Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
małpeczko dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mi czasem sie wydaje że mój gin nie widzi wszystkiego co ja na monitorze , ostatnio widziałam jakieś 3 plamy a on nie , może jest niedokładny albo ja wydziwiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik moze sprobuj zmienic ginka i wtedu sie przekonasz czy cos ztym doktorkiem jest nie tak moj jest dobry tylko ze ja to mam pecha zawsze sie cos musi wydarzyc ale juz go o test nie pytalam bo zadzwonil mnie przeprosic tak szybko a ja juz go nie pytalam co sie stalo bo mówil ze cos w domu weic nie bede dociakac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zmienie , mam nadzieje że trafie na dobrego z porządnym sprzętem do usg oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie małpko a juz myślałam ze Tobie sie udało:(...cóz za chwilę ja dołącze i zaczynamy nowe starania...:) ema moze zrób test jutro rano ...dla pewnosci ...jak naprawde jestes w ciązy powinien potwierdzić pierwszy wynik...moze bedziesz bardziej spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............Wiek........... .. .Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24...............11.02.................. ................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl....... ....Wi ek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa................2............21.......2123.01..... .......Wielkopolska biegaczka.............2..............?........16-17.02... ........................ ira2013...............3.............26.......20.02....... .................Śląskie bezikmalinowy........2...........28.........17.02........ ......dolnośląskie ulna30....................3.............28.......23.02... ............małopolska sebza.....................3.............26.......30.01... ............warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02.... ..............Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.11.03...... ...........Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02....... ............łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01 ..................lubelskie silka33.................2lata...........33........29.02.. .......................LU emachines...............2..............29.......8-9.02... ........śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..... .....Anglia/Śląskie sodie86...................1............25.......15-16.02......Wrocław/dolnośl. Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl........wiek..........TP.......płe ........Miejscowość 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.......?... ..............Ateny czarnulka..........1...........21......4.10.12.........?. .................Anglia maya10...........5............28......14.09.12........?.. ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....? ................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diewczynki :) pogodzilam sie z moim dopiero dzisiaj . tetryk cholerny ale kocham go bardzo :) . witaj malpka a sadzilam ze Ci sie udalo . :( . ja sie juz nie moge doczekac mojej wizyty w szpitalu gdzie tam tam do kwietnia mam nadzieje ze zleci mi szybko ale przy mojej corci napewno zleci . ide cosik zjesc bo glada jestem . milego wieczorku . buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick.................Wiek.............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24..................06.03.............................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl..........Wiek......Termin@..........Miejscowość ciekawa...............2.............21.........2123.01..........Wielkopolska biegaczka.............2..............?.........16-17.02.......................... ira2013...............3.............26..........20.02......................Śląskie bezikmalinowy......2............28..........17.02..............dolnośląskie ulna30..................3............28...........23.02...............małopolska sebza...................3.............26.........30.01................warszawa sonholindo.........+2lata.........23.........9-12.02...................Setubal marta2387........1.5roku.......25........ok.11.03..................Śląskie kruszynka1990......11...........21..........19.02....................łódzkie ulęgałka.................5...........29..........23.01...................lubelskie silka33.................2lata........33..........29.02...........................LU emachines...............2..........29..........8-9.02............śląsk/będzin taka_jedna28*..........2..........28..........21.02...........Anglia/Śląskie sodie86..................1.........25........15-16.02......Wrocław/dolnośl. Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl........wiek........TP..........płeć.......Miejscowość 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.......?..................Ateny czarnulka..........1...........21.........4.10.12.......?..................Anglia maya10...........5............28.........14.09.12......?................ireland słasica.............1...........28...........3.10.2012....?..............mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moje kochane przyjaciółki, cały czas o was pamiętam! małpko nie wierzę w to ,że nie jesteś w ciąży:(((( . Jeśli tak ,dziewczyny robiąc testy które wyszły pozytywnie poczekajcie tak jak małpka moje kochana, nie nakręcała się i czekała cierpliwie.. MAŁPKO MOJA KOCHAM CIĘ I JESTEM Z TOBĄ... Ja jak się okazało,po długim czasie(nic Wam nie mówiłam bo ja nie dowierzałam) ,że mam endometriozę( czytajcie Kochane na internecie) ja już całkiem nie wierzę,że będę miała drugie dziecko jeśli tak to nie wiem kiedy to nastąpi... chciałam Was opuścić ale nie mogę,za bardzo Was kocham! nigdy nie opuszczę!!Emuś w tym przypadku( MAŁPKA) czekam na potwierdzenie lekarza, ale mimo wszystko TRZYMAM KCIUKI!!! BUZIACZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie dowierzam...tak mi przykro:) kochana bądź dobrej myśli...wierze ze jeszcze nic nie jest przesądzone...zdaje sobie sprawe ze mozesz byc teraz podłamana to zrozumiałe..ale wierze ze jestes silną kobieta i dasz rade tym bardziej ze masz koło siebie ludzi, którzy Ciebie kochają i sa z Tobą na dobre i złe...My tez Ciebie nie zostawimy... pamiętaj ze zawsze możesz na Nas liczyc...gdybyś czegoś potrzebowała...cokolwiek służę pomocą...mysl kochana pozytywnie...ja jestem z reguły optymistka i wierze...wiem... ze to skończy sie dla Ciebie pozytywnie...musisz wierzyc ze bedziesz mama po raz drugi...a bedzie Tobie to dane!!! ...bedzie dobrze zobaczysz...teraz najważniejszy jest dla Ciebie spokój...NIE JESTES SAMA KOCHANA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! Emuś leć jutro do lekarza :) Biegusia no ja mam jakąś nadzieję,że się uda zajść w ciążę bez leczenia, a tego guza to mam na bliźnie po cesarce myślałam ,że to po prostu zrost ale nie, mogą to tylko usunąć operacyjnie, lekarz mówi ,że jak zajdę w ciążę w ciągu roku to skierowana będę od razu na cesarkę i usuną mi to przy okazji, więc muszę próbować. Małpko robiłaś ten test clearblue i Ci wskazał 1-2 tydzień jak to możliwe? Kurczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ulęgałka mnie pocieszyłas:)...u mnie tez spokój...nic nie boli znowu...organizm bawi sie ze mną ewidentnie...wczoraj ból piersi dzis juz nic...ból podbrzusza juz tez sie uspokoił od czasu do czasu jakies tam delikatne, leciutlkie takie ćmienie i kłucia jakby blizej pachwiny...szyjka juz sie zniża i robi sie coraz twardsza....wiec juz nie przeżywam...dalej "mokro"czuje sie jakbym miała dni płodne... jestem w 25dc...chyba dam sobie spokój na chwile...odezwie sie jeszcze...po@...miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ulegalko sloneczko bedzie dobrze i nie wolno sie poddawac buziaki i sciskam mocno . malpka i biegaczka dostalyscies @ .buziaki dla Was dziewczynki . ja jakos dzisiaj malym leniem jestem ide sie przebrac bo dalej szlafrok mam na sobie . obiadek sie robi potem mamy lazanie jeszcze zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :) ulegaleczko ja wierze ze wszystko sie uda i ze zajdziesz w ciaze i tak jak mówisz ze ci to usunai juz bedzie ok trzymam kciuki za ciebie z reszta za wszystkie ;) dobrze zesie nie poddajesz i tak jak biegsia mówi mozesz na nas liczyc i nie opusczaj bo spotkalysmy sie tu bo mamy jeden cel a teraz mysle e nie tylko to nas laczy wiec dobrze ze jestescie i ze mozemy sobie razem pogadac:) ...... nie wiem kochana dlaczego ten test tak wyszedl nie mialam okazji zapytac lekarza ale jak widac ni do konaca mozena wierzyc testom pierwszy raz mialam taki przypadek i nie wiem jak sobie to tłumaczyc moze faktycznie sie cos tam rozwijalo ale przestalo pewnie czytalam ze samoistne poronienia moga wystepowac kilka razy w roku tylko ze kobieta o tym moze nawet nie wiedziec bo krwawienie sie pojawia w dniu spodziewanej miesiaczki i nam wydaje sie ze to wszytsko jest ok bo blastocysta zagniezdza sie w macicy okolo 10 dnia do 14 od zaplodnienia i dlatego jak kobieta jest w ciazy ma plamienia bo jak blastocysta "wchodzi do macicy" odrywa sie skrzep króry powoduje krwawienie albo plamienie wiec ja mysle ze porostu umnie skonczylo sie na etapie zagniezdzania do którego nie doszlo a cialoko zólte produkwało progesteron daltego jak zrobilam test to byl 10 d progesteron byl podwyszony i dlatego pokazło mi tak ale juz pare godzin pozniej moglo wszytsko obumzec i dlatego nastepny test mialam negatywny.... ale sie rozpisalam sorki dziewczynki ale musialam wam to opisc któras z was miala tak ze test byl pozytywny a poznie juz negatywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Hej kobitki, znowu cała pupa boli i na dodatek plamienie dostałam a okres w piątek ma być , czuje sie ochydnie jak bym już miała dostać @ , ulęgałko wszystko będzie dobrze , wszystkie będziemy miały dzidzie i skończą sie nasze problemy zdrowotne :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
jeju zaraz chyba @ dostane to bedzie 22 dzieć cyklu troche zawcześnie ale cóż , szybciej następne staranka zaczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Witajcie Dziewczyny! Podczytuję Was od początku ale dopiero teraz postanowiłam napisać.Ulęgałko...ja też choruję na endometriozę...i to 3 stopnia.Stan po przebytym w 1999r cięciu cesarskim...Od ponad 8lat staraliśmy się o drugiego bobasa i nic nie wychodziło.Dopiero jakieś półtora roku temu trafiłam na fajnego doktora,który zdiagnozował tą wstrętną chorobę! 18lutego minie rok od operacji -laparotomia z badaniem drożności jajowodów.Jajowody drożne-wielki sukces ale prawy jajnik w opłakanym stanie...na lewym już się zaczynało... Przez ponad pół roku brałam tabletki na zatrzymanie miesiączki,żeby jajniki się zregenerowały,odpoczęły.Teraz biorę co miesiąc duphaston i mam robione usg.Endometrioza się cofnęła :) W tym cyklu zaczęłam brać clo.,na pobudzenie pracy jajników,w 9dniu cyklu miałam 2 piękne 15mm pęcherzyki.Zobaczymy co z tego wyniknie :) Jutro albo pojutrze mam dostać @... choć nie liczę,że w pierwszym cyklu się uda...grunt to pozytywne myślenie!!! Ulęgałka-nie można się załamywać!!! Jakbyś chciała coś więcej wiedzieć to pisz z chęcią odpowiem :) Przepraszam,że się rozpisałam...Pozdrawiam Was Dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! kurczę małpko to przykre,że się tak dzieje:( to najlepiej robić test po spodziewanej @ Krzewuszka dziękuję ,że napisałaś,powiedz a jak się o tym dowiedziałaś? też miałaś takiego guza? mnie on tylko boli przy miesiączce, byłam u dwóch lekarzy ,którzy stwierdzili,że to jest endometrioza ale jej początki więc nie powinnam mieć problemu przy zajściu w ciążę ale ja im nie wierzę.Powiedz mi co powinnam zrobić?Powiedzieli mi ,że jak zajdę do roku to mi podczas cesarskiego cięcia usunął. Co byś mi doradziła? Krzewuszka to gratulację!!!trzymam kciuki i napisz jak badania. Aha mi doktorka przepisała duphaston. A jak u pozostałych dziewczynek?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Ulęgałko... jak pisałam mam już jedno dziecko,które skończyło w tym roku 13 lat.Po paru latach chcieliśmy drugie ale nic nie wychodziło :( Chodziłam od jednego lekarza do drugiego... i to prywatnie...i ehhh szkoda gadać. Potem poszłam do naszej przychodni na nfz i ten lekarz po zrobieniu usg zaczął podejrzewać endometriozę na jajniku bo miałam cystę.Pomimo braniu leków przez parę miesięcy nic nie pomogło.Rozwiązaniem była operacja...nie laparoskopowo ale z rozcinaniem powłok brzucha,a że miałam już bliznę po cesarce to rozciął na niej.Zrobił laparotomię ponieważ lepszy miał dostęp do jajników...Prawy tragedia a na lewym już miałam ogniska chorobowe...wycinki posłał do badania gdzie potwierdziła się endometrioza 3 stopnia :( Ty masz lepiej bo masz w bliżnie po cesarce i początki.... ale i tak robią się zrosty wiec lekarze zalecają badanie drożności jajowodów-to ważne bo mogą być w zrostach i w ciąże nie zajdziesz nigdy...ja miałam podczas operacji,i wszyscy w szoku bo miałam ok a przy trzecim stopniu to cud :) Po operacji przez pół roku tabletki orgametril-organizm zareagował super...nie miałam miesiączki wcale,dobrze się czułam i co miesiąc usg.Moje jajniki musiały odpocząć,zregenerować się...Ale jest wszystko dobrze.Teraz biore duphaston od 16dnia cyklu 2x1 przez 10dni.Jest to hormon,który reguluje miesiączke,pomaga w endometriozie.|Jak zajdziesz w ciąże to podtrzyma ją a jak nie to po paru dniach dostajesz miesiączkę.Ja na Twoim miejscu to bym ten lek brała. U mnie nie było żadnych obiawów...miesiączki rególarne,bóle brzucha jak przy @,jedynie to zaparcia i brak ciąży. I warto zrobić drożność jajowodów...przy następnej wizycie zapytaj o to lekarza.Aha lekarz może tylko podejrzewać endometriozę ,100% pewności daje tylko badanie wycinka... Kurcze mam nadzieje,że coś zrozumiałaś z tego mojego haotycznego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
A miałaś robione usg? I to ważne,czy masz owulację-powinnaś mieć monitoring cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diękuję krzewuszka, tak zrozumiałam wszystko, jak ostatnio byłam u ginekologa tzn robiłam wszystkie badania, to zrobiono mi usg dopochwowo i wszystko w porządku, macica i jajniki też, Pani przepisała mi duphaston na uregulowanie , powiedziała ,że to początki ale nic mi nie wycinali:( powiedziała ,żeby brać ten duphaston, takie same dawkowanie jak Tobie ,jeśli on nie pomoże to zgłoszę się do innego lekarza. Owulację chyba mam bo zawsze czuję, ból jajników i podbrzusza, ale nie wiem czy jajo pęka. Kurczę podłamałam się strasznie:( Mój synek teraz ma trzy lata a staramy się 5 cykli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Głowa do góry! Będzie dobrze! 5 cykl to nie jest tak dużo. U mnie choróbstwo zaatakowało jajniki wiec dla mnie najlepszym lekarstwem byłoby nie mieć wcale miesiączki...ale że chcemy mieć jeszcze jedno dziecko,lekarz powiedział,że powalczymy.... Też mam dni zwatpienia :( Tyle kolezanek w ciaży...drugiej,czwartej...ehhh... Braciszkowi tez się urodzła druga córka,łezka sie kręci ale co zrobić.Dziękuję Bogu za jedno bo niektórzy to nawet jednego nie mają a bardzo chcą. Kup sobie folik,kwasy omega-3 i bierz duphaston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a co tu taka cisza ???? pozdrawiam wszystkie dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie dziewczynki:) małpko,jejku a już tak się cieszyłam że udało sie Tobie!ale dziwne to wszystko...u mnie tez tak kiedyś było...jednak niestety czesto wystepują poronienia samoistne DLATEGO NIGDY JUZ NIE ZROBIE TESTU PRZED SPODZIEWANA @!A,NAWET I PARĘ DNI PO JEŚLI MA SIĘ NIEREGULARNE CYKLE.W tym mc. z moim M dajemy sobie spokój ze starankami,PEŁEN LUZ,spotkania ze znajomymi,rodziną i jak najmniej myśli zwiazanych z zajsciem w ciażę.Wiem,ze to nie łatwe ale staramy się:) POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI RÓWNIEŻ NOWE hej:) I,OCZYWISCIE UDANYCH STARANEK!ORAZ PIEKNYCH WALENTYNEK WAM ŻYCZĘ KOCHANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,jeszcze do Was pytanko=jak spędzacie?będziecie spedzaćWALENTYNKI?obchodzicie jakoś specjalnie?i czy wogóle ten dzień..?jak tak podzielcie sie pomysłami,czy prezentami dla swoich połówek kochanych:) my na romantyczną kolacyjkę sie wybieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w walentynkowy wieczór będę siedzieć na fotelu u gina. Póki co nadal okresu nie ma, plamienia także już sie nie powtórzyły. Testu już nie robiłam, bo bez sensu. Wszystkie wcześniejsze były negatywne. Brzuch mnie dziś bardziej boli. Czekam co przyniesie jutrzejszy wieczór. Mam nadzieję, że nie jestem chora i nie będę musiała zaprzestać starań. Nie nastawiam się jednak na nic pozytywnego. Pozdrawiam Was wszsytkie!!! Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Hej kobietki :) a ja czekam na @ wczoraj plamienie miałam dziś brzuch mocno boli , pamiętajcie o tłustym czwartku , pozdrawiam :classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×