Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja nie wiem. dowiem sie jak pojde. ale przypuszczam, ze u mojego lekarza to bedzie jak za wizyte. niestety jest drogi. ale dobry, wiec warto zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja takiego z butelki nigdy nie robiłam :( kupuję zawsze ekspresowy ale pierw gotuję wywar : 1 biała surowa nie wędzona kiełbaska , wędzone żeberko , skrzydełka z wędzonego kurczaka, 2 listki lauowe ziele angielskie kilka ziaren pieprzu , dodaję pół selera marchew pietrucha - warzywa zcieram na tarce podsmażam pierw, ziemniaki kroje w kostkę i wrzucam, potem po godzince dodaję żurek ekspresowy rozpuszczony w małej ilości wody i dodaję 2 całe ząbki czosnku i troszkę majeranku , gotuję dalej , kiełbaske wyciągam i kroję w talrki wrzucam z powrotem i prubuję pierw potem doprawiam mielonym pieprzem ewentualnie solą , gotuje jajka , kroję na pół lub na ćiwartki i kładę na talerzyki i zalewam je żurkiem , ten z butelki chyba podobnie można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec to kafe a ja juz myslam ze mam problem z netem eh , ja zrobilam salatke leka na obiadek a pozniej bede robic baranine z warzywami zobaczymy co z tego wyjdzie :P bezik wkoncu gadasz po ludzku tak tzrymaj juz nigdy nas nie opuszczaj i nawet nich ci to przez mys ni przejdzie :) ulegalka wiec jak ci sie cykl przesunol to owulka tez i jak bylo przytulanki wiec moze cos z tego wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak po hawajsku się robi a za żurek boje się zabrać bo to ulubione danie teścia a nie mam pojęcia jak zrobić żeby było dobrze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko już gotowe :) właśnie zajadam żurek muszę sprawdzić wcześniej żeby nikt się na zatruł nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika i jak zurek dobry w smaku ? a ja wlasnie posprzatalam jeden pokuj bo byla w nim skladzik i najwysza pora zeby doprowadzic go do porzadku i sie udalo wyglada jak pokoj wreszcie :P mam jeszcze ciuszki do prasowania i baraninke musze wrzucic do piekarnika:) a mialam sie dzis nudzic to wynalazlam sobie robote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalak - wlsnie przeczytalam na necie ze beta jak jest wyzsza niz jeden to moze byc podejrzenie ciazy a ty mialas wyzsza niz jeden wiec moze jest jeszcze nadzieja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doprawiłam po swojemu, a mimo że nie przepadam za żurkiem to zjadłam :) zobaczymy co reszta powie :) a jak im nie będzie smakowało to już im nic nie zrobię następnym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno dobry jak ty nie lubisz i zjadlas to reszcie tez bedzie smakowac :) a to dzisiaj obiadek z tesciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
hej !!! małpko, to jest mój 3 cykl starń, @ na 23.02., wiecie co troszke robie sie przeziebiona , pije wit c, i czosnek w tabletkach co mam zrobic z tym cyklem , pewnie musze poczekac do nastepnego ze staraniami, aby sie cos nie porobiło póżniej doradzcie , starć sie czy nie!! w sumie to @ był do wczoraj , starania moge juz rozpocząc, najpózniej w poniedziałek do biegaczki pierwszy raz stosujesz te testy owulacyjne? ja zakupiłam jutro maja juz być , tylko teraz to ja niewiem czy je wykorzystywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dzisiaj się żądzę u "przyszłych teściów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Ulna jak jesteś lekko podziębiona i czujesz że to nie jakaś grypa czy angina to bierz sie za przytulanki :) mam prace w której musze sie schylać , podnosze rzeczy które ważą z 5 kg , jak myślicie czy jak zajde to będe mogła te 5 kg podnosić tak z 20 razy dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
do biegaczki i ile ich użyłas w tym cyklu , chodzi mi ile testów zrobiłas aby pokazała się te 2 kreski? napewno juz pisałas wczesniej o tym ale nie chce mi sie szukac :) a ja zakupiłam 10 + test ciążowy , wystarczy mi? dodam że pierwszy raz cos takiego bede stosowała , nawet niewiem, ale chyba nic trudnego , co nie co juz czytałam , czyli jak mam cykle co 28 dni, to testowac powinnam 11 dnia cyklu przez 5 dni , i wtych dniach powinna wyjsc te dwie kreski, a moze sie przesunąc owulacja? np , tak jak ja przez przeziebienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:)Dziś miałam umówiona wizyte u endokryn.chciałam by wystawiła mi rec.na badania i BETE,A ona mi dzwoni że wyjezdza do innego miasta bo jej córka rodzi!I,tak z tego stresu niedawno jakies plamienie dostałam....dzis 11 dz.jak spóznia sie@,mam nadzieje ze to jednak ona...brzuch kłujetak samo jak przez ponad tydzień...i coraz bardziej boli takze to pewnie@...jeny..i znów czekanie i niepewnosc... Chyba na jakis inny topik wejde,tam gdzie mają tak jak ja niedoczynnosc tarczycy,bo Wam niechce zawracac głowy tymi sprawami..JESTESCIE ZDROWE I PREDZEJ CZY PÓZNIEJ UDA WAM SIĘ!ZYCZE TEGO WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA! Sebza=trzymam kciuki!by sie udało!JAK I ZA WAS WSZYSTKIE STARACZKI KOCHANE!Bede Was podczytywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
głupie pytanie ale nie wiem co robić, lekarz zabronił sie schylać i podnosić 5 kg tyle razy , konsultowałam to z internistką to mówiła że bez problemu moge sie schylać i to podnosić a wy co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
bezik raczej nie , przynajmniej ja bym nie ryzykowała, ja pracowałam w sklepie i niestety tez trzebabyło dzwigac towary , schylać,,itp. ale jak tylko sie dowiedziałam okazałam zaswidczenie o ciąży, i poprostu tylko byłam na kasie, do 3 miesiaca ciązy pózniej juz sami mnie wyganiali na chorobowe , bo sie bali ze cos sie stanie, i pózniej bede miec do nich pretensje, ale mówiaz ejak ciąza jest odpoczatku mocna, to nic ją nie złamie, gorzej własnie jak ciezko sie jest ją utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik czys ty zwariowała jak zaciszysz zadnego podnoszenia ciezarów i tak czestego schylania, podnoszac cos napinamu miesnie w tym miesnie macicy wiec moze doprowadzic to do poronienia lub przed wczesnego porodu , jak zaciazysz popros pracodawce niech przeniesie cie do lzejszych prac lub idz na l4 przeciez i tak jest 100% płatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
silka, nie łam sie nie opószczaj nas, widze ze masz te same humorki ja ja przed dostaniem@ i tez pisałam ze sie rozstaje, a wróciłam szybciej niz mysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek............Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24................11.02.................................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl..........Wiek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa.................2.............21.......2123.01..........Wielkopolska biegaczka...............2..............?........15-18.02....................... ira2013..................3.............26.......20.02.....................Śląskie maya10..................5.............28.......30.01.....................ireland bezikmalinowy........2...........28.........17.02..............dolnośląskie słasica....................1.............28.......28.01......warm.mazurskie ulna30....................3.............28.......23.02................małopolska sebza.....................3.............26.......30.01................warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02.................Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.03.02.................Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02...................łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01.................lubelskie silka33.................2lata...........33........21.01........................LU emachines...............2..............29.......9-10.02.........śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..........Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl........wiek..........TP............Miejscowość 0451994.............9.12.11..........31........13.09.2012.............Ateny czarnulka..............1................21............?.......................Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO NIE CHCE WAS OPUSZCZAĆ:)jednak na jakiś czas chyba musze dac sobie spokój,bo zwariowac mozna...ostatnio z moim M aż sie pokłócilismy o to(co prawie wogóle nam sie ie zdarza..)mam straszne wachania nastrojów juz dłuższy czas,do tego non stop tyje(choc mało jem i staram sie zdrowo odzywiac)no,ale to sprawa hormonów i póki nie dostane wiekszej dawki=nie bedzie lepiej.NAPRAWDE NIE ZYCZE NIKOMU!PROBLEMÓW Z TARCZYCA..(a dowiedziałam sie o chorobie po poronieniu dopiero..)Do tego stresów duzo(też pochowałam moja kochana babcie,niedawno tesciową...:(...i inne stresy,wiec i to też działa na psychike...ech...JUZ WAM NIE NUDZĘ,IDE PRZESPAC SIE BO PRAWIE CAŁA NOC ZNÓW NIE SPAŁAM...:(...do nastepnego razu kochane:)trzymajcie sie dzielnie!przesyłam wszystkim buziaczki i czekam na DOBRE WIESCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
silka33 co masz z tarczycą? Bo ja mam TSH dosyć wysokie i lekarka powiedziała,że wtedy sa poroniena. Wizytę u endokrynologa mam za 2 m-ce i to prywatnie bynajmniej nie na nfz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
taka jedna 28 a jakie masz tsh ? ja mam 2.60 a miałam 4.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×