Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dla Wszystkich Was kochane:Zdrowych,Wesołych i Pogodnych Świąt!PEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!:)Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u was zdrowychy i wesolych swiat u mnie bez zmian 20 dni juz sie spoznia a dzis mi sie tak kreci w glowie ja sie nie nakrecam wiecie ja mam toa chorobrPCOS wiedz to normalne za miesiadfz lece do polski wiedz znowu bedzie kuracja chormonalna i pewbie potem ciaza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki misiu za pamięć :) co u Ciebie? Amazing gratulacje!!! Ja cjora byłam praktycznie cały tydzień, więc z łóżka nie wychodziłam, a bez leków to kuracja ciężko przebiega :O Michellinka nie załamuj się, zawsze po burzy wychodzi słońce i zobaczysz, że problemy uda się Wam rozwikłać, choć wiem, że się martwisz 😘 masz jednak rację, że klientki przychodzą do ulubionej fryzjerki, nie salonu :) Wszystkim już teraz życzę radosnych, zdrowych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, błogosławieństwa Bożego, sił i nadziei 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze, zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w Nowym Roku i spełnienia marzeń. Gratuluję nowym mamusiom i życze dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zjadło mi post. w każdym razie ja również życzę Wam pogodnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w Nowym Roku i spełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane z okazji Świąt składam zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt w gronie rodzinnym. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to nie pozostalo mi nic innego jak przyłaczyc sie do zyczeń współtowarzyszek kafe...dodam tylko od siebie moje kochane dużo ciepła, celebry, czułości, spokojnych zdrowych i "dietetycznych" pozdrawiam i ściskam... nadmienie tylko...ze dołacze do was (jesli jeszcze będziecie) latem mysle ze tak koło sierpia bede znów na czasie ze staraniem...potrzeba towarzysza dla Maksa:):) ....pozdrawiam i jeszcze raz wszytskiego naj najlepszego, spełnieia marzeń:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciągu całego roku W przeciągu całego roku, Jest taki jeden dzień, dzień zimy, Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką, Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy Potrawy na wigilijny stół robimy, Szczęście wita nasze progi, Jest to dzień dla nas bardzo drogi. Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci W naszym domu już kolęda leci. Wiara niech wytrwa z nami rok cały, Oby święta się udały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wkońcu w domku :) szykujemy sie do mamy na wigilie:D no i jestem bez pracy... ciekawy prezent jedyny w swoim rodzaju mam nadzieje że pierwszy i ostatni taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje kochane życzę Wam cudownych Świąt Bożego Narodzenia, szczęścia, pogody ducha, chwili zadumy i wytchnienia. Nadziei dla tych które dopiero zobaczą 2 kreseczki i zdrowia dla tych które już zobaczyły i pod sercem noszą swoje maleństwa!!! Niech chwile spędzone z rodziną i znajomymi będą niezapomniane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hej dziewczyny i ja sie dołączam do życzen, kania fajnie ze jetses, co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie smutno... cale swieta mam zapsute przez to cale nasze rozstanie. nie moge o nim zapomniec ale on chyba juz zapomnial o mnie... ciezko jest ale musze jakos sobie dac rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki życze Wam zdrowych spokojnych świat:) Ja wczoraj cały dzień przeleżałam z gorączką,naszczęscie dzisiaj już nie mam ale nos zatkany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jak tam brzuszki pełne ? u mnie rozpoczyna sie 15 cykl staranek chociaż niewiadomo czy będziemy mogli prubować bo po badaniu męża sie okaże czy musi znów wziąć sterydy czy nie jeśli nie to wiadomo że fikumiku z zabezpieczeniem musi być , w sumie małe szanse że by sie udalo ale jednak wolimy sie wtedy zabezpieczyć , najważniejsze żeby zatrzymali rzut i żeby m sie lepiej poczuł , tak bym chciała żeby na zawsze ozdrowiał , żeby to chorubsko dało sie wyleczyć ......... boje sie to paskudna choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bezik. ja leze i zdycham:-P nie jestem przyzwyczajona do takiego zarcia.po troche wszystkiego i brzuch pelny jeszcze przezyc jutrzejszy dzien u tesciow:-P u mnie 13 dc i znowu owulka wczesnie wszystkie objawy od 2 dni nie rozumiem tego:-( dziewczynki a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq to wszystko za bardzo zagmatfane, zamierzam od przyszlego cyklu brać castagnus , jest napisane że wydłuża faze lutealną a ja mam krótkie cykle więc może pomoże , w sumie to lek bez recepty ale sie zastanawiam czy z letroxem moge go brać , a w międzyczasie to hsg by sie przydalo zrobić ale kurcze boje sie że coś uszkodzą przex badanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja przewaznie owulke mam ok 17dc....a to juz drugi cykl z owulka ok 13dc. przytulanki byly mc temu w te dni i @ przyszla dzisfiaj mnie cycki mocno bola wczoraj jajniki... u nas przytulanki od piatku ale nie mysle o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda wam się kobietki :) ja odpusciłam sobie starania o ciąże i się udało ;) to dopiero początek, chciałam trafić w owulke po nieregularnych @ już myślałam, że trafiłam ale lekarz stwierdzil, że owulacja musiała mi się przesunąć, bo w 6 tygodniu był dopiero zarodek. 11.01 dowiem się dokładniejszy wiek mojego maleństwa jak będzie już go widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing czekamy na wiesci w styczniu:-) trzymam kciuki. u mni 14dc i tak sobie pomyslalam ze zmierze temp.czy podwyzszona no i mam 36.9 czyli jednak tempka potwierdzila owulke i ten slyz bol jajnika i piersi moja temp.przed owulka to waha sie od 36.4- 36.6 hehe kurcze to forum to jak jakis pamietnik;-) przelece klka stron do tylu i moge poczytac co dziaalo sie u mnie pol roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq to musicie zacząć działać skoro to owulka :) wiecie kobietki jak to jest z chorobowym w ciąży? zebym mogła je dostać to co najmniej ile muszę być u kogo zatrudniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta,święta i po świętach... U mnie 3dc więc znowu się nie udało :( Dzisiaj żona kuzyna jedzie po wózek za miesiąc rodzi :) Cieszę sie,że im sie udało,bo też mieli problemy.Pierwsze dziecko w wieku 30,31 lat.Mój wujek a chrzestny będzie pierwszy raz dziadkiem :) Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) co u was ciekawego ? u mnie jakoś leci @ brzuch boli , 15 cykl staranek , doszliśmy z m do wniosku że we wrześniu idziemy do porządnej kliniki i będziemy działać , wcześniej nie możemy ze względów zdrowotnych m , będzie musiał odstawić lekarstwa na jakiś czas, ale mam pytanie do was czy orienujecie sie czy w zwykłych laboratoriach robią hormon antymilerowski ? pytam bo to muszę sprawdzić ile czasu mi zostało AMH pokaże , pytałam u mnie w laboratoriach ale nie robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×