Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
prezencik na walentynki wymarzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem pewna że tonie jest ciąża, już dawno by to test wykazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki w ciąży to ja na pewno nie jestem bo pryszcze mi na czole powyskakiwały a to jest mój zawsze zwiastun @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Kochane:* Co tam słychać?Jak starania?Troszkę się nie odzywałam bo pisanie pracy licencjackiej zajmuje mi dużo czasu:) Nie zdążyłam się z Małpeczką pożegnać:* I powiem Wam szczerze,że u mnie prawdziwe staranka się chyba dopiero dzisiaj wieczorkiem zaczną:)Chodzi o to,że niby parę dni temu miałam śluz płodny(ale taki sobie).Dzisiaj się budzę...jajniki bolą, idę do wc a ze mnie się śluz płodny,piękny,rozciągliwy wylewa litrami haha:)I do tego mam szyjkę bardzo wysoko, mięciutką i bardzo otwartą:)Więc wychodzi na to,że owulacji jeszcze nie było:)A dzisiaj mam już 18 dc...więc musimy się zabrać do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz myślę...hmm.Może ja mam drugą owulację?Skoro w 13 dc też był płodny,a później już biały nieprzejrzysty.A teraz znowu piękny płodny... Ale czy to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kruszynka nie wiem ...ale faktycznie zastanawiające...to ze sie przesuwa to wiem ale zeby była 2 razy...moze z drugiego jajnika jest??? a moze przeciągła sie...moze był sluz ale wewnątrz...a to co mailas 13 to może były tylko dni płodne a nie owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie sprawdzam wewnątrz:) No od 13 chyba do 15 był płodny,później niepłodny(taki gęsty)a dziś znowu płodny...już nie wiem co mam myśleć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na to paskudztwo, na razie boli mnie brzuch jakbym miała zaraz dostać , matko już niech przychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! ale sie rozpisalyscie:) i dobrze:) ulegalka na pewno z brzuszkiem niebawem bedzie paradowac:) u mnie okresu brak, czekam...ale nic nie czuje! co chwile chodze do kibelka i sprawdzam czy cos nie polecialo ale @ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
@ dopiero 17 a pupa tak mnie boli jajniki kłują i brzuch :( wiadomo że przyjdzie ta paskuda @ czasem tak mam , ale śnieżek sypie :) kruszynko ja też tak mam dziwnie ze śluzem tylko zawsze mam skąpe ilości a szyjka miękka ale przecież dni płodnych niemam , nic nie rozumiem pogubiłam sie w tym wszystki, kobietki, więc ide podgrzać mężowi pierożki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ale ze mnie maruda dzisiaj z resztą tak jak zawsze ... o życie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:P robilam przeciez we wtorek wiec dzisiaj to bez sensu znowu robic. moze jutro @ dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Czytam Was od jakiegoś czasu i mam nadzieję że pomożecie mi z mim problemem: Staramy się z narzeczonym o dziecko. Ostatnie 2 cykle miałam 32 dniowe czyli teraz niby owulację powinnam mieć koło 7 lutego. Dzisiaj zauważyłam jakieś lekko brązowe upławy. Jest ich bardzo mało i to takie niby krew niby nie krew. Co to może być?? Chciałabym już być w ciązy ale nam się nie udaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewuś: ja tak mialam ostatnio i podejrzewam ze moglo to byc plamienie owulacyjne.troche poczytalam i w sumie by pasowalo:) moze tez to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewuś: ja tak mialam ostatnio i podejrzewam ze moglo to byc plamienie owulacyjne.troche poczytalam i w sumie by pasowalo:) moze tez to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
emachines czyli jak by to było to co napisałaś to znaczy że owulacja była i jest szansa na dzidziusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewuś:) No tak ja pisze Emachines,najprędzej to plamienie owulacyjne:) A napisz coś więcej o sobie:)Ile się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Staramy się od października i do tej pory nic z tego :( może teraz się uda. Ostatnio miałam wszystkie objawy ciąży które oczywiście sobie wmówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus-szansa jest zawsze:) przynajmniej trzeba w to wierzyc:)zobacz na nas wariatki, nakrecamy sie wszystkie ale jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie od grudnia. zawsze po @ wypatruje objawow ciazowych a i tak potem nastepny okres przychodzi:) tak bedzie i teraz:) poczytaj o tym co pisze reszta dziewczyn i zobaczysz ze wszystkie przezywamy to tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj moje kochaniutkie!! Witam Ewusia! trzymam kciuki,żeby w końcu się udało:) ile masz latek ? napisz coś o sobie:) ja myślałam,że u mnie wszystko się dzisiaj rozwikła ale dalej cisza:( kurczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! ja staram się dopiero miesiąc , czuję już ,że @ przede mną , ale gdzieś tam mam jeszcze cichą nadzieję . Boję się trochę,że dam się zwariować ... Jak niektóre dziewczyny piszą żeby o tym nie myśleć , dać na luz , nie wiem jak one to robią , ja mimo krótkiego starania się myślę o dziecku bardzo często w ciągu dnia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula922
przypadkiem do was zajrzalam ,dziewczyny zycze wam duzo ,duzo cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkiem do was zajrzalam ,dziewczyny zycze wam duzo ,duzo cierpliwosci to do góry to ja tylko zle wpisalam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×