Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

niektóre sa spoko zalezy na jaki trafisz moja kumpela obliczala tak sobie termin porodu bo lekarz jak ja badal to ciagle inny termin jej wyliczal i ona korzystala z haczewski kalkulator fajnie opracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do dziewczyn ze slaska:) mieszkam w bedzinie , pochodze z czeladzi ale ogolnie to z sosnowcem zwiazana jestem:)mąż z zagorza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziewczyny znow się naczytałam o poronieniu i tak dalej , znów się boję , nie chcę tego przeżywać drugi raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
ulęgałko do lekarza marsz! i posłuchaj rady małpki - powiedz o teście,że pozytywny, okresu brak i niech bada kobieta. Podobno test nie może być fałszywie pozytywny ale fałszywy negatywnie jak najbardziej.3mamy kciuki !! Czarnulko dzięki! zaraz się odezwę :) GUM clinic to tam się zajmują leczeniem chorób ukł. moczowo-płciowego. Jak masz jakąś infekcje grzybiczą i coś to dostajesz leki za free i jeszcze badania też ci robią za free na wszystkie choroby weneryczne i inne HIV też. emachines to miło :)Czyli my po tej 2 stronie Brynicy :P hehehe Marto jak nie jest dla Ciebie problem jechać do Katowic do gina to mogę Ci polecić 2 bardzo fajne ginekolożki w PL mam dwie jak jedna nie może to do drugiej z problemem idę ;) ?Niestety są prywatne i drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka zwariowalas nie czytaj takich rzeczy po co sie denerwowac sama sie nakrecasz niepotrzebnie a ty masz teraz myslec ze wszystko bedzie dobrze a nie sie stresowac kobietko zrób to dla dzidziusia i powtarzaj sobie ze tym razem sie uda :) lepiej poczytaj sobie jakie badania i o diecie co warto jesc zeby dostarczac jak najwiecej witaminek w jedzeniu a nie w tab .oj kobitko kobitko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna- wiesz Katowice nie są daleko a przydadzą się jakieś namiary w razie czego a ile kosztuje wizyta jak można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
panikuję bo tak bardzo się boję że je stracę , jeszcze do tego ten ból podbrzusza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie martwisz zeby sie to drugi raz nie zdazylo ale moze dlatego cie boli po sie za duzo martwisz i stresujesz mysl o tym i powtarzaj sobie ze wam sie teraz uda dzidzius ci poslucha i bedzie tam siedzial spokojnie a jak bedziesz sie stresowac to dzidzia tez i bedzie myslec ze cos jest nie tak pamietaj jak ty jetses zadowolona to maluszek tak samo, ja wiem ze latwo mówic ale postarj sie dla fasolinki sie nie zamartwiac , trzymam kciuki musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziękuję malpka , naprawdę milo że jest ktoś kto potrafi podnieść na duchu :) od dziś zaczynam myśleć pozytywnie! muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to tu jetesmy i sie spotkalysmy an tym foru zeby jedna druga wspierac kochane dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja spadam pod prysznic i do łuzeczka musze jutro rano wstac i chce sie wyspac :P dobranoc milych snów dla wszystkich dziewczyneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
marto 1. Kośmider Ilona ona pracuje też w szpitalu i można przy niej rodzić, jest cały czas pod telefonem jak nie może odebrać - oddzwania do prowadzenia ciąży jest super u mnie w rodzinie kilka ciąż prowadziła i nie powiedział nikt złego słowa na nią .Byłam u niej w grudniu, za wizyte zapłaciłam 200 zł bo chciałam usg normalnie bez usg i cyto koszt 140 zł. Przyjmuje w Katowicach-ligocie ul.Zadole oto strona gabinetu: http://ilonapiechuta-kosmider.ginweb.pl/kontakt.htm Druga to Katarzyna Zawadzka ona pracuje w szpitalu w Tychach jak byłam w Polsce to chodziłam do Sosnowca do gabinety w ośrodku zdrowia ale przyjmuje w Kato : http://www.ziebaclinic.pl/kobieta.php?kontakt aha i zapomniałabym o jednym lekarzu ten jest ze tak napisze zaje***ty gabinet ma w Sosnowcu dr.m.med Jędrzejko Maciej http://www.ginekologia.tychy.pl/index.php?wykonawca=109 Reszty ginekologów NIE POLECAM a niestety miałam przyjemność poznać ich wieluuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja tez bardzo wielu miałam ginekologów i szkoda gadać a ty z tych 3 którego byś najbardziej poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
Marto nie mam pojęcia !!! Ja z planowaniem ciąży poszłam do Kośmidrowej- jest dobra,rzetelna,ma czas dla pacjentki,pracuje w dwóch szpitalach w Katowicach wiec masz do wyboru gdzie rodzić itp. bo u Jędrzejko mam stare zaległe sprawy które olałam kilka lat temu bo nie miałam pieniędzy na leczenie wg jego rad i troche mi wstyd się pojawić u niego .On patrzy na pacjętke całościowo jesli poroniłaś ,poronisz to on będzie drążyć temat dlaczego, co jest nie tak, weźmie cie na oddział do siebie ale do Tychów. polecam Ci strone znanylekarz.pl wpisz sobie tam ich nazwiska i przeczytaj opinie .Mysle ze może do niego bym poszła jakby coś było nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a propo mojego wyniku bet HCG,podana jest data : Pobranie 26 styczeń godz 11:25, przyjęte:26 styczeń 11:20 wynik: 26 styczeń 12:28. Pielęgniarka kazała przyjść 27 o godz 13 bo wtedy wynik będzie do odebrania. dt i godzina wydruku 26 styczeń godz 12:28Spójrzcie data pobrania jest większa niż data przyjęcia, czyli przyjęli szybciej niż pobrali? a wynik był już gotowy godzinę później a Pni pielęgniarka kazała przyjść na następny dzień bo w ten sam dzień wynik jest niemożliwy a może ja się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo:) uległka ale jezzz!!!! ale wypatrzyłas....moze maja zegary nie poprzestawiane i lecą jeszcze na letnim hehehe...Ty lec kochana i pytaj dlaczego tak?..o co chodzi wogóle?...a moze to nie Twój wynik..wiesz mysle ze w tych okolicznosciach to moze byc wszystko juz mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ale ja uważacie tak szczerze? jak chcecie jutro Wam prześlę zdjęcie np Tobie biegaczko? i test ciążowy i wyniki, no ja myślę że jak robisz taki test i za niego płacisz to musi być zrobiony na zicher a nie takie jaja? a może ja już zaczynam szukać czego się da?powiedzcie to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no za uszewe Go:)jeśli tak to niech chłopak ma trochę odpoczynku:) jutro go zaatakujesz:)) LWICO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to sie wogóle wydaje ze ty jestes w ciazy i juz!!! dla mnie było by to troche dziwne gdybys nie była...idz Ty kochana do jakiego porzadnego GIN i zrób usg i bedziesz wiedziala...bo tak to sie tylko mączysz tym oczekiwaniem ...tu potrzebe są konkrety kochana a nie półsówka i wyrazy twarzy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Wam wszystkim:)choc dla mnie to raczej nie dobry...bo mam takiego stresa przed jutrem...:(...ja ROBIE RANO TEST musze bo to juz 9 dzień sp.@i czy wyjdzie dod.czy ujemnie to i tak zapisuje sie do lekarza(tylko mimo wszystko bede musiała czekac min.tydzień i z tych nerwów to boje sie tez by krwawienie jakies sie nie pojawiło... (tak na szybkiego Was poczytałam ale nie bede sie dzis rozpisywać mialam gosci jeszcze od wczoraj i głupio mi było tak na inter.siedziec..a teraz kapu i hasku...jak zasne wogóle... jednak myslami jestem z WAMI WSZYSTKIMI:)ULEGAŁKA MIAŁA DOBRY POMYSŁ Z TEMATEM:)DOBREJ NOCKI WAM ZYCZĘ I JAK NAJMNIEJ STRESÓW!!!!!!!!!!!!!!! BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....ale zimno dzis...brrr...silka dawaj znac czym prędzej jak zrobisz trzymamy kciuki mocno za fasolkę:) buziaczki przesyłam kochane i miłego dnia zyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki! co u was? jakies pozytywne tesciki sa?:)u mnie 19dc, ciągnie sie niesamowice! tak naprawde to chyba do konca nie wiem kiedy dokladnie mialam owulacje...nie łapie sie w tym:) wspolzylam we wtorek a w czwartek mialam pobolewanie brzucha , takie klucie wiec byc moze wtedy owulka byla..., nastepnie wspolzylam w piatek, sobota, niedziela:)oj nakrecam sie nakrecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczynki, u mnie test negatywny więc myślę ,że po prostu cykl mi się wydłużył. Kiedyś miałam cykle 40 dniowe raz zdarzyło się 50 dni, teraz tzn od 4 msc @ mi się uregulował i myślałam ,że już tak zostanie... może znowu przesuną bo się za bardzo stresuję tymi testami? Poczekam do tego okresu i zacznę brać ten duphaston. A te bóle jajników myślę że są spowodowane, że może będę miała owulację.Przy wydłużonym cyklu chyba owulacja się przesuwa?Dzisiaj 39 dc, więc sporo mi się wydłuży... a jak u Was, Wy co niektóre będziecie mogły już niedługo testować;) ale czekać do okresu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to czekanie bylo takie proste:)niby kilka dni a wydaje sie wiecznoscią.silka robilas test???bo czekamy tu wszystkei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ulegałka to Ty tak masz ...a nic wcześniej nie wspominałas o rewolucjach w Twoich cyklach...to czekaj Ty kochana teraz spokojnie bo lada dzień mozesz dostać @...a jeżeli chodzi o cykl to faktycznie tez gdzies czytałam ze sie wydłuża razem z owu ....także działaj kochana działaj:p ...mnie cos zaczynaja jakby pobolewać jajniki odrobine...takie uczucia w dole brzucha...wiec chyba sie zbliza owulacja....wczoraj test owulacyjny nic nie wykazał zobaczymy dzis...a jesli chodzi o czas to ja powiem tak...w zeszlym cyklu okropnie sie nakręcałam i wtedy czas tak sie slimaczył...natomiast teraz jest ok ...czas leci normalnie ...szybko ...dzień za dniem...wiem ze oczekiwanie jest troche inne od czasu kiedy sie człek stara o dzidzie no ale nie napinam sie teraz...i jest mi z tym lepiej ooooo wiele lepiej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka czytuje was na bieżąco ale się nie wypowiadam uważam że powinnaś zbadać sobie prolaktynę . Zbyt wysoka może powodować takie zaburzenia jak u Ciebie ,możesz mieć problemy z zajściem albo z utrzymaniem ciąży. To badanie robi się z krwi bez względu na dc. musisz być tylko na czczo kosztuje u mnie 25 zł. Nie chcę Cię straszyć tylko doradzam , jest to badanie nie drogie nic nie zaszkodzi a może pomoże 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×