Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Griszanko a jak z tarczycą ? bo u mnie wit d była od tarczycy obniżona, ty miałaś bardzo duży niedobor ,może to wpływać na rezerwe jajnikową , powtórz sobie wit i może amh ? pogadaj z ginem , życze ci zdrowego ślicznego dzidziusia :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku, u mnie tarczyca idealna, nie ma sie czego przyczepic. U mnie z ta witaminka D3 jest tak, ze spozywalam za malo tluszczow, jem niewiwle ryb, bo za nimi za bardzo nie przepadam, do tego niewiele na sloncu przebywalam - praca od rana do wieczora. No i skad ta witaminka miala sie znalezc w moim organizmie? Teraz biore tabletki, troche zmienilam diete i laze po sloncu bez okularow slonecznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginni- mi tez test wyszedl w tym cyklu pozytywny widoczna druga kreska a potem @ ogolnie dzisijesze nastawienie do zycia marne -:( masakra....nie moge zaciazyc...dziecko to wydatek..a mnie nie stac na niego.. licze na ten cykl ze bedzie stracony i nie ma co mierzyc dalej tempki...chyba zrezygnuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Cześć dziewczyny. Dorotq trochę dziwna sytuacja z tymi testami :/ Albo jakieś felerne, albo może ciąża była ale się nie utrzymała :( Sama nie wiem co o tym myśleć. Dorotq a może warto poszukać przyczyny tego, że nie możesz zajść? Inaczej czasami można próbować i nic. Tak jak było w moim przypadku, gdyby nie laparoskopia mogłabym próbować do dzisiaj i nic by z tego nie wyszło. 1,5 roku bezowocnych starań. Szału można dostać. U mnie jeszcze jakieś 1,5 miesiąca czekania i wracam do gry :) Miłego dnia wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się dziewczyny. Staram się z mężem o dzidziusia już ponad pół roku - i nie wychodzi. Od dwoch tygodni bolą mnie jajniki, a dziś zaczęły boleć piersi przy dotyku. @ ma przyjść 01.09 więc za wcześnie na test. Muszę czekać. nie chcę się nakręcać. Przeczytałam całe forum, i powiem, że jest super. ulęgałka - co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____43_______30_______06.09______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____24_______30_______29.08______dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________22________34_______12.09______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula___ __________8________32_______25.09______śląsk mereszka__________6________23_______10.05______lubelskie< br /> aneta7____________2_________24_______05.06_____małopolsk a ISIA91____________1_________21_______27.06._____Dolnośla Maniutek23_________3_______23_______ok28.06____lubelskie& amp; czarna8306_________1______30_________03.07__wielkopolskie BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__synuś___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______26.01.2014__synuś__?? Duszak_______8_______28_______25.03.2014__??___Lublin MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katarzyna, oby Ci sie udalo - jakies badania za Toba, czy jeszcze o tym nie myslisz? Teacherka milo, ze sie odezwalas. Co u Ciebie? Jak sie czujesz? Jakies postepy? U mnie po owilacji, ale jest mi tak strasznie mokro, sluzu mam tyle, jakbym miala owu dzisiaj, ze czrery razy zmienialam wkladke, bo byly mokre. Nigdy tak nie mialam. Do tego pobolewa mnie brzuch na dole, raz z jednej, raz z drugiej strony, a z prawej to az ciagnie na noge. Tak sobie mysle, ze te anomalie, to wystepuja jako konsekwencje zabiegu, choc po pierwszym, to wszystko wygladalo inaczej... *** Dziewczynki, takie pytanie z innej beczki, znacie kogos, kto oskarzyl firme o mobbing - zastanawiam sie jak to udowodnic? W zasadzie, to powaznie sie zastanawiam nad tym, zeby wystapic na droge sadowa w tej sprawie, mnie to juz, za wiele nie pomoze, ale bedzie to z korzyscia dla tych, ktorzy tam zostana i beda pracowac. Poczytalam troche na ten temat i stwierdzam, ze jestem ofiara mobbingu. Nie wiem jak to udowodnic, w zasadzie to nawet nie mam pomyslu od czego zaczac, ale chyba chce to zrobic... przede wszystkim dla siebie, zeby moc pojsc dalej. Teraz stoje w miejscu, bo mam obawy, czy gdzie indziej sobie poradze i czy nie zawiode nowego pracodawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian dziewczyny... :( Nic się nie dzieje, ja nie chodzę po lekarzach...tylko tak jakoś powoli tracę siły na to wszystko:( chciałam się poukładać po poronieniu i jakoś dawałam radę dopóki nie dobiły mnie pewne "ciąże" w rodzinie. Wtedy coś we mnie pękło i czuję się taka smutna...nie potrafię się cieszyć, uśmiechać mi się nie chce...ciągle głowa boli. Griszanko bardzo fajne to co wczoraj napisałaś, o czym rozmawiałyście na terapii itp. Możesz tutaj umieszczać takie "myśli". Będę podczytywać i reperować swoją psychikę. Trudne to wszystko :( kto tego nie przeżył, nie będzie wiedział co czujemy... Dlatego dobrze, że jest to forum, nie czuje się taka samotna...No i chciałabym bardzo przeczytać o dwóch kreseczkach naszych forumowych weteranek dorotq, bezika, kszewuszki, mychy, griszanki, malpki,silki i kani......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kobitki , witaj katarzynko , hej teacherko :) u mnie niedługo ujrzysz w tabelce ... 25 cykl staranek @ nadchodzi znowu s**t , no powiem ci że niedawno urodziła moja kuzynka i tera wszyscy na mnie sie gapią , mam dosyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku wiem co czujesz! u nas większość wie że mamy problem i już nawet nie wiem co jest gorsze...mam wrażenie, że patrzą na mnie z politowaniem, boją się rozmawiać:( traktują inaczej....czuję się wybrakowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Żadnych badań nie robiłam jeszcze. Jak przyjdzie niechciany @ to wtedy udam się do ginekologa. Czekam na @ a bardziej na jego brak - dobrze, że jest to forum, nie czuje się taka samotna z tym problemem. teacherka23 - trzymaj się, nadejda w końcu nasze szczęsliwe chwile, kiedy zobaczymy te 2 kreseczki. Życzę sobie i wszystkim starającym się. griszankaanka - poszukaj coś w necie może będzie jakies forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) przepraszam , ze sie nie oddzywalam ale stresujace ostatnie tygodnie i jeszcze maz ma jutro operacje zycie . dziewczynki maz ma za pare dni urodziny i dostanie prezent jakiego nie zapomni do konca zycia :) . zrobilam test i pokazaly sie dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to cudowny prezencik. Gratuluje po stokroc ♥ i chyba zazdroszcze. Tylko postaraj sie teraz nie denerwowac, oby operaca m. przebiegala pomyslnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya suuuper gratuluje :-* i powodzenia oby operacja sie powiodla :-* u mnie dzisiaj znowu test owu.pozytywny tempka niska.oj mam metlik w glowie z tymi starankami griszanka no to piekny masz sluz dzialajcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie kciuki bo test robilam przed spodziewana miesiaczka . a maz juz w szpit.alu pozniej do niego jade . ciezko bez rodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya10 - Trzymam kciuki za Ciebie i zdrowie Twoje męża. Ja może jutro zrobię test - myslicie zeby zrobić? do @ zostało 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) czytam wasze komentarze i zazdroszcze!! też chciałabym sie starac o dziecko... ale mam problem w postaci... męża;p powiedzcie czy wasi partnerzy od razu chcieli dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka - wydaje mi się, że każdy facet musi dojrzeć do decyzji o dziecku (życie przewróci się do góry nogami). Nigdy nie jest ta odpowednia pora na dzidziusia, ja z mężem podjęłam dopiero decyzję o dziecku po 5 latach małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem że to poważna decyzja i wiem też jak bardzo różni się umysł kobiety od mężczyzny.. zdaje sobie sprawe ze on mysli jak utrzymac rodzine itd. ja tez o tym myśle.... a jak on nigdy nie dojrzeje do tej decyzjii. ja mam 26 lat a on 28. niektórzy mówią- macie jeszcze czas... powiedz to mojemu instynktowi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasiu.. tak bardzo bym się chciała starac!!! w sobote byliśmy z mężem u mojej przyjaciólki, bo urodziła w czwartek! cudowny ten chłopaczek- taki maleńki!! ale mój mąz ciągle mówi, że narazie nas nie stac, co jak bedzie chore itp. mówi że pomyślimy za 2 lata... czy ja wytrzymam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego miałbybyc chore?? Trzeba myśleć pozytywnie... Fakt dziecko dużo kosztuje, ale uśmiech na jego twarzy jest najcenniejszy. Zawsze się odwleka tą decyzje tak jak u nas, a teraz gdy się jest gotowym i podjęło tą decyzje to starania są dłuuugie i czekanie na 2 kreseczki jest marzeniem. Porozmawiaj z mężem na spokojnie, że dacie radę we wszystkich problemach razem i tych finansowych. Poszukam coś na temat tych ziółek - dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwiaja mnie toroche moje objawy i samopoczucie... boje sie ze moze cos sie ze mna dzieje zlego.. hmm a moze jednak to ciaza??? dostalam od lekarza d*phostan na wyrównanie cyklu zaczelam go brać 15. 08 do stosunku doszło 16.08 wieczorem a 17stego czułam owulacje. Stosunek byl przerywany wiec mogło nie dojsc do zaplodnienia... od tygodnia bardzo boli mnie podbrzusze:( bol jest taki ciagnacy, az bola mnie plecy z tyłu. Piersi bola ale to chyba zasługa d*phostanu. tabletki odstawiłam 25 i czekam na miesiaczke... ciagle chodze i ziewam nie wiem czy moze to kwestia nie wyspania. Ogólnie dziwnie sie czuje czuje sie zmeczona i rozdrazniona... miałyście podobne objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×