bardzo mi zależy na maluszku,ale mam nadzieje ze u Ciebie będzie inaczej i z całego serca ci tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ale u mnie był wyraźna kreska a tu nic:( zawsze przed @ tak na tydzień bolą mnie piersi i brzuch i jeszcze odc lędźwiowy mnie boli, jedyne co mnie martwi to może jakiegoś guza mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleglak no to nie mow nic o becie powiedz ze zrobilas test i wyszly dwie kreski i ze okres ci sie spoznia on cie przepada i sam stwierdz co i jak przynakmniej na usg bedziesz widzial i nie wyjdziesz na glupia ylko lekarz stwierdzilby ze tes jest mylny a tobie sie blizej przyjzy dlaczego tak jest i ci jest nie tak nie martw sie na zapsas , rób rano test jak pozytywny idz do lekarz jak nie to tez idz niech ci obejrzy od tego wkoncu jets lekarz. czarnulka ty sie nie stresuj tylko odpoczywaj i relaksuj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mam ok. 4 dni do @ ale korci mnie już zrobić test ale i tak na pewno nie jestem w ciąży tylko się nakręcam bo ma jakieś objawy. A ty ulęgałka do lekarza bo my tez się o ciebie martwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie rób mi testu!!! PAMIĘTAJ O NASZYCH MOTTACH:) ACH CO JA BYM BEZ WS ZROBIŁA ? KOCHAM WAS PSIAPSIÓŁKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez cie kochamy psiapsiulo co my bysmy zrobily gdybys nie zalozyla tego tematu kochana:D 👄 mart zadnych testów przed czekaj do@ jestesmy z toba dasz rade czeakaj cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha martus ;P ale i tak masz nie robic :) czekamy do czwartku :) ja juz dzisiaj nie wyrabiam z tymi jajnikami tak mnie strasznie bola :( ale musz wam cos powiedziec poniewaz nie liczylam dni i nie spodziewalam sie ze to juz teraz mam owulke mielismy z moim przytulanki przed i w trakcie owulki wiec moze i ja bede robila tescik zobaczymy ale czekam do @bale by bylo fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..................Wiek..... .........Termin@...................Miejcowość malpka24.............24.................11.02............ ..............Irlandia Staraczki : Nick...............Cykl.........Wi ek..........Termin@.........Miejscowość ciekawa...........2.............21............2123.01.... .......Wielkopolska biegaczka...........2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013..............3..........26.............20.02..... ................Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...............ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...... ......dolnośląskie słasica.................1.........28...........28.01.... .....warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..... ............małopolska sebza..................3..........26............30.01.... .............warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02.... ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.... ...........Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...... ............łódzkie ulęgałka.................5........29..............23.01 . 02............lubelskie silka33................2lata......33..............21.01.. .....................LU emachines..............2.......29..............9-10.02... .......śląsk/będzin taka_jedna28*........2.......28................21.02..... .....Anglia/ślaskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl......wiek.........T.P..... .........Miejscowość 0451994.............9.12.11........31........13.09.2012.. .............Ateny czarnulka..............1..............21.............?... ....................Anglia TABELKA DLA PRZYPOMNIENIA TO 3MAM KCIUKI ZA CIEBIE MAŁPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ulegalka , my również cieszymy się że jesteś , że wszystkie jesteście wiem że są tu kobietki ktore mają już dzieci, powiedzcie mi jak wygląda ten ból podbrzusza w pierwszych tygodniach ? czego mam się spodziewać , bo dziś co chwile kłują mnie jajniki , jest lekki ból podbrzusza, czasem nasila się na chwile, nie wiem co myśleć . napisałam do tego lekarza u którego bylam email , ciekawe co odpowie .. i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHNE A CO MYŚLICIE O KALKULATORACH INTERNETOWYCH? JA WŁAŚNIE WESZŁAM NA TAKI I WEDŁUG NIEGO POWINNAM DOSTAĆ @ 28 STYCZNIA CZYLI WCZORAJ. PODŁAM DZIEŃ OSTATNIEJ @ CZYLI 23 GRUDZIEŃ I DŁUGOŚĆ CYKLU 30 DNI I TAK MI WYSZŁO, POWINIEN MI WYLICZYĆ NA 22 STYCZNIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×