Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

CIAMISIA=MODLĘ SIĘ ZA CIEBIE I KAŻDĄ Z DZIEWCZYNEK🌼 PETRA=TO juz niedługo:)w nastepny czwartek:)czekam z niecierpliwoscią na fotke twojego dzidziusia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moj test ciazowy robilam razem z mezem wiec on wiedzial od razu, test robilam wieczorem i wyszla bardzo slaba kreska, od rrazu wsiadlam w samochod i pojechalam do mamy i kazalam jej sie przygladac.mowi ze nic nie widzi i na drgugi dzien na bete pojechalam i juz bylo jasne. wiec mama wiedziala od razu i dziadek tez a tesciowie chyba za dwa dni. reszta jakso sie potem dowiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) coraz więcej dobrych wieści na forum aż miło czytać :) endokrynolog powiększyła mi o pół tabl euthyrox , w laboratorium u niej robiłam progesteron prolaktyne dwa razy z odstępem półgodzinnym i fsh w 15 dc dlaczego niewiem stwierdziła że coś chce zobaczyć , we wtorek mam sie do niej zgłosić wyniki będą u niej w przychodni , a staranka musze zawiesić bo mam taką terapie piezowave prądem i nie wolno być w czasie tego leczenia w ciąży bo niebezpieczne chociaż i tak pewno bym nie zaszła przy takiej prolaktynie :( w sumie to niewiem co więcej pisać oprócz tego że u mnie lipa ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU!najwazniejsze,ze sie leczysz!dobrze ze endo zwiekszyła dawkę eutho.akurat,jak skończysz(pradowanie;)będzie coraz lepiej,takżePROSZE SIE NIE PODDAWAJ!I,BADZ DOBREJ MYŚLI!bo inaczej nie da rady...🌼trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpaka24
hej 🖐️ ola ale fajnie tobie coronia sliczna pierogarnia tez ja malowana hihihi :) misia to pewnie wspaniale uczucie uslyszec bicie serduszka dbaj o siebie :) bezik skarbie lecz sie a po tych pradach i pani doktor wyreguleje ci prolaktyne i zaciazysz myszko glowa do gory :) :* petra a czemy mowisz ze na 100% facet juz cos tam podejrzalas ? :) bezik zmusilas mnie do pisania heheheh bo mi sie przypomnialao jak tak czytam te posty ze kiedys w tvn w rozmowach w toku bylo o in-vitro i taka babka sie wypowiadala ze mieli za soba insyminacje a pozniej podeszli do invtro skonczylo sie to tak ze ja przestymullowali wyladowala w szpitali w ciezkim stanie pozniej jak doszla do siebie miala tez zabieg urodzila chlopca ale dalaj miala zamrozone ilestam komorek i tak po nie wracala po kazdej nie udanej probie do czego zmierzam po jej wypowiedzi ewa drzyzga przedstawila ja jakies kobiecie i ona mowi do tamtej ze jest nie normalna i powiedzial jej ze jest jakas metoda nie wiem na czym to polega dokladnie ale podala jej przyklad ze jedna kobieta tak jak ona starala sie o dzidzie podchodzila do invitro i kiedys ktos jej powiedzial o tej metodzie ponoc ta kobieta byla uczulona na cos co utrudnialo zajscie w ciaze jak to odkryli to pomogli tej kobiecie i pozniej zaszla w ciaze naturalnie moze na youtube gdzies znajdziecie ten odcinek o tym na czym ta metoda dokladnie polega, ta kobieta mowila ze lekarze ktorzy robili w przeszlosci in-vitro przeszli na leczenie ta metoda. ale sie rozpisalm sorry dziewczynki :P :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpaka24
no to napewno ten odcinek ale i tak ja tylko urywki znalazlam nie moge obejzec calego a nie chce mi sie sciagac o tym opowiada taka blandynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dziewczynki pislam tylko mi sie literki po przestawialy i wyszlam pomaranczowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki, malpko juz na usg prenatalnym lekarka powiedziala ze na 80 % chlopak, a moj lekarz to potem potwierdzil, poweidzial ze na 100% "jest sikawka" i ostatnio tylko to potwierdzil. raczej nie mamy watpliwosci :)zycze Wam milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka! Silka u mojego teścia w rodzinie sami chłopcy :) Teść miał 2 synów,jego siostra 1,druga siostra 2.Szwagrowi urodził się chłopiec i nam też :) Ja teścik robiłam w dzień dziecka pamietam to doskonale :) Zawsze chciałam 3 dzieci a tu z 2 problem... Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam kawkę i jakoś mi ...tak niefajnie...podchodzi mi do gardła... Dziewczynki walnijcie mnie w łeb bo znowu sie wkręcam! To pewnie dlatego,że wcześniej nic nie jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka :) krzewuszko a ja jestem na etapie wkręcania sobie gruczolaka przysadki mózgowej , ze skrajnośći w skrajność głupia ja, no ale endo powiedziała że po wynikach to sie okaże czy będzie rezonans czy nie , kurcze zawswze coś , ... nie przejmuj sie że sobie wkręcasz i pamiętaj że to nie musi być koniecznie wkręcanie może akuracik sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mialam mega stresa... robilam kolejna bete... tak mnie cos podkusilo... i babka powiedziala ze mi poda przez telefon... no i podala... 83,49 podczas gdy tydzien wczesniej bylo 699,7... rozwylam sie zadzwonilam do lekarza co teraz... kazal mi sie pakowac do szpitala... odlozylam sluchawke a tu telefon dzwoni... prosze pania ja sie pomylilam pani ma ponad 7 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, co za historia! Serdecznie współczuję tych niepotrzebnych emocji. No i pewnie dlatego nie powinno się podawać wyników przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju mycha co za glupia krowa !!!! musiala by na mnie trafic to chyba przeciagnelabym ja przez sluchawke. odstresuj sie i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach dzisiaejszych bezkonkurencyjnych wiadomosci dowiedzialam sie jeszcze ze jestem chora na toksoplazmoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha najwazniejsze ze juz ta toxo wykryta, mozna a nawet trzeba ja leczyc w ciazy, spokojnie to jest d opanowania bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-szczęśliwa 25
Witam was kochane Jest. Mi niedobrze czasami mnie podbrzusze po bolewa wydaje mi się ze chba się udało to się czuje zresztą zobaczymy za 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Al;e u nas pochmurno i dweszczowo :( Ja mam 24 dc i korci mnie żeby zrobić test ciążowy...Do @ jeszcze 4,5 dni.Ale z drugiej strony to po co...jak dostanę @.Tak żle i tak niedobrze...echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kszewuszko jeszcze za wcześnie na test🌻Trzymam kciuki,zeby wredota do Ciebie nie zawitała👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwiazdki :) mycha daj znać co u ciebie ❤️ a u mnie nic ciekawego , jak co miesiąc czuje że @ nadchodzi czyli to będzie 14 cykl starań , jeśli będziemy prubować , pozdrawiam miłego dnia kobietki :) trzymam kciuki za fasoleczki i kolejne 2 kreseczki :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×