Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Patik
no właśnie o tym słyszałam... teraz ide 6 grudnia to może mi coś poradzi na to... wcześniej były tak w granicach 30-46 ale nie 57 jak teraz:) może sie stresuje i mi sie przesuwa jak na złość... 7 miesiecy po odstawieniu tabletek sądze, że powinny być cykle w miare łądne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nieregularne 33,40,44,50,56 itd gina dała mi duphaston dostałam w 36 dc,potem 28 dc no i sie udało plus monitoring był w szczesliwym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
no my próbujemy 1 cykl dopiero... i jak na złość trwa tyle co 2:( ja teraz zaczne może coś z temperaturką kombinować bo przy takich nieregularnych nijak nie mam zielonego pojęcia kiedy mam owulke:) za 1 razem nie chciałam sie jeszcze spinać z testami owulayjnymi i temp., ale teraz chyba musze coś ogarnąć bo jasnowidzem nie jestem, a obserwacja śluzu to też różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patik no to musisz wyluzować to twój 1 cykl,Nam sie udało w 8 cyklu.Tutaj dziewczyny starają sie już rok nawet dłużej.Każda by chciała zajść odrazu ale niestety tak sie nie da.Na każda przyjdzie kolej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
tak wiem:) i wiem, że każdej na początku wydaje sie to bardzo łatwe a tu sie okazuje ciężka sprawa:) no wyluzować nie tak łatwo... tym bardziej jak sie ktoś nakręca codziennie... niestety taka moja niecierpliwa natura...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie rozumiem i wiem,ze nie idzie całkowicie wyluzować ale takie nakrecanie sie niczego dobrego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
no najgorsze jest to, że ja to wiem:) przecież do wizyty u gina i tak nic sama nie wymyśle:) ehhh fajnie, że jesteście dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____12________29_______8.11______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______10________34_______26.12______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /> Patra24___________2________25_________?________pomorskie< br /> Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________13_______33________13.12______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________10________23_______13.11______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________??______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale u mnie w tabelce cyfry..heheh same 3:P mozesczesliwe beda;P Silka- zapracujesz sie kochana:) moze zwolnij:) 👄 i nie smecisz...nie wywaaj sie z tabelki no cos ty:) bezik- no wspolczuje takiego smecenia to wcale nie pomaga. Patik- śliwka ma racje:) nie ma co sie nakrecac...ja u siebie co miesiac tez doszukuje objawow ciazy wiem ,ze to trudne... Kania- odezwij sie:) u mnie 17dc i nic szczegolnego- wiem ,ze w tym cyklu nic z tego nie bedzie- trudny czas jakis nastapił:( nie mamy sily nawet na przytulanki wiec d**a w styczniu moze znowu zreszta z ta moja owulka to juz nie wiem ,z moich obserwacji to byla 12-13 dc...jak nigdy zawsze mam ok 17dc powalone to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem... ciesze sie ze o mnie pamietacie. :) mnie tez wykreslcie z tabelki calkowiecie!! U mnie nic nowego... niedlugo wyprowadzam sie do swojego mieszkania.... na nic juz nie licze. Moj juz były stał się posmiewiskiem wsrod swoich kolegów i nie tylko... Kazdy sie stuka w glowe ze robi taka glupote... ehhh szkoda mi go i powiem Wam że gdyby powiedzial slowo wrocilabym do niego... ale chyba czas szukac szczescia gdzie indziej. mysle ze nowy rok przyniesie nowe opcje... nie chce mi sie swiat... tych spotkan w bliskimi... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania bedzie dobrze... jak sama piszesz nowy rok nowe mozliwosci... wiem ze to trudny czas dla Ciebie ale zobaczysz ze i swieta beda mile... mimo przeciwnosci losu... a wykreslac nie musimy z tabelki bo kiedys w koncu do staraczek wrocisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kania- fajnie ,ze sie odezwalas:) ja tez jestem dobrej mysli ,ze po nowym roku moze sie cos zmieni, bo ten rok do d**y. Trzymam za ciebie kciuki oby ci sie ułozyło w zyciu No glupote zrobil,dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi... ale coz poradzic Trzymaj sie kochana i zycze szczescia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie też się nie chce świąt :( Byliśmy dzisiaj w klinice.....dużo by pisać, ogólnie pobrali krew do mnóstwa badań.....okazało się że mam stan zapalny w pochwie, już w czerwcu na cytologii to wyszło ale mój lekarz nie zauważył...jak byk zaznaczone...ale ja tez w ogóle na to nie spojrzałam ;/ biore globułki, mój jakimś kremem sie bedzie smarować, na usg wyszło że mam mam lekko dwurożną macice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Silka miło ze o mnie pamiętałaś. bylismy na 4d. jest na 100 % chlopczyk. Maly nie chciał sie za bardzo pokazac. wszystko ok.Dziewczyny wiem ze łatwo sie pisze, ale ja za Was trzymam kciuki, nie dołujcie sie, kazdej z Was sie uda. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra- super- gratulacje:):) kiedys jak bede w ciazy to tez pojde na 4d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też :P Kiedyś takiego usg nie było...kupiłam dzisiaj męzusiowi witaminki :) androvit :) Bedzie musiał łykać,nie ma wyjscia... do tego przestał palić już przeszło miesiąc,zobaczymy.... Nowy cykl nowa nadzieja!!!!! Patra fajnie,że synuś zdrowy :) Na razie chłopczyki górą u naszych mamusiek i brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kszewuszka- masz racje kiedys nie bylo takiego usg. moj przestal brac te witaminy bral 3 m-ce...ja juz w nic nie wierze...ze cokolwiek pomoze w zaciazeniu...chyba cud jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Patra super,że wszystko okej:)🌻 Kszewuszko ulęgałka i śliwka beda miały dziewczynki:)Super,że twój mąz nie pali:) Dorotq nie dołuj sie👄Może idz do gina i monitoring:)wiem,że Ty wiesz kiedy masz owulke ale lepiej mieć 100% pewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka dobrze, że tam poszliście, zajmą się lepiej Wami :) kiedy masz wyniki tych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mamuśkami :) Kurcze u nas coś śnieg z deszczem przepaduje... w piątek za tydzień wyjeżdżam do zakopanego :) Trochę się odstresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja Was podczytuje od czasu do czasu, jakos nie mam za bardzo kiedy pisac a juz napewno nie mam o czym pisac... ciagle o Was mysle i ciesze sie z Waszych drobnych sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki prosze zmieńcie mi w tabelce na 14 cykl staranek, prosze @ sie rozkręca :( następny 25 grudnia :( ja nie umiem zmieniać tabelek nie chce popsuć :( ciapa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam zakupić dzielarke do tabletek , jak myślicie gdy je podziele to moge do woreczka foliowego je wsadzić i zamknąć czy nie za bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ten rok to jakis fatalny dla mnie:'( pojde do gina w styczniu ks ewuszka jak ja ci zazdroszcze tego zakopca;-) do mnie pasta nadal nie doszla 10 ty dzien dzisiaj fzwpnilam do tego faceta powiedzial ze wyslane ale w poniedzialek jak dzwonilam tez to mowil nerwa mam przez to to chyba oszust jakis czekam do poniedzialku i zadzwonie ale go opie**"*e wlasnie ogladam sage zmierzch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie bez zmian 28 listopada zrobilam test i wyszlo ze nie jestem w ciazy do @ jeszcze 2 dni raczej nic z tego bo nic nie czyje ani mnie nie piersi nie bola ani nie mam mdlosci nic a dzis pije wodke bo to andrzejki i tez nic mi nie jest wiedz do bani a 3 dni temu mialam taki sloz to znaczy ze przyjdzie pozdraweiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam grudniowo dziewczynki :) U mnie @ powoli się kończy... jeszcze tylko trochę plamienia...u mnie to 4,5 dni.Wpiepszamy :P z mężem witaminki... czy pomoże...wątpię ale nie zaszkodzi... Oczekująca następny cykl się uda hmmm może będziemy miały prezencik pod choinkę :) Ja o 15 jadę do teściowej...brat męża zaprosił nas na barbórkę :) chociaż jest dopiero we wtorek ale dzisiaj sobie posiedzimy przy golonku i kapustce :) No i przy czymś mocniejszym :P Muszę się jakoś odstresowac. Pozdrawiam!!!!!! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×