Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
znowu plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki :) gdzie sie podzialyscie .czarnulka jak tam Twoja wizyta u poloznej ???? malpka co tam u Ciebie ??? ulegalka buziaki dla Ciebie , biekaczka , bezik gdzie sie podzialyscie dziewczynki az smutno :( . u mnie walentynki nwet mojemu nie kupilam prezentu nie mialam sily jechac zawsze jestem przygotowana a teraz nie mam sily . maz kapie mala bo ja juz sily nie mam niech sie juz skonczy ten 1 trymest . i chce juz 3 kwietnia i zobaczyc mojejgo maluszka . buziaczki dziewczynki na Walentynki hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewuszki! Halo, halo czy ktoś tu jest? Jak Wasze samopoczucia? Kochane dzisiaj walentynki, nienawidzę tych dużych czerwonych lizaków w kształcie serca! ;) Przyznać się ,która z Was zaciążyła? no na pewno Majeczka:)Jak się czujesz? Biegaczka , Czarnulka, Małpka, Ema i reszta ! natychmiast coś proszę wyskrobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
witajcie poczciwe babeczki :) jam dziś dostała @ biore sie za robote , pozdrawiam ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik to można się cieszyć bo będziesz zaraz znowu się zabierała za "robotę":) mi się właśnie kończy ale d razu nie będę się zabierała za seksik odczekam 2-3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :) .....Jak tam sie miewacie przygotowane do walentynek ? ja dzis zrobie kolacje bo mój pozno konczy a pozniej posiedziemy soebie razem i winko wypijemy :) U mnie nic specjalnego@ sie konczy chodz jakas krótsza niz zawsze zawsze 6 dni a teraz jest 4 i juz prawie koniec :) a wy tak tu cichutko nic nie piszecie smutno tak troszeczke :( a to dla kazdej z was po jednym 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka dostalas @ i nic nie mówilas czy ja cos przeoczylam :( to super nie zapomnij sie wpisac do tabelki jak bedziesz wiedziec termin kolejnej chociaz mam nadzieje ze kolejnej nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik a ty cos wczesniej @ dostalas miala byc 17 ale no coz tak bywa bierz sie za chlopa i do dziela kochana trzymam kciuki &&&& :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczko przeoczyłaś ,pisałam wcześniej , to idziemy łeb w łeb:) Dziękuję za serduszko!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! wczoraj wieczorem test pokazal mi dwie piekne krechy:) wiec chyba ciaza na 100% jest. ale biore ta luteine i mnie mdli strasznie.a poza tym jestem ciagle spiaca i zmeczona:) w nast srode mam wizyte u gin, ciekawe czy cos dojrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zastanawiam sie kiedy będzie owulka i czy wogóle będzie w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema to to gartulacje ciesze sie ze tobie sie udalo :D wiec tak jak wszystkim tak i tobie mówie odpoczywaj i nie przemeczaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja jestem strasznie chuda wyglądam jak chłop taki zdechły w dodadku dużo jem i nie moge przytyć , w tym miesiącu odpuszczam sobie monitoring i tak to nic nieda , musze wyluzować bo znowu zaczynam sie chyba nakręcać , oj babeczki głupia ja :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
wpiszecie mnie do tabelki ? prosze 🌻 tam trzeba zmienic cykl i date @ następnego a ja nieumiem nawet niewiem od kiedy mam liczyć @ bo przed wczoraj malutkie plamienie , wczoraj większe a o równo północy normalny @ dostałam , jestem zakręcona jak gówno w przeręblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
przepraszam za słówko kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik to małpka musi zrobić, i jakby mi też poprawiła tylko,że ja teraz nie wiem kiedy powinnam dostać @ ahhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wam dziewczynki zmienie cykl a w dniu @ wstawie znak zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick.................Wiek.............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................06.03..............................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl..........Wiek......Termin@..........Miejscowość ciekawa...............2............21.........2123.01...........Wielkopolska biegaczka.............2..............?.........16-17.02............................ ira2013...............3.............26..........20.02......................Śląskie bezikmalinowy......3............28.............?..................dolnośląskie ulna30..................3............28..........23.02................małopolska sebza...................3.............26.........30.01................warszawa sonholindo.........+2lata.........23.........9-12.02...................Setubal marta2387........1.5roku.......25........ok.11.03...................Śląskie kruszynka1990......11...........21..........19.02....................łódzkie ulęgałka.................6...........29.............?......................lubelskie silka33.................2lata........33..........29.02...........................LU emachines...............2..........29..........8-9.02............śląsk/będzin taka_jedna28*..........2..........28..........21.02...........Anglia/Śląskie sodie86..................1.........25........15-16.02......Wrocław/dolnośl. Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl........wiek........TP.........płeć........Miejscowość 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.....?...................Ateny czarnulka..........1...........21.........4.10.12......?..................Anglia maya10...........5............28.........14.09.12.....?.................ireland słasica.............1...........28.........3.10.2012.....?...............mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia melduj sie tu nam szybciutko co tam u ciebie czemu sie nie odzywasz mam nadzieje ze nas nie opusicilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz biegusia sie odedzwie :) zmienie tylko jak ema wyrazi zgode bo moze chce poczekac do wizyty u ginka ale jak ie ma nic przeciwko to juz terz ja moge przenies do brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dziękuje małpeczko :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam okropne mdlosci-pewnie po luteinie. jestem non stop spiaca i zmeczona. ciekawa jestem czy dostane L4 w przyszlym tyg...nie chce ryzykowac straty ciazy jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema badz dobrej mysli wszystko bedzie ok nie zamarwiaj sie nie potrzebnie bo to tylko sters a l4 powinnas dodtac jak sie zle czujesz i twoj ginekolog nie robi problemów z tym to powinno byc ok , moja bratowa jest na zwolnieniu od poczatku ciazy a tez taj jak ty na poczatku miala mdlosci i senna byla a tak pozatym sie nic zlego nie dzialo i jest do tej pory , wiec zlowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×