Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dorotq na 100% przylezie :( Czuję to :( Chociaż jak ogladałam ciązowe wykresy na ovu to parę dziewczyn miało 3 dniowy spadek temperaturki a potem skok do góry i ciąża.Ale to nie dotyczy mnie :/ masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tej luteiny to może nie bierz... Ja ten kielich kupiłam w marcu... pooglądaj w kwiaciarniach,wielkich sklepach może trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko- wiesz co, ja tez zawsze przed @ wlazilam sobie na wykresy dziewczyn na ovu:) ehhh... ja robie bombki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny sychajcie dzis boli podbrzusze i plecy jeszce 9 dni do @ w czoraj robilam test i ujemny bo chcialam sobiezrobic pasemka na wlosach powiedzcie za wczesnie zrobilam test ciazowy z koro jescze 9 dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca-9dni przed@to zedecydowwanie za wczesnie.wiem jak trudno wytrzymac zeby nie zrobic .ja juz nic kompletnie nie robie.nnarazie nic na sile zadnwj spinki.ani mierzenia temp.ani testow owul.co ma byc ro bedzzie.jedynie sex:-P a gdzie reszta dziewczyn?kania co u ciebi? teacherka misia ulegalk silka:-) ciamisia bezik sliwka malpka i reszta dziewczynek? o kszewuszke nie pytam bo jestesmy w kontakcie sms- owym :-) 🌼 dl wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko skarbeńki :D ja też jestem , zrobiłam se dziś teścik i oczywiście negatyw, w sumie to tylko 1 współżyliśmy w 12 dc , @ miałam 7 listopada i mam dostać w sobote lub niedziele , a dupa we wtorek endokrynolog znowu, i tak wkłółko , kurcze chce dzidzie :) pozdrawiam babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja właśnie wybrałam synka do szkoły :) Dzisiaj mam 27dc i temperaturka znowu podskoczyła...w sobotę 37,03 niedziela 36,93 a dzisiaj 37,06...nigdy tak nie miałam ale brzuch boli jak na @ i z tyłu w dole pleców od wczoraj.Wzięłam nospę i na chwilę poleżę. Muszę jeszcze iść na cmentarz do synka mojej przyjaciółki bo wczoraj jakoś nie było okazji.Już minęło 2 lata od jego śmierci...jak ten czas leci...Potem z moją babcią do ortopedy na kontrolę bo miała we wrześniu endoprotezę biodra.Jutro znowu rano po odbiór mapki do geodezji... Trochę latania jest.pozdrawiam wszystkie babeczki 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.fajnie zze jestescie.kszewuszko oby to byla ciaza zycze ci II kreseczek.ja siedze u lekarza z dzieckiem swieta niedlugo trzeba brac sie za sprzatanie mycie okien itp. mycha a co u xiebie ? jak dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Ja nie piszę, bo nawet sił nie mam do siedzenia przed kompem... Ale u mnie w porządku, byłam w sobotę u gina, podziwialiśmy bijące serduszko 😍 moja dzidzia ma 3mm!! :) Oddałam krew do badań i czekamy na wyniki, kolejna wizyta w Mikołajki. Kainka ja chyba jestem przykładem, że z objawami zbliżającej się @ można jednak być w ciąży.. W szczęśliwym cyklu też myślałam, że @ się zbliża, nie miałam żadnych objawów ciąży, dopiero spóżniająca się @ nasunęła myśl, że może jednak się udało. Ale i tak zwlekałam z testowaniem, bo myślałam, że sobie wkręcam znowu ciążę. ;) Trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie inne Dziewczyny 😘 to forum jest wg mnie szczęśliwe ;) spójrzcie tylko ile tutaj już Brzuchatek mamy -jestem przekonana, że wszystkim się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorotko moj prywatny ginekolog stwierdzil ze nie czekamy na to dodatkowe badanie tylko podajemy leki... stwierdzil ze to stanowczo za duzo czasu na zwlekanie... tak sobie o tym wszystkim poczytalam i stwierdzilam ze juz dosc jak wyczytalam ze leki wcale nie chronia przed zakazeniem... no porazka... a do srody musze czekac az mi zajrza i zobacza czy jest serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamisia super,że widziałaś już serduszko :) Mycha ty pewnie w środę ujrzysz :) Ale macie super! U mnie @ na razie nie ma...brzuch przestał boleć ale za to mam biegunkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- ja cos czuje ze tobie sie udalo:):) dzwonilam dzisiaj do przychodni- gdzie zajmuja sie min.nieplodnoscia i okazalo sie ,ze tam przyjmuje moj lekarz:) wizyta 100zł w tym jest monitoring tzn.pytalam pania w rejestracji to powiedziala ,ze przy wizycie jest robione usg. kszewuszka0- przyszly do ciebie serwetki? ja dzisiaj zadzwonilam tam gdzie zamawialam paste ale mnie wkurzyli dopiero dzisiaj wyslali jak zapytalam czemu tak pozno to powiedzal ,ze wcale nie pozno ja mu powiedzialam ,ze przeciez w srode bedzie tydzien;/ rzuilam sluchawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja właśnie wrociłam z synkiem z andrzejek:)Dzisiaj mieli w przedszkolu:) Ciamisia super,że widziałaś serduszko:)🌻 Moja dzidzia ma 7 mm i wszystko dobrze:) Kszewuszko przepraszam,ale buzia mi sie śmieje bo biegunka to była jedna z moich pierwszych objawow bo miałam ją ok tygodnia i gina stwierdziła,że niektóre kobiety tak maja:P pij dużo wody to pomoże:)Trzymam kciuki bo coś mi sie wydaje,że ta wredota nie przyjdzie!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq mnie też cholera bierze...w czwartek niby wysłane i d..a Dalej stoje z robotą wrrrr :( No to fajnie,że masz przychodnię blisko.Ja bym się nie zastanawiała...100zł to nie tak dużo,razem z monitoringiem.Zapisałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczynki :) Ale jakoś nie mam wiary,że się udało. Misia ale ta twoja dzidzia rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test leży koło mnie ale...nie zrobię.Poczekam jeszcze...zobaczę jak jutro temperaturka,oby znowu się podniosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabjee1992
Kochane, zrobiłam test i jestem w ciąży - mam mnóstwo objawów - powiększyły mi się piersi jestem senna, mam mdłości po wszystkim co zjem, gdy chcę zbliżyć się fizycznie z moim Ukochanym - nie wydzielam prawie żadnych płynów ustrojowych tak czy owak trzy dni przed dniem, w którym normalnie miałabym dostać okres - dostałam, natomiast był dość intensywny i trwał półtora dnia. Czy wydaje się Wam to normalne ? Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- super..przypomnialo mi sie moje zdjecie ...mam w albumie jak moja corcia byla taka:):) kszewuszko ,nie ,nie zapisalam sie jutro mam 15dc wiec idealnie moglabym pojsc na monitoring,zobacze moze rano zadzownie..musze uzgodnic ze swoim - bo wizyta bylaby na 16.30 a nie mialabym zostawic z kim mojej J. wiec musi moj sie zerwac z pracy.. kszewuszko napisalam ci na gg? widzialas? silka do ciebie tez;d kszewuszka- bedziesz testowac? moze akurat ten test bedzie dla ciebie szczesliwy:) tyle czasu czekal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam :) wpisałam twój nr i Silki też :) Miałam na chwilę załączone ale byłyście niedostępne. Co do testu to zalezy czy temperaturka wzrośnie czy nie...zobaczymy jutro :) ale nie liczę na to że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kania gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, witam dziewczynki:) wpadam tylko się przywitać :* Dobrze, że u Was się wszystko układa:) Ciamisia gratulacje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×